Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec tematu. 

Mamy tu specyficzny klimat i nie będziemy się kłócić bo to nie wypada w tym dziale.

Róznice zdań zawsze będą ale nie będziemy chyba dzielić włosa na czworo. 

Kolega @50CENT postara sie kolejne zegarki pokazć juz po podstowowym czyszczeniu i nie drążymy tematu.

 

Życzę wszystkim pięknych nowych nabytków  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Bury by się przydał on by wiedział co napisać i co o tym sądzi :D :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Bury by się przydał on by wiedział co napisać i co o tym sądzi :D :D  

A mi się ruhla podoba. Tulił bym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę z krytyką - coraz częściej widuję tutaj podwójne standardy i kółko wzajemnej adoracji kilku użytkowników, którzy mogą pozwolić sobie na więcej.. to, że ludzie opuszczają nasz dział/forum, to fakt. Znam przynajmniej 5ciu takich kolegów, sam staję się powoli biernym użytkownikiem i tylko przeglądam zdjęcia nowe już często nawet bez czytania, bo poziom idzie regularnie w dół. Takimi akcjami sprawiacie, że odechciewa się udzielania tutaj. To tyle ode mnie w tym temacie, bo nie mogłem się już powstrzymać.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę z krytyką - coraz częściej widuję tutaj podwójne standardy i kółko wzajemnej adoracji kilku użytkowników, którzy mogą pozwolić sobie na więcej.. to, że ludzie opuszczają nasz dział/forum, to fakt. Znam przynajmniej 5ciu takich kolegów, sam staję się powoli biernym użytkownikiem i tylko przeglądam zdjęcia nowe już często nawet bez czytania, bo poziom idzie regularnie w dół. Takimi akcjami sprawiacie, że odechciewa się udzielania tutaj. To tyle ode mnie w tym temacie, bo nie mogłem się już powstrzymać.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

początkowo chciałem usunąc ten post ale jednak nie. Zostanie.

Podwójne standady, dobra zmiana, szanujmy się, starzy - nowi  :D

Stałe teksty.

Ludzie pojawiaja się na forum i odchodzą- znasz pięciu? Ja znam kilkadziesiąt takich osób.I to takich którzy naprawde dużo wnosili na to forum.

O czym to świadczy? O wymianie forumowiczów. Naturalna rzecz.

 

Wybacz, ale jeśli nie chcesz się udzielać to sie nie udzielaj a jak piszesz,że "poziom idzie regularnie w dół" to zastanów się czy "takimi akcjami" jak to że chcemy żeby zdjęcia zegarków były bez zielonego osadu to chcemy podnieść czy obniżyć poziom forum? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem szczerze od siebie co uważam. Przy poście kolegi 50CENT ale uwaga (co zaznaczyłem) była tak naprawę do wielu i bez wymieniania bo nie osoby tu chodzi tylko o jakieś standardy i zwykłą przyzwoitość estetyczną. To jest tylko i wyłącznie moja opinia i jednym słowem nie wspomniałem o jakimś wymuszeniu. Tak po prostu uważam, oczywiście ile osób tyle opinii. Każdemu wolno się wypowiedzieć również mnie i proszę mi nie przypinać łatki "moderatora" o podwójnych standardach. Moim pobożnym życzeniem jest żeby na forum każde oglądniecie zdjęcia było ucztą dla oka. Tak po prostu. Jak nie idę w gości z błotem na butach tak nie pokazuję zegarków których nie doprowadziłem do stanu w którym mogę się nimi pochwalić, a nie wstydzić. To oczywiście subiektywne ale mnie osobiście razi pokazywanie garści zegarków kupionych na bazarze jeszcze z dwudziestoletnim brudem kilku użytkowników.

Jak widać nie wszystkim to przeszkadza i nic mi do tego.

Jak napisałem wcześniej niech każdy pokazuje co chce i jakie chce.

Kolegę 50CENT chciałem przeprosić jeśli poczuł się urażony bo tak naprawdę nie było to skierowane do niego osobiście a niejako przypadkiem dostało mu się ponieważ moja wypowiedź była w szerszym kontekście zwyczaju na forum. Być może też forma mojej wypowiedzi była zbyt dosadna ale czasem nie owijam w bawełna tylko piszę co myślę.

Nie będę się kajał natomiast za samą intencję którą miałem bo uważam ją za nader słuszną . Ja będę się trzymał swoich standardów a każdy może stosować własne.

Kończę tę epopeję i życzę wszystkim żeby oglądanie zdjęć na naszym forum było dla wszystkich "czystą" przyjemnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazało mi się kilka zegarków w tym nie zadbane i nie doprowadzone do ładu.Każdemu może się trafić nawet takiemu rasowemu kolekcjonerowi  jakim jestem,a od takiego wymaga się najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazało mi się kilka zegarków w tym nie zadbane i nie doprowadzone do ładu.Każdemu może się trafić nawet takiemu rasowemu kolekcjonerowi  jakim jestem,a od takiego wymaga się najwięcej.

zdjęcia ok,nie przejmuj się,wolę takie jak Twoje od takich co wyglądają jak pod allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grigorij007 - którzy koledzy opuszczaja to forum i jaki ma na to wpływ to że Krzysiek napisał do kolegi że pokazuje szrot?

Słabe zdjęcia + słaby stan zegarków to nie jest to co Uzytkownicy chcą ogladać.

 

A "grzeczniej proszę" to sobie daruj, nic niegrzecznego nie bylo w tym co zostalo napisane.

 

 

@Rybak - czego nie rozumiesz? 

Dział właściwy - zgadza się. 

Stan zegarkow i jakośc zdjęć słabe. Co do tego drugiego to nie każdy robi ładne zdjecia ale jeżeli chodzi o porosnięte "glonami" zegarki to jestem tego zdania co Krzysiek - albo je "odglonić" i pokazac albo wrzucić do awkarium  - glonojad się pożywi.

Przepraszam mam pytanie to po co w takim razie  jest ten dział:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54037-reanimacja-ponowne-narodziny-czyli-zegarki-przed-i-po-odpicowaniu/

Druga uwaga jest taka że to nie forum fotograficzne i nie oceniamy jakości zdjęć nie każdy musi być super fotografem.

Dziękuję i pozdrawiam


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki on ...., a dobra  :P  ;)

Ed: żarcik taki - coby nikt się nie obruszał  ;)

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? Czyściutki, elegancki, bez mchu i porostów.

:unsure:  :lol:


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Zaryzykowałem i kupiłem :D

 

8078725_IMG_9409.JPG

 

8078727_IMG_9394.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i kupiłem :D

 

 

 

 

 

Jeśli można wiedzieć, na czym polegało ryzyko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Na tym, ze współczesne wostoki nie posiadają zbyt dobrych opinii, szczególnie mechanizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Na tym, ze współczesne wostoki nie posiadają zbyt dobrych opinii, szczególnie mechanizmy.

Te sprzed 5-10 lat faktycznie trafiały się felerne.

Teraz już nie, a zwłaszcza od meranoma wychodzą bardzo dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.