Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał75

Coś dzisiaj wysypało te chorągiewki. Od dawna szukałem takiej w dobrym stanie i się w końcu dzisiaj udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super nabytki Panowie :)

 

Qba - jeżeli mechanizm jest prawidłowy to Sawa 32 kam to rzadkość a w takim stanie to ogromna rzadkość :)

 

Kchrapek - Ty juz wiesz co ...  :angry:  Gratuluję - super nabytki ale 3133 mega  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super nabytki Panowie :)

 

Qba - jeżeli mechanizm jest prawidłowy to Sawa 32 kam to rzadkość a w takim stanie to ogromna rzadkość :)

 

Kchrapek - Ty juz wiesz co ...  :angry:  Gratuluję - super nabytki ale 3133 mega  :rolleyes:

Mechanizm to 2427.K5 - 32 Kamienie...więc chyba prawidłowy tylko wymaga uruchomienia, smarowania i czyszczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm to 2427.K5 - 32 Kamienie...więc chyba prawidłowy tylko wymaga uruchomienia, smarowania i czyszczenia :)

No to gratulacje serdeczne  :)  

To właściwy mechanizm a stan zegarka doskonały. 

No i zegarek bardzo trudny do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm to 2427.K5 - 32 Kamienie...więc chyba prawidłowy tylko wymaga uruchomienia, smarowania i czyszczenia :)

a jak byś chciał się pozbyć to daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Teraz deser :) Kolacja jak wrócę z pracy do domu :D

Slava kwarc. W zasadzie coś jak rezonator.

Miałem, sprzedałem i bardzo ale to bardzo żałowałem.

Wrócił w jeszcze piękniejszym stanie :wub:

attachicon.gifDSC04802.JPG

Widzę, że dostawa ze wschodu dotarła :D

Super.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dziś na holenderski pchli targ. Niby nic specjalnego ale w królestwie tulipanów nie często można je znaleźć.

c467e0d8ae2bc11513167707f64d5429.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazywałem jeszcze tych zegarków :) Mam je od dawna, ale dopiero teraz miałem czas się nimi zająć :)

 

4544184_IMG_8216.JPG

 

 

Pozdrawiam :)

Zegarki świetne, zresztą jak wiele innych, które posiadasz. Taką Pobiedę, kupię sobie jeszcze kiedyś, nie wiem dlaczego, ale dla mnie to klasyka.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Wczorajszy nabytek za grosze. Szkoda, że ktoś podpiłował mocowania pod uszy, ale i tak się przyda.

 

Ракета-гофр ;)

67qfr9.jpg

x211cz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczorajszy nabytek za grosze. Szkoda, że ktoś podpiłował mocowania pod uszy, ale i tak się przyda.

Ta bransoletka to tylko do gablotki ;D depilator jakich malo do tego sztywna jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ta bransoletka to tylko do gablotki ;D depilator jakich malo do tego sztywna jak...

Do gablotki :)

Sztywna owszem, ale nie depilator. Jedna z delikatniejszych na nadgarstku. Mam kilka innych typu "Super Wrist Depilator made in CCCP"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam i ja...koperta i tarcza nówka sztuka,Grzegorz dzięki za mechanizm....zacny to sikor :-) ,teraz jeszcze pasiorek i będzie cacy .

 

post-63389-1457363217,5028_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem ;)

Super sprzęt. Ja ostatnio też dopadłem taka slave w automacie. Mimo tego, ze mowi sie o werku ze delikatny to bardzo dobrze trzyma czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają 24h rakiety

Mam i ja

Wprawdzie szkiełko takie sobie i made in russia na tarczy ale stan super no i mi się podoba :)

 

4557687_20160307_154730-1.jpg

4557688_20160307_154724-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego malucha upolowałem. Wymiary 30 mm bez koronki, między uszami 16 mm, długość z uszami 40 mm. Prawie damski :)

Jednak Kolor tarczy mnie ujął. Niestety ma pęknięte szkiełko i nie wiem czy się coś dostanie, bo jest wciskane od góry i posiada metalowy pierścień mocujący. W środku trochę przybrudzony, ale nie wiem jak wyjąc cały mechanizm więc zostawię to fachowcowi.Dziarsko tyka, choć smarowanie i czyszczeni się przyda. Do tego ładny pasek i jeszcze będzie rozsiewał błękit :)

 

 

Więcej zdjęć

 
tarcza.jpg
 
tyl.jpg
 
tarcza-szklo.jpg
 
werk.jpg
 

post-89601-0-36376000-1457380720_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian - raz jeszcze gratulacje, bardzo fajny egzemplarz - niech się świetnie nosi :) Nie zazdraszczam  - sam wiesz dlaczego :D

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawitał taki Komandir

post-76033-0-52563500-1457382943_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian - raz jeszcze gratulacje, bardzo fajny egzemplarz - niech się świetnie nosi :) Nie zazdraszczam - sam wiesz dlaczego :D

Pozdrówka

Dziękuję:)

 

Po paru godzinach dochodzenia co jest nie ten tegez, dzięki szanownemu koledze kolejny piękny wostoczek cieszy oko ;)

 

708afa535814986bcabc8eabc683b341.jpg

 

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.