Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Slavol - ale ona nadal jest na aukcji, więc dawaj dawaj! ;)

U mnie postanowienie zaistniało - wyprzedam inne i zbieram tylko 1 Moskwe im Kirowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim nowych zakupów,

lfkp - świetny Poljot

pmwas - Wołna rewelka

WursT - No to się cieszę, że stałem się inspiracją do fajnego zakupu! Rakietka pierwsza klasa!

armian - Pobieda baaaaaardzo klimatyczna, też takie lubię!

 

a u mnie dziś stalówka:

 

Wostok-stalowy-arab-indeksy-m.jpg

 

Wostok-stalowy-arab-indeksy-1m.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze nabytki w dwóch odsłonach - zegarek i aparat (w poprzednim padła matryca lcd :P )

 

post-28028-0-33232100-1331853583.jpg

 

post-28028-0-78941300-1331853584.jpg

 

a tak wyglądają w komplecie: :rolleyes:

 

post-28028-0-32102300-1331853586.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armian,

życzę powodzenia. Też 4 lata temu mówiłem że jak dorwę gdzieś 3133 radiation resistant to koniec zbierania :rolleyes:

 

Nie wszystkie nowe, ale razem 4 x E.

post-3565-0-20448100-1331853611.jpg

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne wympieły!!!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

quest - wympieły ekstra, Wostok 18 jewels Hansa cudny. Pabieda rzeczywiście tworzy niezły klimacik, a i Poljot 17 jewels także przyjemny dla oka.

U mnie taki ZIM z Drugiej Moskiewskiej . Może nie nabyty drogą kupna, ale znaleziony w szpargałach .Teraz po wielu latach w końcu ujrzał ponownie światło dzienne :rolleyes:. post-30477-0-12385700-1331853613.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-30477-0-82061900-1331853614.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez lfkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slavol - ale ona nadal jest na aukcji, więc dawaj dawaj! :)U mnie postanowienie zaistniało - wyprzedam inne i zbieram tylko 1 Moskwe im Kirowa.

To ciekawe ale ja ostatnio podjąłem identyczną decyzję :rolleyes: Stare kirowy najfajniejsze,te z lat 50-60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ten zim powinien być z zima - pudełko raczej nieadekwatne, bo nawet gdyby podejrzewać przełozenie tarczy - M2 nie robiła tego mechanizmu...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hansie - Jak zwykle Mistrz!

Krzysiek - ja też marzę o twoim Radiaton! :P Ale bardziej skupiam się na starej szkole z 1 Mock i 2. - tak będzie łatwiej kompletować :rolleyes:

buran - mnie też właśnie Kirowy ale po namyśle jeszcze 2 Moskiewe pod kątem Pobied chcę :)

U mnie skromna ale ładna twarzowo Kama - jako że wpadła za grosz - w myśl: Groszowo ale Kultowo :)

DSCN6560.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kamy to bgardzo fajne zegarki - szkoda, ze nie mam żadnej czarnej kamy. Dziadek ma swoją, ale kisi, bo jest przywiazany :rolleyes:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ten zim powinien być z zima - pudełko raczej nieadekwatne, bo nawet gdyby podejrzewać przełozenie tarczy - M2 nie robiła tego mechanizmu...

 

Trochę się zfrajerowałem.... :rolleyes: , mogłem najpierw otworzyć zegarek (a nie słuchać się innych, bo po tylu latach pamięć myli fakty). Mechanizm jest z ZIMa. Masz RACJĘ. Pudełko jest od innego zegarka, ale już nikt nie pamięta od jakiego. Raczej marne szanse, abym go gdzieś w szpargałach wynalazł. Chyba zaginął w akcji. Sorry za wprawadzenie w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans piękna stalówka,quest Wympieły (Wympły) super sprawa.

 

U mnie też kilka nowych:

Wostok:

1fiqhf.jpg

Start:

ekgbd3.jpg

Bardziej zniszczony Starcik:

soo1t1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zfrajerowałem.... :) , mogłem najpierw otworzyć zegarek (a nie słuchać się innych, bo po tylu latach pamięć myli fakty). Mechanizm jest z ZIMa. Masz RACJĘ. Pudełko jest od innego zegarka, ale już nikt nie pamięta od jakiego. Raczej marne szanse, abym go gdzieś w szpargałach wynalazł. Chyba zaginął w akcji. Sorry za wprawadzenie w błąd.

 

Eeee tam :rolleyes: tu na forum tak łatwo nas nie zbijesz z tropu :). Pudełeczko jest fajne - wystarczy mu dokupić zegarek z M2 (Pabiedkę czy Starta) :) Acha, no i ciesz się, bo masz zegarek oryginalny :P

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pudełko o wiele trudniej trafić niż zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam :) tu na forum tak łatwo nas nie zbijesz z tropu :). Pudełeczko jest fajne - wystarczy mu dokupić zegarek z M2 (Pabiedkę czy Starta) :) Acha, no i ciesz się, bo masz zegarek oryginalny :)

Wcale nie chciałem zbijać Was z tropu. Wszystko wyszło nieumyślnie. Dzięki za sprostowanie moich informacji.

Zegarek do tego pudełka wykombinuję odpowiedni, ale wpierw może się dowiem jaki w nim siedział. Może przypadkiem gdzieś go jeszcze wygrzebię. Tak czy siak to ZIM i to pudełko z 2M to połowa lat 50tych.

Super że pudełko się cieszy uznaniem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iData- bardzo fajne Starty!

U mnie po 2 tygodniach spa pojawił się Poljot starej daty, oprawiony w Au20. Werk niedomagał mocno ale po paru zabiegach gada jak trzeba.

DSCN6563.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armian piękny poljot. Warto było go odrestaurować. Jestem ciekaw jak wyglądał przed.

Ostatnio rozmawiałem z zegarmistrzem i powiedział żebym radzieckich nie odnawiał tylko szukał w lepszych stanach bo się nie opłaca. Nie zgadzam się z jego zdaniem. Wydaje mi się że dla kolekcjonera każda sztuka powinna dostać mały zastrzyk zainteresowania :unsure:

Edytowane przez iData

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich połowów .... uruchomiony i ubrany w pasek

 

 

post-37860-0-62995600-1311713732_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iData Wostok świetny. Poluję na takiego w bardzo dobrym stanie :D

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rod3b.jpg

 

Uot taka sobie Rodinka kirowska wpadła :)

 

Edit: jeszcze jeden ;)

 

Jak wiecie ostatnio jeden z Kolegów zelektryzował Forum zapowiedzia likwidacji kolekcji naręcznych rusów. Jak zapowiedział tak widać zrobił. Wiadomo - wziąłbym całą, ale pikujący stan konta bankowego i rosnące zadłuzenie u rodzonej babci pozwoliły wysupłac kasę tylko na Gagarina. Ale za taką kasę IMO naprawdę żal było nie brać :D

 

post-2232-0-61439200-1331854315.jpg

 

post-2232-0-34781100-1331854317.jpg

 

post-2232-0-70228500-1331854318.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co te Rodiny mają w sobie że tak mi się podobają?? Gratki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto nowy nabytek ( zakupiony od forumowego kolegi Krzyśka :D

 

post-32940-0-53784800-1331854377.jpg

 

pmwas - gagarina zazdroszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Rodiny mają coś w sobie, także Rodinki i Gagarina gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.