Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Rakieta widać, że w bardzo dobrym stanie. Gratuluję.

 

Rakietka ma jedynie kilka mikro rysek. Brak na niej jak i na bransolecie jakichkolwiek śladów użytkowania. Kąpieli i konserwacji zażyła jedynie dla tego, że była zleżała. Magik sam się w brodę drapał jak ten zegarek mu się tak długo uchował niezauważony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta cudo. Mam taką tylko z ciut inną tarczą. Był to zegarek mojego taty, ale ją podprowadziłem ;) Świetne są te zegarki.

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta cudo. Mam taką tylko z ciut inną tarczą. Był to zegarek mojego taty, ale ją podprowadziłem ;) Świetne są te zegarki.

Ta ma właściwie kolor tarczy złoto-brązowy. Niestety nie byłem wstanie oddać tego koloru na foto ze względu światło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczo85 - świetna Rakieta tylko to coś do niej założone zmień szybko bo psuje obraz całości.

Edit

Gdybyś chciał się jej pozbyć to chętnie odkupię :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000 jeszcze dziś wymienię to badziewie na pasek.

Co do sprzedaży, to raczej nie planuje. Trafienie tego zegarka w takim stanie to wyższa szkoła jazdy :D Cieszy mnie niesamowicie. Przyznam, że to chyba najładniejszy okaz w mojej kolekcji. Od samego patrzenia mordka się cieszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten telewizorek. Jakkolwiek ogólnie nie przepadam za telewizorami (no, ok, primy bardzo mi się podobają), to ten jest naprawdę niczego sobie :). Gratuluję pięknego okazu.

 

Tak przy okazji zapytam - Tajtku, któremu zegarmistrzowi powierzasz swoje skarby? Nie to, żebym go podpytywał o zawartość jego szuflad ;), ale dobry majster jest na wagę złota :). Ja bywam u Pana Rosiaka, ale ciut mi do niego nie po drodze, bo mieszkam i pracuję daleko, daleko od Ząbkowskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś ten badziewny element przy Rakiecie właśnie się podoba. Sam bym tego na rękę nie założył :D ale w gablocie mogło by to stać. Gratuluję Rakietki.

 

Krees jeśli Ząbkowska to dla ciebie nie po drodze, a "tuż pod lasem" to jeden ze słynnych lasów :D to pewnie i do mojego na Dąbrowszczaków 12 na wysokości Pl. Hallera tym bardzie nie będzie po drodze. :D Konkurencji w grzebaniu po szufladach się nie boję, więc możesz gościa wypróbować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to las na północy, można dojechać bezpośrednio "6" wypróbowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek Rakieta pierwyj sort, piękny stan. duże gratulacje za fajny zegarek i dobry zmysł do poszukiwań.

Wostoczek też niczego sobie. Gratulacje.

 

Pozdrawiam,

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek Rakieta pierwyj sort, piękny stan. duże gratulacje za fajny zegarek i dobry zmysł do poszukiwań.

Wostoczek też niczego sobie. Gratulacje.

 

Buczo85 śliczna Rakieta, nie pozbywaj się bo to fajne zegarki, wiem co mówię, bo mam taką samą tylko z niebieskim cyferblatem, tym bardziej cieszy, że zakupiona od wytrawnego kolekcjonera kolegi Questa, którego pozdrawiam przy okazji!

 

Pozdrawiam,

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gul mi się huštnął jak tę rakietę zobaczyłem, komandir to rsczej nie moja bajka ale ta rakieta.... ech...


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mój" las to Lasek Lindego :). Dziękuję za namiar na mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleję jeszcze jedną fotkę bo dość ładnie wyszła. Bransoleta zamieniona na pasek ;)

 

dscf5453h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie bardzo skromnie

post-34995-0-64549700-1359728626_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z zawartością? :blink: Pudełeczko pierwsza klasa tylko brakuje w nim jakiegoś NOS-ka, czego serdecznie życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudełeczko było puste ale pewnie jakiś zegarek w nim zamieszka

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiło się i tak na gorąco z sesji wyjazdowej jeszcze bez dopieszczenia :D Poljot 23 jewels w automacie i tak trochę z innej bajki - buksiak Timex w automacie

post-46446-0-56830000-1359746412.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na 75 stronie "Ruskich" okazjach na aukcjach, wpis #1485 pochwaliłem się taką okazją

http://allegro.pl/ze...2980179801.html

 

Przesyłka dotarła w czwartek, z tych 18 zegarków tylko 16 było made in USSR, (+1 damski kwarc + mechaniczny, chyba chiński, podróbka Seiko 5), nie wszyskie też nie są na chodzie, (ale te które są zostały nakręcone i maja dobry chód i rezerwę chodu /powyżej 40h niektóre idą nadal i zbliżają się do 48h, sprawdzone w róznych pozycjach). Ale 310pln za 16 zegarków do daje ok 19zł za zegarek. Uważam więc, że była to moja najbardziej udana transakcja zegarkowa, w mojej krótkiej karierze kolekcjonera. Sami oceńcie. Większość z nich wyląduje na bazarku, gdyż moja kolekcja z zasady ma nie być kolekcją liczebną (w kolekcji zostanie na pewno "lodówka", budzik (1), poljot 29kamieni de luxe /on potrzebuje doktora/ 2 rakiety i zim). Do kompletu z zegarkami dołaczone były branzolety (takie sobie ale wyczyściłem je i z braku laku mogą być). Zdjęcia tego nie oddaja ale wiekszość zegarków wygląd ma dobry lub bardzo dobry (brak przetarć, wżerów, dużych rys). Pozdrawiam!

post-53212-0-04851000-1359824115_thumb.jpg

post-53212-0-42721000-1359824242_thumb.jpg

post-53212-0-09955500-1359824256_thumb.jpg

post-53212-0-00215300-1359824268_thumb.jpg

post-53212-0-10711700-1359824279_thumb.jpg


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.