Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Stalowy na 100% koperta Wostoka.

 

A u mnie taki Wostok :)

 

Chyba bardzo wczesny 17-kamieniowy Wostok :) Czyżby w środku cykał 2409 (bez "A") ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka Sława 2414 koperta plastik, były takowe?

 

ba4e8d0b1dc673c4med.jpg

 

442ccc89e240c7afmed.jpg

 

1f0da7b8fc34893cmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były ;) Jeszcze w czarnej kopercie występowały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście  nowości wpadło w tym bardzo rzadki poljot,pokazuje  tylko cześć.post-79147-0-17998900-1493315975_thumb.jpgpost-79147-0-97464500-1493316077_thumb.jpgpost-79147-0-95735800-1493316209_thumb.jpgpost-79147-0-85597800-1493316278_thumb.jpgpost-79147-0-62708100-1493316325_thumb.jpgpost-79147-0-18608400-1493316462_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście  nowości wpadło w tym bardzo rzadki poljot,pokazuje  tylko cześć.attachicon.gif20170427_1905411.jpgattachicon.gif20170427_1906201.jpgattachicon.gif20170427_1906361.jpgattachicon.gif20170427_1907211.jpgattachicon.gif20170427_1907351.jpgattachicon.gif20170427_1908241.jpg

@50CENT Nie obraź się ale coś napiszę. Zresztą to nie tylko do ciebie uwaga. Powiedz mi jak mam ci napisać że któryś zegarek jest fajny, super i tak dalej jak każdy wygląda jakbyś go przed chwilą z g.....a wyciągnął? Zamiast pokazywać takie mchy i porosty lepiej byś je doprowadził do porządku i wtedy pokazał jak zaczną zegarki przypominać. W takiej postaci to nawet najfajniejszy sikor może budzić we mnie tylko obrzydzenie.

Szanujmy się i pokazujmy coś czym można się zachwycić a nie estetyczny szrot.

 A Poljot fajny tzn. mógłby być fajny ;)

 

Edit. Koledzy chwalą Wostoka bo tylko on brudem nie ocieka ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda,sekonda i wostok  po polerce odebrane od fachowca dzisiaj i wracając do domu wstąpiłem do znajomego który nazbierał mi przeszło 20 szt.brudne i tak dalej sprawne działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..no pięknie , ktoś tutaj  trochę przegina ze słownictwem, jak można tak powiedzieć, że to g...a, mchy i porost.

..powyżej pisze wyraźnie ! Najnowsze Nabytki , więc trochę grzeczniej proszę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek nie rozumiem Twojej opinii. Dział właściwy jak już napisał Grzesiu. Dział przed reanimacją i po niej jest kolejnym gdzie powinno się to znaleść jeżeli autor tego zechce.

Przecież sens tego działu jest właśnie taki jak napisał 50cent pokazując nowe zakupy a poza zawilgoconymi teleskopami czy nalocie na tarczy nie wyglądają zegarki jak mchy, porosty i g...o broń Panie Boże ;)

Szanujmy się właśnie....

Oceniajmy się sprawiedliwie wszyscy wszystkich i traktujmy się na równi wszyscy wszystkich albo wcale...

 

Kolega pokazał zegarki świeżo po zakupie bez żadnej odnowy :) i chwała mu za to :)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grigorij007 - którzy koledzy opuszczaja to forum i jaki ma na to wpływ to że Krzysiek napisał do kolegi że pokazuje szrot?

Słabe zdjęcia + słaby stan zegarków to nie jest to co Uzytkownicy chcą ogladać.

 

A "grzeczniej proszę" to sobie daruj, nic niegrzecznego nie bylo w tym co zostalo napisane.

 

 

@Rybak - czego nie rozumiesz? 

Dział właściwy - zgadza się. 

Stan zegarkow i jakośc zdjęć słabe. Co do tego drugiego to nie każdy robi ładne zdjecia ale jeżeli chodzi o porosnięte "glonami" zegarki to jestem tego zdania co Krzysiek - albo je "odglonić" i pokazac albo wrzucić do awkarium  - glonojad się pożywi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jako nawy nabytek nie można pokazać zegarka za kilka dni kiedy już się go ogarnie i wygląda po prostu pięknie? To taki problem żeby wzbudzić w kimś zachwyt pięknym przedmiotem, a nie garścią szrotków wydartych z wiadra na bazarze? Ja nie piszę o jakichś spektakularnych reanimacjach tylko o zwykłym pozbyciem się syfu. Jesteśmy tu wszyscy w większym lub mniejszym stopniu kolekcjonerami których oczarowała radziecka sztuka zegarmistrzowska i chyba każdy chce oglądać jej przykłady w jak najlepszym stanie w ramach możliwości.

Podziwiam piękno samochodów ale nie idę ich oglądać na złomowisko.

Teraz to ja czegoś nie rozumiem.

Ale ok pokazujmy co kto chce i jakie chce. Ja mimo wszystko będę nadal starał się pokazywać w jak najładniejszym stanie i w miarę ludzkie fotki choć fotograf ze mnie jak...

 

Cieszę się że mimo wszystko mój post uzyskał poparcie i zrozumienie niektórych co widać po kilku oddanych plusikach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grigorij007 - którzy koledzy opuszczaja to forum i jaki ma na to wpływ to że Krzysiek napisał do kolegi że pokazuje szrot?

Słabe zdjęcia + słaby stan zegarków to nie jest to co Uzytkownicy chcą ogladać.

 

A "grzeczniej proszę" to sobie daruj, nic niegrzecznego nie bylo w tym co zostalo napisane.

 

 

@Rybak - czego nie rozumiesz?

Dział właściwy - zgadza się.

Stan zegarkow i jakośc zdjęć słabe. Co do tego drugiego to nie każdy robi ładne zdjecia ale jeżeli chodzi o porosnięte "glonami" zegarki to jestem tego zdania co Krzysiek - albo je "odglonić" i pokazac albo wrzucić do awkarium - glonojad się pożywi.

Nie rozumiem tego dlaczego ocenia się nie to co jest istotne. Nie ocenia się tego czy zegarek jest rzadki, oryginalny czy fajny model po prostu a to czy jest czysty i nie spełnia wymagań co do zdjęcia i innych dupereli. Dział się nazywa nowe nabytki i dla innych tak jest odbierany. Pokazują nowe zakupy świeże bez czyszczenia. Każdy pokazuje je po swojemu, przed czyszczeniem lub po, na stojaku na poduszce lub na dłoni lub stole.

Czy to taki problem ?

 

Jest tez dział przed i po reanimacji i tam można to wrzucić przez i po czyszczeniu ?

 

Poza tym czy tu już nie można napisać tego co się myśli bo zaraz jest to negowane przez Was bo odbiega to od Waszego toku myślenia bo takie mam wrażenie ja i nie tylko ja jak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grigorij007 - którzy koledzy opuszczaja to forum i jaki ma na to wpływ to że Krzysiek napisał do kolegi że pokazuje szrot?

Słabe zdjęcia + słaby stan zegarków to nie jest to co Uzytkownicy chcą ogladać.

 

A "grzeczniej proszę" to sobie daruj, nic niegrzecznego nie bylo w tym co zostalo napisane.

 

 

..darować to sobie nie muszę, musiało by to na mnie trafić; żeby mi ktoś powiedział na g...   i tp.  jest coś takiego, co zwie się kultura .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze pokaże takiego prosto z koperty, przed spa, bo jeszcze cały czas nie mogę uwierzyć że leżał taki na allegro za 70 zł.

 

Będzie druga do kolekcji. Ta jest rzadszej kopercie z asymetrycznymi uszkami.

 

Szok i niedowierzanie :Dd05e1a24fd3be5b3d4bedb2a414fbf96.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czy tu już nie można napisać tego co się myśli bo zaraz jest to negowane przez Was bo odbiega to od Waszego toku myślenia bo takie mam wrażenie ja i nie tylko ja jak widać.

Toteż właśnie napisałem co myślę. :)

 

Edit. Mama mnie nauczyła żeby buty, uszy, paznokcie i zęby czyste mieć :P Okazuje się to nie mieć żadnego znaczenia... ;)

 

Dobranoc Panowie :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego dlaczego ocenia się nie to co jest istotne. Nie ocenia się tego czy zegarek jest rzadki, oryginalny czy fajny model po prostu a to czy jest czysty i nie spełnia wymagań co do zdjęcia i innych dupereli. Dział się nazywa nowe nabytki i dla innych tak jest odbierany. Pokazują nowe zakupy świeże bez czyszczenia. Każdy pokazuje je po swojemu, przed czyszczeniem lub po, na stojaku na poduszce lub na dłoni lub stole.

Czy to taki problem ?

 

Jest tez dział przed i po reanimacji i tam można to wrzucić przez i po czyszczeniu ?

 

Poza tym czy tu już nie można napisać tego co się myśli bo zaraz jest to negowane przez Was bo odbiega to od Waszego toku myślenia bo takie mam wrażenie ja i nie tylko ja jak widać.

Nikt nikomu nie zabrania niczego, czasami tylko wskazuje właściwa ścieżkę. 

To, że moderator dba o jakość forum - nie wiem dlaczego Cie dziwi. 

Jakość pokazywanych zegarków ma tu znaczenie. To nie jest prywatny blog gdzie można sobie zamiszczac co sie chce.

 

..darować to sobie nie muszę, musiało by to na mnie trafić; żeby mi ktoś powiedział na g...   i tp.  jest coś takiego, co zwie się kultura .

Nie komentuj juz więcej, znam Twoje zdanie.

Pisz w temacie a nie w odpowiedzi do autora postów.

 

To ja jeszcze pokaże takiego prosto z koperty, przed spa, bo jeszcze cały czas nie mogę uwierzyć że leżał taki na allegro za 70 zł.

 

Będzie druga do kolekcji. Ta jest rzadszej kopercie z asymetrycznymi uszkami.

 

Szok i niedowierzanie :D

Piękna  - gratuluję.

Ta z krzywymi nóżkami duz ciekawsza od poprzedniej  :rolleyes:

Edycja

Licytowałem ale umknęło mi zakończenie chyba  :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

I po co ta g-burza ?

kchrapek nie napisał, że to g**no, napisał, że "każdy wygląda jakby go z g**na wyciągnął".

Taka przenośnia ;) A że mchy i porosty, to też racja.

 

Czym innym było by pokazanie unikalnego zegarka w słabym stanie, ale tu wartością samą w sobie byłaby jego unikalność.

Nikt nie czepiał by się stanu.

Ale w każdym przypadku należy wyczyścić chociaż to, co można wyczyścić nawet chusteczką czy paznokciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze, że moderator dba o jakość forum bardzo mnie to cieszy. Wskazanie komuś drogi też pochwalam. Uważam jednak, że czasami nie wszyscy są tutaj traktowani na równych warunkach a niektóre opinie można napisać w inny sposób w taki, który nie obraża nikogo tylko wskazuje mu drogę.

To i tylko to miałem na myśli -Amen

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Zgadzam się z moderatorem. Tak jak dbamy o jakość języka i słownictwo zadbajmy też o to by zegarki wyglądały na zdjęciach.. korzystnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.