Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Co jak nie AP RO ?

Rekomendowane odpowiedzi

A może GP Laureato?

GPEVO3Moon057.jpg

 

Mechanizm manufakturowy - jest.

Rozmiar zakładany - jest.

Manufaktura z bogatą historią i doświadczeniem - jest.

Fajne komplikacje (duża data, rezerwa, fazy księżyca) - są.

Moim zdaniem zegarek zdecydowanie wart przymierzenia i porównania z AP bo tarcze fakturą są dość podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym Winstonie? Widział go ktoś z Was może na żywo?

 

HARRY_1-1.jpg

 

Nie widziałem na żywo ale to co widzę tutaj mnie powaliło.

Super współczesny zegar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może GP Laureato?

Nie podoba mi się :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC Deep sea. Diver z vinydżowym jak cholera klimatem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro sam nie jesteś w stanie wybrać zegarka dla Siebie (tudzież na prawdę potrzebujesz podpowiedzi),to...

 

Na pewno nie wybrał bym niczego z duża nazwą ana tarczy. AP masz, a PP i VC są dziadkowe i, moim zdaniem, kolejny taki czasomierz to brak polotu i fantazji.

 

Harrego Winstona odpuść. Poza serią OPUS i topowymi modelami reszta kolekcji nie jest kompletnie warta uwagi.

 

Piszesz o Yacht Clubie, że za duży, a on wcale nie wypada większy niż PAM czy AP Diver. Inna sprawa, że z białą tarczą jest najmniej ciekawy w całej kolekcji.

 

Ja zdecydowanie wybrał bym Serpant Calendar od Petera Speake-Marina, ponieważ:

świetnie wykonany

świetny design

marak niezależna

świetny człowiek (Peter)

ogromny fun-factor (wynikający pospołu z każdej z powyższych wartości)

coś unikatowego (w stosunku do zegarków z wielkich fabryk)

 

P.S> Za niedługo dokładnie zrecenzuję ten model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, to nie chodzi o to, że nie jestem w stanie sam sobie wybrać zegarka, bo to nie problem, nawet najmniejszy. Poprostu znajdujemy się na forum zegarkowym i sobie luźno gdybamy. Zawsze można się czegoś więcej dowiedzieć, np. tego, że wkrótce będzie recka zegarka, który mi się naprawde podoba - czekam w takim razie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał kiedy planujesz kupić nowy sikor ?:)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie uzbieram :) Podejrzewam, że na gwiazdkę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze kupa czasu, do tego zmienisz zdanie 10 razy :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę :)

 

Na dzień dzisiejszy tak jak AP był faworytem, tak wciąż jest. Czekam tylko teraz na recenzje Speake Marin napisaną przez Chronosa, jeżeli będzie naprawde interesująca, to pofatyguje się na przymiarkę tego zegarka i wtedy się zobaczy. Nie da się też ukryć, że bardzo, ale to bardzo mi się podobają zegarki JLC Reverso i te również wezmę pod uwagę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali, AP Royal Oak 15400, IWC Portuguese 5001, JLC Reverso GMT chrono, czy Speake Marin Serpent Calendar wersje 42mm. ?

Wg mnie najlepiej było by znaleść je w jednym sklepie i przymierzyć w tym samym momecie.

Wtedy chyba jest możliwośc wyboru. W innym przypadku nie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...krótkich spodenek i koszulki polo. ...

Wydaje mi się że to nie takie ważne. Masz już kilka pieknych zegarków do koszulki polo.

Więc jak następny będzie trochę bardziej "elegancki" to chyba nic się nie stanie ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nic się nie stanie :) Niemniej jednak typowego garniturowca nie chce.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1 a moze po prostu AP RO- gbybym dysponowal takim budzetem na zegar to dlugo bym się nie zastanawial, no moze w kwestii czy wybrac jasna czy raczej ciemna tarcze. Tak czy inaczej mysle że to zegar ktory warto miec, jesli tylko ma się taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1 a moze po prostu AP RO

Tak to się pewnie zakończy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito mialo byc cos z niezaleznej niszowej stajni:) nie poddawaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego co śledzę wybory Michała to obstawiam, że najbardziej będzie happy jak wybierze albo AP RO albo JLC Reverso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ja raczej nie pomogę, bo prawdopodobnie wziął bym właśnie RO, ew. PP lub GS HiBeat, które Tobie się nie podobają. Dizajn Speake-Marin w ogóle do mnie nie gada (pewnie nie dorosłem). Ale na coś innego chciałem zwrócić uwagę, mianowicie:

Witajcie, powolutku zaczynam ciułać na kolejny zegarek,

Ciułać, to mogę sobie ja - na przykład na jakieś Seiko. W Twoim przypadku to brzmi co najmniej groteskowo :lol:

Bez urazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie napisałem, że GSy mi się nie podobają, raczej nie ma między nami chemii :) Hi Beat 36000 jest bardzo ładny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy inaczej - nie kupisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no nie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito mialo byc cos z niezaleznej niszowej stajni:) nie poddawaj sie

 

To nie tak hop siup kupić coś niezależnego. Tak naprawdę, to jak przychodzi co do czego, to zauważ, że stosunkowo bardzo niewielu ludzi decyduje się na kupno takiego zegarka.

 

A ja z tego co śledzę wybory Michała to obstawiam, że najbardziej będzie happy jak wybierze albo AP RO albo JLC Reverso.

 

Masz rację :) Reverso prędzej czy później też sobie sprawię - super są to zegarki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak.

Sprzedaj wszystkie. No prawie wszystkie.

Zostaw: Ap (prawie do wszystkiego), Rolex GMT Master II(do wszystkiego) i kup A.Lange & Sohne Zeitwerk (na specjalne okazje).

I chyba będziesz zadowolony. No może na jakiś czas. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tego typu ruchach :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.