Gajardo 0 #1 Napisano 5 Maja 2012 Witam, czy standardowa bransoleta w Seiko 007 jest dobrze wykonana i wygodna, czy lepiej kupić z inną bransoletą? Średnio mi się ona podoba i mam mieszane uczucia. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
olp1 0 #2 Napisano 5 Maja 2012 porządnie wykonana i wygodna. jeśli masz nosić swojego skx na bransolecie to oryginalna się nadaje. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gajardo 0 #3 Napisano 6 Maja 2012 Która bransoleta będzie najlepsza? Czytałem, że podobno super oyster jest lepsza od standardowej. http://21jewels.com/productsdetail.asp?getproductid=787&start=31&getbrand=0&getproducttype=1http://21jewels.com/productsdetail.asp?getproductid=1074&start=31&getbrand=0&getproducttype=1http://21jewels.com/productsdetail.asp?getproductid=1566&start=31&getbrand=0&getproducttype=1 Czy za kupno w tym sklepie płaci się cło? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Burns 5063 #4 Napisano 6 Maja 2012 ostatnia propozycja będzie najlepiej trzymała fason (odporność na rozciąganie, skręcanie)pierwszy link to najsłabsza propozycja dla tego zegarka - po czasie wygląda jak stary ruski zegarek na bransolecie za 20złze środkowego linka nie miałem w ręku 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mikolaj80 0 #5 Napisano 2 Lipca 2012 Czy miał ktoś do czynienia z wersją zegarka z ostatniego linku, czyli SKX007K4 na fabrycznej bransolecie oyster? Jak wypada jej jakość w porównaniu np. do super oyster (type I) od WJean? Wiem, że obie są pełnych ogniw i mają mocowanie do koperty na tzw. "skrzydełkach", ale czy są jakieś różnice w jakości i wyglądzie? Przymierzam się do zakupu skx007 (tylko, że wersję japońską) i nie wiem co będzie lepszym wyborem - kupić wersją od razu z bransoletą czy też kupić model na pasku a bransoletę dokupić oddzielnie. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zooropa156 415 #6 Napisano 2 Lipca 2012 Mam dokładnie taką wersję jakiej szukasz tzn. SKX007J na bransie z ostatniego linku. Całość wygląda bardzo dobrze, świetne spasowanie w uszach, zero luzów. Polecam bo warto. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mdhlodz 1 #7 Napisano 28 Lipca 2012 gdzie można kupić skx007 na oysterze? na allegro tylko jublee. 0 www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GrzecH 6 #8 Napisano 28 Lipca 2012 gdzie można kupić skx007 na oysterze? na allegro tylko jublee. mam jubilee - jest świetna...lekka przewiewna.a wygląda z 007 rewelacyjnie. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zooropa156 415 #9 Napisano 28 Lipca 2012 gdzie można kupić skx007 na oysterze? na allegro tylko jublee. Nie często zdarza się 007 na Super Oysterze. Ja najpierw kupiłem SKX-a na gumie i potem dokupiłem dzięki pomocy moderatora bransoletę super oyster u tego gościa: http://www.ebay.pl/i...=item1c0cebd6c2 Dopiero wtedy agert 007 nabrał rasowego wyglądu. (do pełni szczęścia brakuje mu tylko szafirowego szkiełka) Powodzenia 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mdhlodz 1 #10 Napisano 28 Lipca 2012 około 200zł, dla mnie skx007 tylko na oysterze ale kurdę tak trudno kupić. Chyba też tak będe musiał zrobić. Czy ta ww bransoleta ma oznaczenia seiko? 0 www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zooropa156 415 #11 Napisano 29 Lipca 2012 około 200zł, dla mnie skx007 tylko na oysterze ale kurdę tak trudno kupić. Chyba też tak będe musiał zrobić. Czy ta ww bransoleta ma oznaczenia seiko? Tak, na zapieciu jest logo SEIKO. Moja była zwężana do 20 mm przy zapięciu jak się nie mylę ale podobno można kupić na całej długości z jednakową średnicą tzn. 22mm. Za swoją dałem trochę ponad 200 zł ale zapewniam Cię że jakość i wygląd zegara rekompensuje tą nie tak małą kwotę za branse. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mdhlodz 1 #12 Napisano 29 Lipca 2012 Nie no ok, jak jest napis Seiko to warto. Bałem sie ze to jakis zamiennik, czesto fotki nie odzwierciedlają towaru zwłaszcza ze tam jest duzo fotek. Ja za bransoletę do Casio 527d zapłaciłem 150zł także za Seiko myślę,że nie ma tragedii. PS: mam takie pytanie bo bardzo mi się podoba bransoleta ef 527d. Czy pasowała by do skx007? Plan by był taki by zmienić zapięcie z jublee z seiko do casio. Ale chyba maskownica nie będzie pasować kształtem, no i do tego większe teleskopy od seiko. 0 www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pompek 35 #13 Napisano 29 Lipca 2012 a ja mam pytanie czy do Seiko SKZ209/211/207 są jakieś akcesoryjne bransolety? albo może czy pasują od innych modeli? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach