Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wrócę do klubu posiadaczy B :) 

 

 

Szkoda tylko, że mechanizm nie jest ich własną konstrukcją  <_<

 

Co sądzicie?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bież to fajne zegarki są. Będziesz zadowolonya ten szczególnie fajnie wygląda. Musze pomyśleć nad takim paskiem bo bransolety mi szkoda na codzienne użytkowanie f14fcb3a7cd8a8532db05852ede8090d.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem ostatnio takiego jak Twój, ten zegarek nic nie waży  :o Czarnej wersji niestety nie mieli.

Szybko Twój łapie rysy? Jak porównasz do stalowych zegarków?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdania są podzielone jedni woleli by był stalowy. Jeśli chodzi o mnie jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Noszony od czasu do czasu jakoś specjalnie nie uważam a rysek nie widzę może kilka ma zapięciu ale to i w stali jest normalne. O wygodzie nie wspomnę bo nosi się świetnie ;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos rys- strasznie chodzi mi po głowie Avenger II chronograph, 43mm, w ten sposób zapisałbym się do Waszego klubu :) Czy ta polerowana bransoleta mocno łapie rysy ?

Edytowane przez czypek555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys zegarek z tytanu i nigdy więcej. Oby Tobie nosił się dobrze.

Dlaczego nigdy więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos rys- strasznie chodzi mi po głowie Avenger II chronograph, 43mm, w ten sposób zapisałbym się do Waszego klubu :) Czy ta polerowana bransoleta mocno łapie rysy ?

Witaj

Mam tego Galactica od ok.roku co prawda to nie Avenger lecz bransoleta podobna polerowana. Używam go co prawda okazyjnie lecz kilka razy w miesiącu się zdarza i jak widzisz nie jest źle , a obawy miałem podobne ;-). Przy zapięciu jak niepoprawnie zapniesz to blaszka zabezpieczająca potrafi porysować i to tylko z mojej winy się stało.

Pozdrawiam i namawiam świetne zegarki to są ea809747324be631113171f54a99429f.jpge059b596fdb884db0a695b7997abcfda.jpgab0635b4e04570f8200d616d81dd9342.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Miałem kiedys zegarek z tytanu i nigdy więcej. Oby Tobie nosił się dobrze.

Bredzisz nie łapie rys bardziej niż stal jak dbasz tak masz

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo do Breitlinga dojrzewałem i chyba dojrzałem. Teraz pozostaje kwestia od czego zacząć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo do Breitlinga dojrzewałem i chyba dojrzałem. Teraz pozostaje kwestia od czego zacząć :)

Tylko uważaj bo mimo tego co inni o tych zegarkach myślą (podrabiają sami siebie,za dużo na tarczy się dzieje) i takie tam to one wciągają. A jak podrabiają same siebie to też dobrze bo lepiej siebie niż inne brandy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bredzę. Mogę najwyżej być w błędzie. Ad rem. Tytan w zegarkach to najczęściej tytan nieutwardzony. Jest znacznie bardziej miękki niż stal. Mówi się że tytan się nie rysuje tylko dziadzieje. Też byłem optymistą i nie słuchałem jak mi koledzy odradzali. Ale na pewno Twój będzie super. Tytan utwardzony stosuje na pewno Citizen w niektórych modelach ale nie jestem pewien. W sumie podoba mi się jego kolor taki szary. Ale denerwuje mnie lekkość. Jakoś lubię czuć że mam zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bredzę. Mogę najwyżej być w błędzie. Ad rem. Tytan w zegarkach to najczęściej tytan nieutwardzony. Jest znacznie bardziej miękki niż stal. Mówi się że tytan się nie rysuje tylko dziadzieje. Też byłem optymistą i nie słuchałem jak mi koledzy odradzali. Ale na pewno Twój będzie super. Tytan utwardzony stosuje na pewno Citizen w niektórych modelach ale nie jestem pewien. W sumie podoba mi się jego kolor taki szary. Ale denerwuje mnie lekkość. Jakoś lubię czuć że mam zegarek.

Kupując Zegarek z tytanu trzeba być przygotowanym na to że metal się inaczej zachowuje , inaczej starzeje , łapie rysy które ciężko usunąć. Lecz wydając taką ilość kasy dokonujesz wyboru świadomie Mój nie jest lepszy od innych a wybór właśnie był świadomy. Nie należy z góry zakładać że ktoś zegarka nie powinien kupować bo jest z tytanu , bo jest lekki i wygodny. Nie bież tego co powiedziałem wcześniej (bredzisz) na poważnie . To tylko moja opinia a kolega o opinie pytał i z pewnością weźmie pod uwagę wszystkie zanim dokona wyboru.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Tytan to Casio,Citizen i...Jaeger ...Japończycy stosują utwardzany powierzchniowo i dość jasny Tytan ,a Tytan w Jaegerze wygląda jak stal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Tytan to Casio,Citizen i...Jaeger ...Japończycy stosują utwardzany powierzchniowo i dość jasny Tytan ,a Tytan w Jaegerze wygląda jak stal.

Tak naprawde to ciężko mi porównać z innymi brandami bo tytanowy to drugi jakiego nabyłem,pierwszy to był jest Zodiac i też złego słowa nie powiem ale zegarki noszę po jednym dniu i zmieniam na inne. Nie mam takiego co bym ciorał non stop. Bransoletę zawsze można na jakiś pas zmienić czy gumę i zamartwianie się o ryski z głowy. Swoją drogą Twojemu Chronomatowi do twarzy w gumie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Avenger Blackbird jest "Black Titanium" i faktycznie ściera się powłoka nałożona na tytan (w miejscach gdzie poobijałem zegarek) ale koperta się nie odkształciła.

Na samym kancie bezel w kilku miejscach jest jaśniejszy lecz palcem nie jestem w stanie wyczuć jakiego kolwiek odkształcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz zrobić zdjęcie tych powycieranych miejsc?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie myślę o black titatnium i byłem przekonany, że to monolit, a nie malowanka. Daj zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monolitem będzie pewnie breitlight, chociaż jak widziałem go na żywo to prezentuje się jak taki zakurzony materiał.

Jutro przy świetle dziennym postaram się zrobić zdjęcia, deszcz u mnie pada, a przy świetle pokojowym jak i przy ledowej latarce nie mogę tego złapać w makro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wpisać córkę do klubu :)

post-69556-0-40091000-1499849203_thumb.jpg


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy córkę Teraz Twoja kolej na zakup następnego Breitlinga to i Ciebie przyjmiemy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaja mu tylko pazura! :)

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to trochę zasmuciło i zrypało kolejny plan zegarkowy :/


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.