Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, rzeczywiście biały Poljot - bardzo fajny garniturowiec.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny i do tego kupiony za nieduże pieniądze na wariującym ostatnio z cenami alle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do otworzenia nowonabytego Poljota z werkiem Rodiny potrzebowałem pól godziny i nafty Zippo, za to w nagrodę taki widok.

post-67292-0-54674200-1395411441_thumb.jpg

post-67292-0-32048600-1395411482_thumb.jpg

post-67292-0-84210000-1395411543_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6ymepuhu.jpg

 

Poljot budzik....Rocznicowy... Dziękuję Kochanie :* Sprawił i będzie sprawiał dużo przyjemności na codzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny budzik, gratuluję.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał go opisać słowami z Allegro :D to musiałbym napisać tak:

 

WOSTOK!!!      OLBRZYM!!!!!!!    GRUBO ZŁOTA!!!!!!!!    STAN SZUFLADOWY!!!!!!

 

post-60300-0-04332100-1395428411.jpg

post-60300-0-30862000-1395428413.jpg

post-60300-0-48370300-1395428415.jpg

 

Jego wielkość to ok. 39x39mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu nie tylko dla zegarka, bo mało tego że nos to jeszcze rzeczywiście olbrzym, ale dla Twoich umiejętności wyszukiwania i pozyskiwania tak pięknych zegarków. Gratuluje i oczywiście zazdroszczę umiejętności i "nosa" ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dołączył do naszej (jeszcze) skromniej kolekcji radzieckich zegarków :) (ale nie pierwsza rakietka) myślę, że warto się pochwalić :D

ps. wszystko dzięki żonie. 

Na kopercie wybite Au I, nieporysowany, stan prawie NOS. Dodać można, że (co chyba najważniejsze) werk praktycznie nie ruszany :)

 

 

img-0720.jpg

 

img-0721.jpg

 

img-0722.jpg

 

img-0723.jpg

 

img-0724.jpg

 

img-0725.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się trafił taki fajny krabik.17006_zpscb251b3a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dzisiaj dołączył do naszej (jeszcze) skromniej kolekcji radzieckich zegarków :) (ale nie pierwsza rakietka) myślę, że warto się pochwalić :D

ps. wszystko dzięki żonie. 

Na kopercie wybite Au I, nieporysowany, stan prawie NOS. Dodać można, że (co chyba najważniejsze) werk praktycznie nie ruszany :)

 

 

img-0720.jpg

 

img-0721.jpg

 

img-0722.jpg

 

img-0723.jpg

 

img-0724.jpg

 

img-0725.jpg

Bransoletkę od razu wywal bo oblezie do gołego metalu po 2-3 dniach użytkowania i jeszzce uczulenia dostaniesz... a zegarek świetny :) Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletkę od razu wywal bo oblezie do gołego metalu po 2-3 dniach użytkowania i jeszzce uczulenia dostaniesz... a zegarek świetny :) Gratulacje!

jeszcze fuks bo mam do niego dowód zakupu wraz z kartą gwarancyjną z 1969r. w Siemiatyczach :) taki smaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

1969?! Mi to na lata 80-te wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu nie tylko dla zegarka, bo mało tego że nos to jeszcze rzeczywiście olbrzym, ale dla Twoich umiejętności wyszukiwania i pozyskiwania tak pięknych zegarków. Gratuluje i oczywiście zazdroszczę umiejętności i "nosa" ;)

Dzienx.

Dla mnie ważne jest też, że kupuję w racjonalnych cenach. Długo czasem trwa polowanie na coś ale zwykle kończy się sukcesem.

Poza tym bardzo "pomaga" mi to, że kolekcjonuję prawie wszystko w zakresie sovietów więc nie jestem uzależniony od pojedynczej subkolekcji czy kierunku kolekcyjnego. Praktycznie na bieżąco kupuję to co akurat wypatrzę i ma cenę do zaakceptowania. A w takiej konwencji zawsze coś się trafia atrakcyjnego - jak nie z jednego to z innego kierunku subkolekcyjnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał go opisać słowami z Allegro :D to musiałbym napisać tak:

 

WOSTOK!!!      OLBRZYM!!!!!!!    GRUBO ZŁOTA!!!!!!!!    STAN SZUFLADOWY!!!!!!

 

attachicon.gif107w5236 - Kopia.JPG

attachicon.gif107w5239 - Kopia.JPG

attachicon.gif107w5242 - Kopia.JPG

 

Jego wielkość to ok. 39x39mm.

Rzeczywiście olbrzym i wygląda jak by złoto miało zamiar z niego kapać.Gratulacje .Mialem identycznego toczka w toczkę Cardinala .A u mnie cieniutko taki leżaczek pudełkowy z zawadiackim logo.

post-67292-0-83426700-1395446547_thumb.jpg

post-67292-0-32629500-1395446582_thumb.jpg

post-67292-0-94685400-1395446630_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dwa zegarki z dzisiejszej poczty.Svet pierwszy zegarek w mojej mikroskopijnej kolekcji pochodzący z fabryki ECzL..Sprzedawca podał mi taka historie tego egzemplarza cytuje,                                                                                                                         In 1973, the Division of General Ariel Sharon surrounded 3 Egyptian army and closed off access to the water.

 After the capitulation  Israeli soldier Michael immigrant from Russia gave water to the Egyptian officer. 

The officer also spoke in Russian, because he studied in Russia. The soldiers became friends and exchanged with watches.

After the war, Mikhail start to study for a doctor in Italy. And after then went to Canada. 

We do not know where the Egyptians, that with Michael but we know history of this watch and now this watch for sell.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Drugi zegarek to niezbyt ceniona w Polsce Wolna pierwszej generacji.

post-67292-0-13319600-1395455783_thumb.jpg

post-67292-0-60379800-1395455814_thumb.jpg

post-67292-0-56843500-1395455833_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Poza tym bardzo "pomaga" mi to, że kolekcjonuję prawie wszystko w zakresie sovietów więc nie jestem uzależniony od pojedynczej subkolekcji czy kierunku kolekcyjnego...     :)

Może i łatwiej trafić, jest z czego wybrać, ale z drugiej strony, to z pewnością trudniej wtedy zapanować nad chęcią posiadania, a i szkoda nie kupić  :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie taka raketa przyjechała :)

5e2azyre.jpg

 

Stan piękny- szkło do wymiany jest pęknięte w jednym miejscu reszta jedynie do przepolerownia :)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Z racji tego, że moja przygoda z zegarkami dopiero się zaczyna postanowiłem "chwalić" się wszystkim co zakupię.

Dziś malutki Wostok zakupiony od kolegi z forum, w super stanie (tak wiem nie potrafię robić zdjęć) ;)

 

post-69581-0-61432800-1395486835.jpg

post-69581-0-74244400-1395486844.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Ładne nowości - Mayora wostok garniturowy robi wrażenie.

 

U mnie skromnie, ani antyk ani mega rzadkość, ale zegar w ładnym stanie do codziennego łażenia. Wczoraj wrócił od majstra i pięknie dokładnie chodzi - znów spokój na parę lat z serwisem. 

 

gallery_26467_715_113172.jpg

 

tym samym rodzinka "ruskich" nurków się mi powiększyła:

 

gallery_26467_715_93365.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma ale stan idealny, koperta ideał a i mechanizm jakby nie używany.

 

post-60538-0-91972200-1395494637_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Szału nie ma ale stan idealny, koperta ideał a i mechanizm jakby nie używany.

Mnie się bardzo ten model podoba... sam mam złoconego z tą tarczą rzymską, a brat ma dokładnie takiego samego jak Twój. Świetny nabytek! Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym samym rodzinka "ruskich" nurków się mi powiększyła:

 

 

Хорошая семья ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.