Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa Czajka się trafiła,ale do końca nie jestem pewny jej oryginalności ;) werk od niej czy nie?czajka%20tarcza%20z%C5%82.JPGczajka%20werk.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi on wygląda na rakietę 2603, ale oczywiście mogę się mylić.

Ed

Chyba jednak pobiedę, właśnie obejrzałem swoje.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholercia , w takim razie nie wiem co to jest. Ale mam taką tarczę, tylko napisy starte i nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie werk jest produkcji Wostoka - gwiazdki na kole naciągowym i punca na mostku przekładni chodu - nie widzę wyraźnie 1 litery ale jeżeli tam jest "cz cz z" to czystopol chyba, że 1 litera to U "U cz z" to wtedy uglicz

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/86883-punce-i-oznaczenia-werkow/?hl=punce

 

http://www.netgrafik.ch/russian_logos.htm

 

Ale nie jestem 100% pewny 

Edytowane przez Leppard

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dość specyficzny kolor - dlatego model taki ciekawy :)

Według mnie bardziej bordo ale tak naprawdę to jest to połączenie bordowego i śliwkowego.

U Slavnego jest taki model - może lepiej widać

http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=123&Itemid=2

 

Piękna tarcza. U Slavnego widać wyraźnie, że jest koloru KASZTANOWEGO ;)

Chyba kolory tarcz to jest coś co mnie w zegarkach najbardziej ekscytuje.

 

Goral35 - zapisuję w słowniku nowe określenie koloru: skalisty :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk jest produkcji Wostoka z Czystopola, tylko nie widziałem nigdy czajki z takim wekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie Wostok z mechanizmem 2414 zakupiony na allegro, według opisu miał byc sprawny a nie jest.

Nie mogę go nakręcić, max 1-2 obroty koronką i dalej nie idzie. Datownik ma przeskok ok godziny 6 (może zle załozone wskazówki?). Sprzedający dorwał go na jarmarku staroci i nie do konca go sprawdził jak sie przyznał. Ile może mnie wynieść naprwa u zegarmistrza? Zatrzymam go, bo fajny jest i duża linia, troche przybrudzona tarcza i wytraty chrom jest przy koronce.

 

gallery_72004_1670_233722.png

 

gallery_72004_1670_4167.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy zakup Mir

 

post-70451-0-49854700-1406289653_thumb.jpg

Edytowane przez seba1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie Wostok z mechanizmem 2414 zakupiony na allegro, według opisu miał byc sprawny a nie jest.

Nie mogę go nakręcić, max 1-2 obroty koronką i dalej nie idzie. Datownik ma przeskok ok godziny 6 (może zle załozone wskazówki?). Sprzedający dorwał go na jarmarku staroci i nie do konca go sprawdził jak sie przyznał. Ile może mnie wynieść naprwa u zegarmistrza? Zatrzymam go, bo fajny jest i duża linia, troche przybrudzona tarcza i wytraty chrom jest przy koronce.

 

 

Zależy w którym mieście

Nie powinno to przekroczyć zwykłego kosztu czyszczenia, tj. 50-100 zł. Ale moim zdaniem warto. Jeszcze fajny pasek i docenisz, jak dobrze leży.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi sie włosy na głowie jeża jak czytam jakie ceny za czyszczenie liczycie. Będę sie modlił żeby mój zegarmistrz tego nie czytał bo w przeciwnym wypadku musiał bym drastycznie ograniczyć zakupy. :(

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Gorzowie. Dziś oddałem do zegarmistrza, odbiór w przyszłym tygodniu. Zegarek wydaje sie być cały orgyinalny, dekiel zakręcany pierścieniem, a na mechanizmie jest wybite logo wostoka pod kołem balansowym. Co do ceny to za naprawę poljota automatica (słabo się nakręcał podczas całodziennego noszenia i intensywnego wymachiwania ręką) zapłaciłem 30zł, u drugiego zegarmistrza za czyszczenie i regulację Pobiedy też policzył sobie 30zł. Ten jest całkowicie niesprawny, tamte przynajmniej na chodzie były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie zegarka sprawnego w Warszawie to koszt taki, jaki napisałem- 50zł, automat radziecki 70zł z terminem realizacji jeden/dwa dni ; w Mińsku Mazowieckim to koszt 30-50 zł ale termin realizacji to około tydzień i nie ma krótszych :( .

Edit: ale muszę doddać, że jak są jakieś drobne naprawy, regulacja, to dla stałych klientów bez żadnych opłat się też zdarza :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie pokazywałem - tarcza słaba i koperta raczej zaadoptowana

img-4463.jpg

 

 

Ale dzisiaj przyszedł brat  :D  :D  :D

img-4465.jpg

 

:wub:  :wub:  :wub:

 

 

Dziękuję bardzo jeszcze raz (nie piszę komu ale On wie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie diver to ciekawostka w srodku siedzi 2356 !!! i wyglada ze to oryginal gdyz pomiedzy werkiem a kopertą jest pierścień dystansowy plastikowy i wyglada na specjalny odlew/wtrysk ! jutro fotė poczyniē i wrzuce bo ciekawie to wyglada.

 

 

Mam obie wersje - dlatego zapytałem. W moich przy czerwonych wskazówkach jest 3056 a przy białych 2356 z czarnym plastikowym pierścieniem ustalającym.

Obie wersje są oryginalne podobno :)

 

Raczej nie powinno być powodów do obaw, co do oryginalności tego "divera": pod koniec produkcji tego modelu (i nie tylko tego) do środka pakowano właśnie werki 2356 w takim pasowanym plastikowym elemencie dystansowym. Sam mam dwie Slavy "CCCP" - zewnętrznie obie są identyczne, w środku jedna ma 3056A, druga - 2356. Nie powinna też budzić zdziwienia obecność werku, który sprawia wrażenie składaka. W tych bowiem Slavach pojawiały się 2356 z "białą" płytą i "żółtym" mostkiem. To wszystko to mogły być efekty fabrycznego składactwa zegarków z pozostałości magazynowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa Czajka się trafiła,ale do końca nie jestem pewny jej oryginalności ;) werk od niej czy nie?

 

Baardzo fajny. Gratuluję . Nawet jeśli mechanizm nie jest od niej to i tak zegarek wygląda świetnie i do garnituru będzie wyglądał zawodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baardzo fajny. Gratuluję . Nawet jeśli mechanizm nie jest od niej to i tak zegarek wygląda świetnie i do garnituru będzie wyglądał zawodowo.

Werk od niej ,sprawdziłem ,nic nie było grzebane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOS=ami bym, nie nazwał ale wyglądają na nienoszone

post-34697-0-45903200-1406314661_thumb.jpg

post-34697-0-65675800-1406314687_thumb.jpg

post-34697-0-13785500-1406314924_thumb.jpg

Edytowane przez Goral35

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu takie eleganckie a ja coś do "pługa"  ;)

Wyrwany z rąk zdzierców skór (lombard)  :ph34r:

Niby nic specjalnego….   jak nowy, stalowa koperta, automat, takie tam  :D  :P

 

post-60538-0-78349800-1406354826_thumb.jpg

Edytowane przez Rekiniasty

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.