Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Czy tylko mnie koperta z tej Rakiecie wygląda mi na łuczowską? Mam w takiej kopercie Łucza na miedzianym 2209.

Szkiełko poddawana chyba jakiejś obróbce termicznej tak się powyginało.

 

Ale tarcza raczej mało widywana, przynjmniej ja takiej nigdy nie uświadczyłem.

Ja tu widzę rzadziej spotykaną Rakete Tv, jest chyba ciut większa od tych 'popularnych'. Choć koperta faktycznie podobna do tych z Lucha, nie wiem czy nie różnią się rozmiarem.

http://fotki.yandex.ru/next/users/asasin0611/album/104334/view/540409?page=39

lub

http://fotki.yandex.ru/next/users/asasin0611/album/104334/view/541610?page=40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprzedni właściciel pracowal jako spawacz czy jakoś tak:) Nie pamiętam dokładnie ale sam go przypadkowo zniszczył:) A koperta ma wymiary 40mm (bez koronki) na 45mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotograf ze mnie marny ale ostatnio takie dwa zasiliły mój zbiór.

post-53212-0-71032100-1414855427_thumb.jpg

post-53212-0-66052900-1414855435_thumb.jpg


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leppard fajny ten łucz tarcza jest w jakim kolorze? Mam taką niebieską a ta wygląda na jakąś hmm nie wie grafitową?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarcza, kolor?? hmmm grafit chyba jest najtrafniejszym określeniem, ja jak prawdziwy chłop umiem nazwać tylko kilka kolorów ;)


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co mi tam :)

Tak wieczorną porą na dobranoc 

2 Poljoty 

Ufo trochę niekompletny ale do końca tygodnia przyszłego myślę, że będzie postawiony na "nogi"

post-75375-0-24507000-1414882616_thumb.jpg

post-75375-0-87734100-1414882618_thumb.jpg

post-75375-0-93548300-1414882624_thumb.jpg

post-75375-0-96131600-1414882627_thumb.jpg

post-75375-0-81629000-1414882708_thumb.jpg

post-75375-0-47144400-1414882732_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna kostka. Zielona tarcza?


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnowszy nabytek , szkiełko zarysowane na godz V , wymienić całe szkielko czy wypolerować? jakiej pasty użyć - co proponujecie.

post-70077-0-93414000-1414939867.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kwiatek

Papier wodny do gradacji 2000 pasta tempo i jedziesz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko pastą jak jedziesz ręcznie to tak z 10 minut bo będzie widać rysy.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam te zegarki które mają już brand Rakiety ale w stylistyce i artystycznym giloszowaniu (!) są całkowicie reliktami i pomnikami dawnych Rossiji, Majaków czy Svetów..

 

post-60300-0-47697000-1414943967.jpg

post-60300-0-54642200-1414943966.jpg

post-60300-0-53256300-1414943965.jpg

 

Nie jestem pewien czy sekundnik nie powinien być z przeciwwagą ale może może być i tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo klimatyczna Rakieta - gratuluję.

Kiedys toczyliśmy zażartą dyskusję czy to koperta Rakiety czy Majaka - nie rozstrzygniętą zresztą z przewagą dla Majaka.

Mam taką ale z dolną sekundą  a z centralną jeszcze się nie trafiła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobieda i Wostok 

Zdjęcia telefonem nie należą do najlepszych ( na żywo wyglądają niemal na idealne)

 

post-75375-0-66092000-1414947575_thumb.jpg

post-75375-0-49452100-1414947577_thumb.jpg

post-75375-0-75204500-1414947579_thumb.jpg

post-75375-0-69571700-1414947581_thumb.jpg

Edited by Kuba1987

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staram się jak mogę :D 

Poza tym nie ma to jak podzielić się z kimś swoją radością :)

Zwłaszcza gdy człowiek wie, że dla kogoś też jest to ogromna radość nawet z samego oglądania 

W każdym z Nas jest taki "Kolumb"  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam te zegarki które mają już brand Rakiety ale w stylistyce i artystycznym giloszowaniu (!)

Nie jestem pewien czy sekundnik nie powinien być z przeciwwagą ale może może być i tak.

Ja też takie lubię,

A co do Twojego zegarka to mam taki sam (właściwie to prawie 2), ale z nazwą Rassija. Sekundnik ma przeciwwagę i uważam, że to jedyna prawidłowa wersja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow....dzięki Tobie Daniels36 przypomniałem sobie, że mam takie cudeńko...

Tylko gdzie ?

Oficjalnie ogłaszam wykopki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W między czasie zanim przystąpię do wykopek:) 


Tak na szybko Komandirski w idealnym stanie


post-75375-0-39677900-1415041653_thumb.jpg

post-75375-0-13599000-1415041656_thumb.jpg

post-75375-0-88968100-1415041658_thumb.jpg

post-75375-0-27190600-1415041663_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.