Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy tylko zegarki pokazujecie...

 

To ja tak odmiennie "sekundometr" Agat - wersja piłkarska.

post-62679-1456938274,5133_thumb.jpg

 

Asus tapnął...


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe spa i cieszy na wieszaczku .Niska ,15 kamieni już bez pasów i daty na werku czyli gdzieś ok 70 -ego roku.Tarcze z tych lat i z takim napisem mają coś w sobie.Ucho nieoryginalne ale dodaje tylko uroku....a cyka pięknie :-)

 

post-63389-1456938273,1901_thumb.jpg

 

post-63389-1456938317,2986_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukam bo chętnie bym dokupił....Kiedyś znalazłem na allegro .

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przepadam za ziomkami ale ten zostaje ze względu na super stan tarczy i wskazówek.

ps szkiełko ściągnięte specjalnie do zdjęcia 

post-59322-0-21904600-1456996249_thumb.jpg

post-59322-0-65914700-1456996272_thumb.jpg

post-59322-0-72527200-1456996303_thumb.jpg

post-59322-0-30285400-1456996335_thumb.jpg

Edytowane przez daniels36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Piękne te wskazówki, tarcza też ładna. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Zimek ładny że hej...

 

Mnie się też użaliło... Najpierw stwierdziłem, że idzie do ludzi bo myślałem że nie będę się już tak bardzo w ruski obkupywał, ale ... ładny jest skubaniec i mi się go żal zrobiło ;-). Tak więc siup na pasiorek i na razie cieszy me oko choć to zwykły komandir.

 

komandir_2.jpg

 

komandir_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie było to samo odczycie bo mam takiego samego i oczywiście też został.coś w sobie mają te komandiry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Przypadkiem wpadła ;)

 

91m72q.jpg
5ezrti.jpg
27ystoj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja także nabyłem TV całkowicie przypadkiem. Nie tak ładne, jak twoje, ale całkiem niezłe :) Nie bardzo mi "leżą" telewizorów, ale jak już jest, to narazie niech będzie :) .

f8d9515e43d40f53f80b962956eb81c5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Mnie tez nie bardzo podchodzą telewizorki. Pozbyłem się wszystkich jakie miałem.

Teraz podejście drugie ;) Może się przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przepadam za ziomkami ale ten zostaje ze względu na super stan tarczy i wskazówek.

ps szkiełko ściągnięte specjalnie do zdjęcia 

No pewnie ;) jak się cieka po świecie za zegarkami , bez żony , dzieci i teściowej , to potem można pokazywać takie oto zdobycze :)  ;) pozdrowionka Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadik, fajny Komandir, ciekawy kolor tarczy. Yakolew, Enkil ładne te telewizorki. Gratuluję nowych nabytków.

 

U mnie trochę sucho... :( W sumie Komandirów nie zbieram, ale w takim stanie to żal nie wziąć :D

 

1. NOSik z Allegro - ZAKAZ MO z paszportem z 1988r. Zastanawia mnie brak lumy w wskazówce godzinowej, zegarek wygląda jakby nie był otwierany <_<

DSC_0001.jpg
DSC_0002.jpg

 

2. Kolejny NOS z metką.

DSC_0003.jpg

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadik, fajny Komandir, ciekawy kolor tarczy. Yakolew, Enkil ładne te telewizorki. Gratuluję nowych nabytków.

 

U mnie trochę sucho... :( W sumie Komandirów nie zbieram, ale w takim stanie to żal nie wziąć :D

 

1. NOSik z Allegro - ZAKAZ MO z paszportem z 1988r. Zastanawia mnie brak luby w wskazówce godzinowej, zegarek wygląda jakby nie był otwierany <_<

 

2. Kolejny NOS z metką.

 

 

 

Świetne NOSy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Amfą mnie rozwaliłeś, gratki. Było kilka kolorów tarcz tego rodzaju? Ja mam zgniłą zieleń.

 

U mnie wpadła kolejna Mołnia.

 

4529607_m1.jpg

 

4529606_m2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Te mołnie są zajefajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

@bahuone, gratulacje, ale tego Komandira z wykruszona lumą to polecam zanieść do majstra, otworzyć i przynajmniej przedmuchać gruszką (chyba, że sam się tego podejmiesz). Wykruszona luma potrafi zatrzymać mechanizm a pewnie jej drobinki gdzieś tam zniknęły w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bahuone tej Amfy to Ci gratuluję i zazdroszczę bo takiej nie mam i szukam. A Twoja piękna :wub:

Bo trzeba było siedzieć w niedziele przed komputerem i polować a nie odpoczywać  :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki łucz trafił w całkiem przystępnej cenie. I tylko ja licytowałem ;)

 

vmrfwkhf9bunvt7p.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bahuone, gratulacje, ale tego Komandira z wykruszona lumą to polecam zanieść do majstra, otworzyć i przynajmniej przedmuchać gruszką (chyba, że sam się tego podejmiesz). Wykruszona luma potrafi zatrzymać mechanizm a pewnie jej drobinki gdzieś tam zniknęły w środku.

Spokojnie :) Ojciec jest zegarmistrzem, więc jeszcze o tym nie wie, ale chętnie się podejmie czyszczenia :D

 

Bahuone tej Amfy to Ci gratuluję i zazdroszczę bo takiej nie mam i szukam. A Twoja piękna :wub:

Dzięki, dzięki. Postanowiłem, że NOSy bez względu na to czy zbierane czy nie zostaną na stałe.

 

Bo trzeba było siedzieć w niedziele przed komputerem i polować a nie odpoczywać  :)

 

Grzegorz, zgadza się. Troszkę emocji przed niedzielnym obiadkiem wskazane.

 

Dzięki panowie za dobre słowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba było siedzieć w niedziele przed komputerem i polować a nie odpoczywać  :)

No właśnie w niedzielę pracowałem a net w pracy ma taką prędkość że jak odświeżam to już jest po i naste wyświetlenie. Nie mam szans :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.