Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał75

Będzie co oglądać. Uwierz mi.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał75 - świetna ta Pobieda z PCzZ

 

Łukasz - co to jest proto - Kirow?  :D

Normalnie się uśmiałem czytając  :)

Tak, wiem, że mogło śmiesznie zabrzmieć. Wyczytałem, że Typ 17 to pierwszy, w pełni radziecki zegarek i punkt wyjścia dla dalszego rozwoju technologicznego. Temu proto-Kirow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Rafał75 - świetna ta Pobieda z PCzZ

 

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa. To że ją trafiłem to był czysty przypadek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że mogło śmiesznie zabrzmieć. Wyczytałem, że Typ 17 to pierwszy, w pełni radziecki zegarek i punkt wyjścia dla dalszego rozwoju technologicznego. Temu proto-Kirow.

Pierwszy na pewno ale jako punkt wyjścia to sie nie sprawdził. A może wojna przeszkodziła w rozwoju. Produkowany -tu są zdania podzielone ale ja przyjmuje że w latach 1939-41. Mało ich jest i każdy nowo pokazany budzi podziw. Oraz inne - niższe uczucia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buran69 - koniecznie pokaż po remoncie :)

Też bym chciał zobaczyć go po odświeżeniu.

 

optymistycznie patrząc to werk poljota 17k z datownikiem i balans sprawne :) koperte i tarczę się też gdzieś wykorzysta :)

Sebolski, a mnie ciekawi jakim cudem wałek poljota jest w zakręcanej koronce wostoków, które przecież są integralne i nie wymienialne? - przynajmniej teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał zobaczyć go po odświeżeniu.

 

 

Sebolski, a mnie ciekawi jakim cudem wałek poljota jest w zakręcanej koronce wostoków, które przecież są integralne i nie wymienialne? - przynajmniej teoretycznie.

 

Zrobię dla Ciebie wiwsekcję wieczorem lub jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...Sebolski, a mnie ciekawi jakim cudem wałek poljota jest w zakręcanej koronce wostoków, które przecież są integralne i nie wymienialne? - przynajmniej teoretycznie.

Teoretycznie nierozbieralne, bo i po co kombinować skoro można zamienić z dawcy lub kupić "nówkę" za grosze.

Ale desperatów nie brakuje, robią takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Buran69 - koniecznie pokaż po remoncie :)

Podpisuję się pod tym postem i ja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nierozbieralne, bo i po co kombinować skoro można zamienić z dawcy lub kupić "nówkę" za grosze.

Ale desperatów nie brakuje, robią takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły ;)

Stawiam, że wałek wostoka odcięto kilka milimetrów za koronką i koronkę z "kikutem" połączono tulejką z wałkiem poljota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Stawiam, że wałek wostoka odcięto kilka milimetrów za koronką i koronkę z "kikutem" połączono tulejką z wałkiem poljota :)

Ja obstawiam całkowity brak wałka. Może jest tylko mały kikut zupełnie do niczego i koronka.

Zawsze można nakręcić bezpośrednio przez koło naciągu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

#Sebolski

 

Pokażesz wałek tego "Komandira" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.