Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gajardo

Bransoleta w Seiko 007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy standardowa bransoleta w Seiko 007 jest dobrze wykonana i wygodna, czy lepiej kupić z inną bransoletą? Średnio mi się ona podoba i mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porządnie wykonana i wygodna. jeśli masz nosić swojego skx na bransolecie to oryginalna się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia propozycja będzie najlepiej trzymała fason (odporność na rozciąganie, skręcanie)

pierwszy link to najsłabsza propozycja dla tego zegarka - po czasie wygląda jak stary ruski zegarek na bransolecie za 20zł

ze środkowego linka nie miałem w ręku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś do czynienia z wersją zegarka z ostatniego linku, czyli SKX007K4 na fabrycznej bransolecie oyster?

Jak wypada jej jakość w porównaniu np. do super oyster (type I) od WJean?

Wiem, że obie są pełnych ogniw i mają mocowanie do koperty na tzw. "skrzydełkach", ale czy są jakieś różnice w jakości i wyglądzie?

 

Przymierzam się do zakupu skx007 (tylko, że wersję japońską) i nie wiem co będzie lepszym wyborem - kupić wersją od razu z bransoletą czy też kupić model na pasku a bransoletę dokupić oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taką wersję jakiej szukasz tzn. SKX007J na bransie z ostatniego linku. Całość wygląda bardzo dobrze, świetne spasowanie w uszach, zero luzów. Polecam bo warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić skx007 na oysterze? na allegro tylko jublee.


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić skx007 na oysterze? na allegro tylko jublee.

 

mam jubilee - jest świetna...lekka przewiewna.

a wygląda z 007 rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić skx007 na oysterze? na allegro tylko jublee.

 

Nie często zdarza się 007 na Super Oysterze. Ja najpierw kupiłem SKX-a na gumie i potem dokupiłem dzięki pomocy moderatora bransoletę super oyster u tego gościa:

 

http://www.ebay.pl/i...=item1c0cebd6c2

 

Dopiero wtedy agert 007 nabrał rasowego wyglądu. (do pełni szczęścia brakuje mu tylko szafirowego szkiełka)

 

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 200zł, dla mnie skx007 tylko na oysterze ale kurdę tak trudno kupić. Chyba też tak będe musiał zrobić. Czy ta ww bransoleta ma oznaczenia seiko?


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 200zł, dla mnie skx007 tylko na oysterze ale kurdę tak trudno kupić. Chyba też tak będe musiał zrobić. Czy ta ww bransoleta ma oznaczenia seiko?

 

Tak, na zapieciu jest logo SEIKO. Moja była zwężana do 20 mm przy zapięciu jak się nie mylę ale podobno można kupić na całej długości z jednakową średnicą tzn. 22mm. Za swoją dałem trochę ponad 200 zł ale zapewniam Cię że jakość i wygląd zegara rekompensuje tą nie tak małą kwotę za branse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ok, jak jest napis Seiko to warto. Bałem sie ze to jakis zamiennik, czesto fotki nie odzwierciedlają towaru zwłaszcza ze tam jest duzo fotek. Ja za bransoletę do Casio 527d zapłaciłem 150zł także za Seiko myślę,że nie ma tragedii.

 

 

 

PS: mam takie pytanie bo bardzo mi się podoba bransoleta ef 527d. Czy pasowała by do skx007? Plan by był taki by zmienić zapięcie z jublee z seiko do casio. Ale chyba maskownica nie będzie pasować kształtem, no i do tego większe teleskopy od seiko.


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy do Seiko SKZ209/211/207 są jakieś akcesoryjne bransolety? albo może czy pasują od innych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.