Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

wielkie dzięki za pomoc,a o zegarek bvlgari gdzie mogę zapytać?chociaż też pewnie podróba

Edytowane przez pyszczydlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak dabbo pisze to podróba a i post tu nie pasuje pasowało by go zlikwidować

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie w złym poście piszę,ale jestem nowa wybaczcie zatem.mam ogromną prośbę dostałam taki zegarek z przeznaczeniem na bezpańskie zwierzęta i nie wiem oryginał czy tylko obok oryginału leżał.pomóżcie proszę.

 

 

Koleżanko.....

 

Firma której temat dotyczy jest szanowana ceniona i pożądana. Twój zegarek  jak koledzy napisali - niestety.

 

Ale mam fajny pomysł ( w żadnym wypadku bez złośliwości) sprawdź jak znosi zderzenie z czymś ciężkim.

I pochwal się na forum- zostaniesz oceniona mega pozytywnie :)

Edytowane przez arek1a2b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zrobisz i się tym pochwalisz podeślij nr konta tej fundacji lub schroniska to chętnie wspomogę

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na tę chwilę i w końcu nastała. 

post-59414-0-11100000-1495043770_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek gratulacje, świetny model! Ten bezel to kwintesencja marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten. Deal z Karolem I klasa a i zegar I klasa w super stanie. Ma same smaczki mogę ciągle patrzeć. Czuć skurczybyka na ręce, ale nie jest przesadnie duży w porównaniu z Lumkiem karzeł.

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling Avenger II GMT  na Massdropie , w wersji czarnej PVD. Może ktoś poszukuje, 20 sztuk jest

 

Niedawno mierzyłem wersje bez  PVD, i naprawdę świetnie lezący zegarek, bardzo cienki jak na Breitlinga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad kupnem Avengera nie koniecznie PVD bardziej z kremową tarczą Ale jak cena dobra to kto wie

 

No i sprawdziłem...to dobra cena jest

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądaliście może tą ofertę ?

http://allegro.pl/breitling-chromomat-automatic-i6824887538.html#thumb/4

warto spróbować ?


Breitling Avenger II GMT  na Massdropie , w wersji czarnej PVD. Może ktoś poszukuje, 20 sztuk jest

 

Niedawno mierzyłem wersje bez  PVD, i naprawdę świetnie lezący zegarek, bardzo cienki jak na Breitlinga.

 

pokaż jakieś fotki i więcej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek

Warto ten model ma świetny kształt koperty,stan niezły. Choć wszystko zależy od ceny. W przyszłości takiego będę szukać i to właśnie przez tę kopertę

Arek info podane jest wystarczy na tę stronę wejść

Massdrop

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie :)

tego poprzedniego nie udało mi się nabyć :( ale nie żałuje drogo poszedł a jeszcze za pewne cło by doszło i vat no i brak stali.

 

Tego którego posiadam uwielbiam taki nie pozorny większość nie wie co to :)

Zastanawia mnie bardzo funkcja GMT ona służy czemuś konkretnemu ?

Ja jej zastosowania nie odkryłem, dla mnie dodatkowa wskazówka zaśmieca tarczę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajna i przydatna funkcja jak często podróżujesz i przekraczasz strefy czasowe. Ja ustawiam czas który aktualnie jest w Polsce by wiedzieć kiedy się zaczyna jakiś mecz ligowy,lub by za późno do kogoś z rodziny nie zadzwonić Czasami się przydaje

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie najbliżej memu sercu to moje rodzinne okolice

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT można też wykorzystać jako wskazanie 24-godzinne bo na tarczy ma podziałkę na 24h.

Ten z allegro - wszystko zależy od tego jaką cenę osiągnie. Do 4k bym licytował jeśli Cię interesuje ten egzemplarz, powyżej raczej bym odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.