Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Aviator,nie często spotykany z niskim numerem

O jakim numerze piszesz ? Tym na deklu ?

Nie ma nic wspólnego z wiekiem zegarka ani żadnych innych powiązań z zegarkiem, do którego jest przykręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na deklu, cztery cyfry lata 70,więcej cyfr 70,80,90.i Wostoki amfibie tarcze rysunkowe to lata 80,90lata 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z pomarańczowym trójkątem na 12 jest w katalogu z 1991 ;), ja mam z żółtym i wydaje mi się, że to świadczy o latach wcześniejszych (80?) Bardzo fajny model, jeden z moich ulubionych, szkiełko do polerki i będzie git :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

A te, które nie mają numerów ? To co, przed piramidami i Chrystusem wyprodukowane ?

Gdzie Ty to wyczytałeś ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces amfibie jest troche skomplikowany i zaczyna się od lat 60 goły napis Wostok,po tarcze rysunkowe lata 80,90.i stąd moje przypuszczenia,że to wczesny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Numer na deklu nie ma nic wspólnego z datą produkcji zegarka.

Może ma dla dekla ale nie dla zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jedną sprzedałem a druga przyszła :D

 

 

Ślicznotka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w idealnym stanie - piękna.

Pytanie - będziesz z niej robił pasówkę? :)

 

Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To by była głupota połączona ze "świętokradzctwem" :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh - no to mi kolega Wojtek "przyłożył" ;), takim młotkiem "fest pótorakilowym" :D.

 

Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jeszcze trochę i będzie tak jak z Poljotami de luxe - nie dostaniesz oryginału tak łatwo. Mołni w pasówkach też coraz więcej wypływa, a wiadomo - wszystko się kiedyś kończy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Wojciech, ale przecież nie musisz bezpowrotnie niszczyć oryginału. Można przecież części schować do szuflady i kiedy będzie potrzeba wrócić do wersji pierwotnej. Mam Molnije z pięknym werkiem i chciał bym móc też go oglądać. Jeżeli była by możliwość wymienił bym tylko dekiel na przeszklony, ale nie znalazłem takiego. Z resztą moja Molnija cała mi się podoba tyle że chciał bym ją nosić na ręku. Czyli po prostu wymienić tylko kopertę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie po to kupuje się Nosa (?) z papierami żeby go na pasówkę przerabiać! Szukamy działającego werku najlepiej starego, a nie niszczymy świetnie zachowanego zegarka!

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, @kchrapek tego nie mam zamiaru przerabiać, on nie widział jeszcze śrubokręta. Niestety to nie NOS, ale tak z 9/10

 

 

Wymacane na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ale chyba nie po to kupuje się Nosa (?) z papierami żeby go na pasówkę przerabiać! Szukamy działającego werku najlepiej starego, a nie niszczymy świetnie zachowanego zegarka!

Krzysiek masz oczywiście rację w kwestii NOS-ów. W wypowiedzi Wojtka nie było słowa o NOS-ach tylko o tym że coraz więcej Mołnij przerabianych jest na pasówki co też zauważyłem.

Z drugiej strony na pewno zdajesz sobie sprawę z tego że nie każdy ma tak ortodoksyjne podejście do NOS-ów jak kolekcjonerzy i po prostu przerabiają wszystko jak leci. Jest popyt-jest zysk.

Nowe nabytki :)

 

 

Победа. Какая красота.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszyscy macie po części rację.

 

@Wojciech1500 oczywiście z tą pasówką to był lekki żart - sam osobiście nie pozwoliłbym sobie na "rozebranie" ładnego starego zegarka.

@Mawis piękna pobieda, bardzo mocno do mnie "przemawia" :)

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie trafił się już jakiś czas temu taki Agat. Fajna sprawa, szczególnie, że stan jest wyśmienity. Po włamaniu do mojej pracowni, nie dorobiłem się jeszcze nowego aparatu, więc tylko telefon i tak się ociągam z wrzucaniem. Podczas nieobecności, trochę pojeździłem i szczególnie w sierpniu, na Kaukazie upolowałem fajne cacka. Ten akurat z allegro, z lipca.

Edytowane przez Łukasz Radziszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się sfinalizować transakcję z sąsiedniego tematu z okazjami i przyjechał do mnie taki przystojniak. :)

 

Zegarek punktualny, a chrono śmiga i zeruje idealnie. Spoleruje szkło, wymienię depilator na paseczek i będzie idealny.

 

Zdjęcie na szybko, przez te emocje. :)

 

Jak rozumiem to wczesne lata 90? :)

 

8873fdd7041a081c2e7f3f6de7edefb7.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grizlob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.