Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny ten łucz, ale jak juz mamy festiwal "czepiania się" to zastanawiam się czy napis nie jest odnawiany.. jest taki... "tłusty" :D Ale poza tym ładne łuczysko z nieczęstymi indeksami - gratuluję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czepiacie się :D Moim zdaniem wszystko z tym łuczem OK. Yasiooo gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, są podobne, niech Ci będzie. Ale to chyba nie jest wada? :D

ależ jaka wada, tak sobie pisałem ;-)

zresztą radzieckie są często do siebie podobne między markami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten łucz, ale jak juz mamy festiwal "czepiania się" to zastanawiam się czy napis nie jest odnawiany.. jest taki... "tłusty" :D Ale poza tym ładne łuczysko z nieczęstymi indeksami - gratuluję :D

tak sobie tylko wypytywałem, a łucz jak mu się da ładne nowe szkiełko i trochę podrasuje to będzie piękny zegarek, oczywiście gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Z tym podrasowaniem będzie kłopot, bo już go umyłem i wyskrobałem cały syf. Chyba, że by wypolerować trochę kopertę. I nauczyć się robić lepsze odpicowane fotki :D Tak czy siak - dziękuję Kolegom za miłe słowa i cieszę się, że zegarek w sumie jednak się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuczyk jak najbardziej oryginalny w każdym detalu :D Sam niedawno miałem okazję kupić takową wersję wskazówkową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł wczoraj. Dość mały (około 34mm, nie chce mi się mierzyć :lol: także ozdobi łapkę mojej Lubej. Tylko pasek zmienię na jakiś bardziej żywy.

 

post-23507-0-19919200-1331591466.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nowości :lol:

Forumowa lodóweczka NOSek-mam słabość do lodówek

post-23779-0-59801100-1331591525.jpg

Czajka medyczna-do kilku kwarców mam słabość.To jeden z nich

post-23779-0-21444600-1331591527.jpg

i na koniec kolejny sportowiec-też mam do nich słabość

post-23779-0-42938400-1331591528.jpg

 

w sumie to do wszystkich rusków mam chyba słabość :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Piękne okazy Panowie! Ta Amfa z Alle jest chyba? Obserwowałem ją, bardzo nietypowa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne okazy Panowie! Ta Amfa z Alle jest chyba? Obserwowałem ją, bardzo nietypowa :lol:

Nie amfa z bazarku, znaczy się z jarmarku dominikańskiego :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na jarmarku amfę sprzedają??? Świat się kończy :lol:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarmark Dominikański w Gdańsku to duża impreza trwa trzy tygodnie i oprócz imprez kulturalno-rozrywkowych sprzedają tam starocie. Ogónie z ruskich było bardzo mało i ceny dla "niemieckich turystów", ale coś tam udało się kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, coś o Jarmarku słyszałem, ale trochę daleko i nigdy się nie wstrzeliłem :lol: . Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem w Gdańsku, a szkoda... Sorki za OT :lol:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu byłem na jarmarku dominikanskim chciałem kupic slave 2427 dokładnie taką chciał za nią 400 zł jak mu powiedziałem ze nową kupiłem za 80zł to próbował udawać ze to nie możliwe itd miał jeszcze 3133 ale o jego cene juz nie miałem ochote sie pytać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400zł za Sławę... hmmm... fakt ze ładna, ale zeby aż 400zł za nią żądać? Toż to wiecej niż na Allegro :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Szczecinie trafiłem na stoisko z antykami. No i swoim zwyczajem pytam się czy są jakieś radzieckie zegarki. Gość na to zaczął mi opowiadać jaką to on ma ogromną kolekcję rusków i chętnie mi je przyniesie żebym sobie wybrał jakieś. Pomyślałem sobie fajnie, może się coś ciekawego znajdzie. Chociaż już wtedy powinno mnie zdziwić że sam nie potrafił podać żadnej marki. No ale nic to mówię sprawdzić zawsze można. Umówiliśmy się za kilka dni.

Przychodzę patrzę i ręce mi opadły. Ledwo żyjąca Amfibia zniszczona jakby co najmniej atak jądrowy przeszła, Poljot bez dekla mechanizm cały pordzewiały, jakaś Slava równie tragiczna. Na moje oko wszyskie to przełom lat 80/90 a gościu mi z gadką wyjeżdża, że to z czasów II wojny po ruskich żołnierzach, eksponaty muzealne wręcz. Jak mi zaczął podawać ceny zaczynające się od 350 zł to powiedziałem, że jest niepoważny i sobie poszedłem.

Straciłem już zupełnie nadzieję na jakieś normalne źródło rusków w Szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na jarmarku dominikańskim jak co roku z kosmosu.Ale jak się ma trochę szczęścia to można coś tam upolować, w tym roku przybyło parę sztuk ale cenowo bez rewelacji, chociaż rok temu kupiłem Rodine w ładnym stanie za 10 zł :)


Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodinę za dychę??? Temu też się zera pomyliły! Nawet się tu nie chwal, bo staniesz się niepopularny :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na jarmarku dominikańskim jak co roku z kosmosu.Ale jak się ma trochę szczęścia to można coś tam upolować, w tym roku przybyło parę sztuk ale cenowo bez rewelacji, chociaż rok temu kupiłem Rodine w ładnym stanie za 10 zł :)

 

Byłem w ubiegłym tygodniu na jarmarku dominikańskim - niestety muszę stwierdzić że króluje chińska tandeta.... Zegarków made in cccp nie widziałem wcale - chyba że koledzy już wykupili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki były trzeba było trafić na odpowiedni dzień tyle tylko, że jak pisałem ceny wysokie. Na pociechę kupiłem sobie trzy mechanizmy kirowa typ-I, w sumie z zepsutymi balansami, ale zawsze mogą się przydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabytek nie nowy, ale jeszcze nie pokazywany :)

Może jeszcze poprawię polerkę szkła bo szpeci tarczę...

 

Oficerskie

czyli okolicznościowy Wostok Amfibia z roku 1985 - na 40 lat zwycięstwa.

Wodoszczelności nie podano, ale po konstrukcji sądzę, że to typowa 200m.

Jedyna znana mi amfibia zakaz mo.

Werk cechowany 2416 B, ale to przejściowka z wersji A - koła automatu są jeszcze barwy stalowej (jak w wersji A).

 

post-26957-0-63849700-1331591926.jpg

post-26957-0-59315300-1331591927.jpg

post-26957-0-85348100-1331591928.jpg

post-26957-0-00025100-1331591930.jpg

post-26957-0-38096900-1331591931.jpg

post-26957-0-02884200-1331591933.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Ciekawy sikor. Fajnie, że nawet wśród Komandirów i Amfibii można trafić rzadsze modele. Pogratulować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława Kwarc z napisem 50 lat na deklu. Ciekawe, czyżby to 50-lecie 2MCzZ :)?

 

post-2232-0-08903800-1331592187.jpg

 

post-2232-0-78819100-1331592188.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma napis zdiełano w cccp to zapewne tak, jesli nie to obstawiam (po jakości bicia) 50 lat od zwycięstwa czyli rok '95.

Ładna - gratuluję :)

 

EDYTA:

W sumie może to być 50 lat fabryki - kiedy weszły do produkcji pierwsze kwarce w sławie ??? (bo to stary model werku jest przeciez).

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.