Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ridah

złoty poljot - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znajomy podrzucił mi aukcję z takim oto sikorem:

 

pol1k.jpg

pol2.jpg

pol3x.jpg

pol4h.jpg

 

Sprzedwaca twierdzi, że bransoleta również jest złocona. Widziałem na ebay podobny zegarek, z tym że miał inne wskazówki i inną bransoletę (również złoconą) za kilka tysięcy PLN. Powyższy jest do wyjęcia za ok. 150 PLN. Co o tym myślicie? Opłaca się go brać i czyścić, czy też lepiej sobie odpuścić?

 

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to składak. Cyferblat pewnie został przełożony z innego modelu (takiego - post nr 170 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/46114-wasze-ulubione-ruski-ktore-czasami-zakladacie/page__pid__826649__st__160#entry826649 ), który akurat posiadam w swojej kolekcji ;) Wskazówki też są inne, o bransolecie nie wspominając. Jak chcesz się pobawić w przeglądy i tego typu sprawy to kup. Jednak przewyższą one jego wartość. Za te pieniądze można kupić egzemplarze w lepszym stanie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

 

Zasugerowałem się aukcją z alledro:

 

http://allegro.pl/po...2462046300.html

 

i myślałem, że to może być mega okazja :)

 

No ale na tej aukcji zegarek i bransoleta są z "zołota" a o tym, który chciałes kupic, sam pisałes, że pozłacany ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.