Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nic nie pokazywałem na forum, ale w końcu czas zacząć. Wypadło akurat na taką Sławę.

 

 IMG_2573_zps0mdvletc.jpg

 

Wcześniejszy nabytek - damska Zaria - wreszcie po naprawie wady fabrycznej. 

 

IMG_2572_zps9izvw7nq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Super ta iskra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Piękna ta Slava! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie pokazywałem na forum, ale w końcu czas zacząć. Wypadło akurat na taką Sławę.

 

 

 

Wcześniejszy nabytek - damska Zaria - wreszcie po naprawie wady fabrycznej. 

 

 

 

Slava świetna. Jaki masz kolor paska do niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava świetna. Jaki masz kolor paska do niej?

 

Tymczasowo czarny jak na zdjęciu, ale szukam czegoś w ciemnej zieleni, raczej skórzany, być może krokodyl z lekkim połyskiem. Najważniejsze, żeby dobrze odcień pasował, a to wcale nie takie łatwe przy tej tarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo czarny jak na zdjęciu, ale szukam czegoś w ciemnej zieleni, raczej skórzany, być może krokodyl z lekkim połyskiem. Najważniejsze, żeby dobrze odcień pasował, a to wcale nie takie łatwe przy tej tarczy.

jest na bazarku zielony hirsch 18 za 25 zlociszy.

 

Nill Satis Nisi Optimum

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bahuone, gratulacje, ale tego Komandira z wykruszona lumą to polecam zanieść do majstra, otworzyć i przynajmniej przedmuchać gruszką (chyba, że sam się tego podejmiesz). Wykruszona luma potrafi zatrzymać mechanizm a pewnie jej drobinki gdzieś tam zniknęły w środku.

 

Mało tego, wykruszona luma potrafi się przykleić do tarczy i się weżreć, zostawiając trwałe ślady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo czarny jak na zdjęciu, ale szukam czegoś w ciemnej zieleni, raczej skórzany, być może krokodyl z lekkim połyskiem. Najważniejsze, żeby dobrze odcień pasował, a to wcale nie takie łatwe przy tej tarczy. 

 

Zostałbym raczej przy zielonym parciaku. Imho to lepsze rozwiązanie niż skórka...U nas na bazarku są zielone parciaki po bodajże 12 zł.

pozdr.

R/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczności i marzenia tutaj wciąż się pojawiają. Ja w sumie ostatnio też nie próżnowałem - pokażę zatem parę nowości (wiedziony dobrym przykładem kolegów, od pewnego czasu pokazuję tylko te, które są już po kompleksowych spa i ewentualnych naprawach. Niestety kolejka tych do przygotowania wciąż rośnie, poza tym część nowości to nie CCCP, więc nie będę tu nimi "śmiecił" :D

1. Miki - mam i ja.

2. Mały start - ciekawostka. Na werku ma wybity numer " 00031 :rolleyes::D:rolleyes:

3. Mały komandir - po prostu mi się podoba (żonie też i jest kolejnym dla niej)

4. Chrono - już się nim chwaliłem wcześniej, ale właśnie dziś odebrałem go od chromowania. Dla mnie miodzio :D

post-78052-0-71700900-1457113148_thumb.jpg

post-78052-0-69799200-1457113276_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z wielką chęcią przygarnęła takiego małego komandira :)

Pogadaj z moją żoną ;) a tak na poważnie, to pogadam w jednym znanym mi miejscu, może uda się wydobyć bliźniaka za przyzwoite pieniążki (daj znać na PW, jaki ewentualnie budżet byłby na takie cuś B) )

 

Chrono i sam kadr extra  :wub:11

Dzięki. Chrono lepsze od kadru :D  - przy okazji - te papiery są od tej lornetki teatralnej datowane na 09.1991. Kupiona ostatnio na targowisku w jednym z polskich miast za śrubki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był dzisiaj taki mały komandir na alle za jakieś grosze (chyba 35 zł), niestety już po aukcji. Generalnie nie cieszą się dużym zainteresowaniem i bez problemu idzie je kupić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się forumową Sławą lodówką, czeka ją wizyta u moje zegarmistrza bo troszkę gubi czas.

25509725765_521b466371_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

To i ja się pochwalę ostatnimi zdobyczami. Wostoka już pokazywałem w innym wątku:

2b8c9bc7ac41.jpg

 

Swojego krabika mam i ja:01ba6ae9f38e.jpg

 

Niestety jak to mówią lepsze jest wrogiem dobrego. Na zdjeciach aukcji była lekko powycierana oryginalna koronka. Zegarek do mnie dotarł jednak już z wymienioną na nową. Zapytałem sprzedawcę czy jest możliwość dostania tej ze zdjęć. Odpowiedział mi że nie może jej znaleść i prawdopodobnie już ją wyrzucił. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój najnowszy zakup, od kolegi z forum, w doskonałym stanie.

Wostok Buran

depjye.jpg

7K2Hh1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Buran :wub: To chyba rzadki model?

U mnie wpadły ostatnio takie sztuki:

 

potrzebuję doi niego oryginalnej koronki

post-67134-0-69025100-1457161572_thumb.jpg

 

 

post-67134-0-49905500-1457161653_thumb.jpg

Edytowane przez zajacagnieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz

 

post-67134-0-11707400-1457161754_thumb.jpg

Dziękuję Krzysztof!

 

 

 

 

i taka damka za 10 zł. nikt damek nie kupuje :)
post-67134-0-87944800-1457161966_thumb.jpg

Edytowane przez zajacagnieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulowałem poprzedniemu właścicielowi, świetny zegarek. Super zakup. Rzadki model.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne nabytki. Buran rzadki i w pięknym stanie. Agnieszko, całą przyjemność po mojej stronie :) Również pokazałaś piękne zegarki, szczególnie ten bordowy Poljocik mi się podoba. Gratuluję wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.