Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Co jak nie AP RO ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie starczy...:) ps. Carlito mowilem ci juz ze nie wyobrazam sobie ciebie w gajerze? Dla mnie Lange to jednak zegary do garniaka... I to po 50ce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadają, że dobrze wyglądam w garniturze. Niemniej jednak nie lubię chodzić w tak oficjalnych strojach :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten Lange do koszuli wygląda super.

A pozostałe dwa co zaproponowałem wypełnią "lukę" w pozostałych strojech i okazjach. Można by było zostawić jeden z nich i też "zrobi robotę".


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, Zeitwerk kosztuje prawie 50 tysięcy euro :) I to ta najtańsza wersja.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tytm doskonale. Jest to dla mnie najładniejszy zegarek.

Ale jak sprzedaż te zegarki + euro co zakładałeś i nie kupisz jeszcze 2 a może 3 zegarków po drodze to akurat będzie :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ześwirowałem, żeby tyle płacić za jeden zegarek :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ale w kilku to jak to nazwiesz? ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ześwirowałem, żeby tyle płacić za jeden zegarek :D

 

Michał co by nie mówić nasza choroba zegarkowa jest pewną odmianą świra ;)

A to czy kupisz 5 za 10.000euro czy jeden za 50.000euro w skali roku daje ten sam poziom ześwirowania.

Wszystko tylko zależy od tego jak bardzo Ci zależy na tym jednym w kontekście tych 5 pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka to co innego :D

 

Wróćmy do rzeczywistości :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tylko zależy od tego jak bardzo Ci zależy na tym jednym w kontekście tych 5 pozostałych.

Zeitwerk jest moim marzeniem zegarkowym. Niemniej jednak uważam, że wydanie takiej kwoty na czasomierz jest czystym szaleństwem, rzeczą absurdalną.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, wydanie wiecej niz 25k eur na jeden zegar jest dla mnie nie do przyjecia. I nie chce mi sie wierzyc ze Patek za 300k eur (jaka nie bylaby komplikacja) uzasadnia swoja cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1....doprawdy nie rozumiem Twoich rozterek dotyczących zakupu nowego zegarka. SphinX skomentował to nader dosadnie. Jesteś znanym i szanowanym członkiem tego forum, do tego dysponującym zasobnym portfelem. Pytanie, kupujesz dla siebie czy tez pod publikę aż samo się ciśnie na usta... Proszę, popraw mnie jeśli się mylę ale dysponujesz potężna wiedza na temat manufaktur zegarkowych, nawet tych niszowych, in house itp. , itd. Dlatego tez dziwią mnie Twoje prośby o pomoc przy wyborze. Bez obrazy oczywiście.


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, wydanie wiecej niz 25k eur na jeden zegar jest dla mnie nie do przyjecia. I nie chce mi sie wierzyc ze Patek za 300k eur (jaka nie bylaby komplikacja) uzasadnia swoja cene

 

Polecam obejżeć ten dokument . Film wyjaśnia trochę dlaczego zegarki tyle kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużym już chłopcem jestem, więc się nie obrażam, ale i też niezdecydowanym ;) Znajdujemy się na forum zegarkowym, rozmawiamy o zegarkach. Wydaje mi się, że takie tematy są fajne, ciekawe, a i być może pomogą w przyszłości innym niezdecydowanym. Ale skoro ktoś to odbiera jako temat "pod publikę", to faktycznie - zakończmy go.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rad jestem doprawdy ze się nie obraziłeś ;). Przemawiała czysta, niezaspokojona ciekawość... Cokolwiek wybierzesz , mam nadzieje ze będziesz bardzo zadowolony i nie mniej wspaniale będzie się nosił.

 

Regards, Sławek ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużym już chłopcem jestem, więc się nie obrażam, ale i też niezdecydowanym ;) Znajdujemy się na forum zegarkowym, rozmawiamy o zegarkach. Wydaje mi się, że takie tematy są fajne, ciekawe, a i być może pomogą w przyszłości innym niezdecydowanym. Ale skoro ktoś to odbiera jako temat "pod publikę", to faktycznie - zakończmy go.

 

 

witam wszystich

pozwole sie wtracic i dodac moje 3 slowa. Nie interesuje mnie czy zakup jest pod publike czy Carlito jest niezdecydowany, nie interesuje mnie czy Carlito kupi czy tylko pyta... Uwazam, ze tego rodzaju posty sa jednymi z ciekawszych tematow, ktore pomagaja zorientowac sie co jest dostepnego na rynku (wlasnie dzieki duzej wiedzy uczestnikow dyskusji), w jakich przedzialach cenowych te zegary sa dostepne itp. Ponadto zawsze skupiamy sie na kilku modelach ktore sa tylko pretekstem do wymiany ciekawch informacji na temat mechanizmu, manufaktury...

 

teoretycznie nie potrzebujemy "rozterek" Carlito i moglibysmy duskotowac o zegarkach bez Jego pytan, ale w praktyce duza czesc ciekawch tematow generowanych jest przez tego Pana i jego "rozterki" ;) (oczywiscie w kategorii zegarkow ze Szwajcarii i Niemiec) i to te rozterki sa znakomitym pretekstem do wymiany info na temat troche drozszych zegarkow i wielkie dzieki Ci za to Carlito ;)

 

pozdrawiam i czekam na dyskusje na temat potencjalnie nastepnych zakupow

 

Pozdrawiam

Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wielkie dzieki Ci za to Carlito ;)

 

Cała przyjemność po mojej stronie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie niż kolega sir_cassius, dalej idące niż to, co napisał Slaw: kolejne bicie piany i wkręcanie użytkowników forum w grupową mast...cję wizją wydania 40 koła.

 

Na 68 postów w tym wątku, 29 jest autorstwa Carlito, co stanowi ok. 43 %.

 

Po 1-2 dniach ciszy, czyjaś wypowiedź, następnie w błyskawicznym tempie kolejne pytania Carlita bądź prośba o kolejne sugestie.

 

Dam Ci jedną sugestię: przejrzyj sobie wątek "Urodzinowy za 40 tysięcy", czy jakoś tak - ponad 400 postów - grzany przez Ciebie w ten sam sposób od maja do lipca 2012. Cała masa tamtych propozycji pasuje do obecnych kryteriów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobek denerwuję Cię Michał i zakładane przez niego tematy? Nie zaglądaj. To takie proste.

 

Gość w odróżnieniu od niektórych nie jest forumowym onanistą, nie zakłada 100 tematów z których i tak nic nie wynika. W większości przypadków kończy się to zakupem. Sam pomagałem przy zakupie jednego zegara i cieszę się, że mogłem pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Bartek, jakiś flustrata wylał swoje żale, policzył moje posty, pewnie mu się nudzi - niech se pisze ;)

 

Dzięki bobek za radę :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie niż kolega sir_cassius, dalej idące niż to, co napisał Slaw: kolejne bicie piany i wkręcanie użytkowników forum w grupową mast...cję wizją wydania 40 koła.

 

Innymi słowy Michał powinien zwiększyć budżet do 80k - czego mu szczerze życzę bo jestem bardzo ciekaw propozycji w takim przedziale finansowym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś baba dziada :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Łukasz jest ten Moser, ale jak dla mnie zbyt elegancki. Dzięki też za propozycje, ale wybrałem już zegarek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale wybrałem już zegarek.

Co wybrałeś?

AP RO?

JLC Reverso?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.