Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kosma

Mecz Czarnogóra - Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nikt naszym piłkarzom źle nie życzy. Gdyby to był mecz ćwierć/półfinałowy ważnej imprezy, to bez problemu kupiłbym "bilet".

Sprawa ma inny wymiar. Dwóch pierwszych meczy nie będzie w TV otwartej, to już podobno przesądzone. Co do następnych meczy trwają negocjacje. Jeśli cała ta akcja pay-per-view okaże się finansowym fiaskiem (czyli nasz bojkot się powiedzie), to wszystkie następne mecze eliminacji będą w otwartym kanale. Odpowiedni panowie będą musieli się dogadać, coby zarobić jakieś pieniądze przynajmniej na reklamach okołotransmisyjnych.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm, ale to "groźny rywal" i "na tym etapie nie ma słabych przeciwników", w końcu to eliminacje!

tak, tak, my mamy zawodowych kopaczy a oni w połowie fryzjerów, kelnerów etc. Jedynie kilku gra w europejskich ligach.

Ale rozumiem o czym mówisz :) Nasz poziom to bardziej San Marino - oni też o nas myślą, że na tym etapie nie ma słabych rywali :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się już od pewnego czasu niedobrze robi, jak widzę snujących się po boisku gości, którzy sprawiają wrażenie, że pańszczyznę kazano im odrobić. Może lepiej by im szło przy łopacie... Przestanę chyba oglądać piłkę kopaną i poszukam lepszego sposobu spędzania czasu wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm, ale to "groźny rywal" i "na tym etapie nie ma słabych przeciwników", w końcu to eliminacje!

Jednak z tego kraju bez zawodowej ligi kilku dobrych graczy można znaleźć. Z Vuczinićem w Juventusie i Jovetićem w Fiorentinie na czele. Jest też kilku młodych, kupionych już przez zachodnie kluby.

A znacie ich dokonania z eliminacji Euro 2012? Potrafili dwa razy zremisować z Anglikami. Nie życzę naszym źle, ale Czarnogórców nie lekceważyłbym.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na psedokopaczy :rolleyes:

co to za piłkarze co zlewaja gre w reprezentacji nawet za darmo bym ich nie oglądał

wole popatrzyć na paraolimpiade tam sa prawdziwi sportowcy z wolą walki i ambicją

jak ktos chetny to daje link transmisje na żywo od poczatku dnia do wieczora

http://smart.paralympic.org/player/Main.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na psedokopaczy :rolleyes:

co to za piłkarze co zlewaja gre w reprezentacji nawet za darmo bym ich nie oglądał

wole popatrzyć na paraolimpiade tam sa prawdziwi sportowcy z wolą walki i ambicją

jak ktos chetny to daje link transmisje na żywo od poczatku dnia do wieczora

http://smart.paralympic.org/player/Main.html

Oni za złoty medal dostają "guziki" :angry:


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inwalida umysłowy Korwin Mikke czy jak się ta szumowina nazywa tak mówi o paraolimpijczykach:

- Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego - równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa. (...)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni za złoty medal dostają "guziki" :angry:

To gorzka prawda , a pseudokopacze setki tysiecy i jeszcze sie nadymają

ciekawe ile biletów dla rodzin dostali :lol: :lol: :lol:

Moze zrzute zrobimy i uhonurujemy podwójnego złotego medaliste paraolimpiady zegarkiem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za jak najbardziej.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inwalida umysłowy Korwin Mikke czy jak się ta szumowina nazywa tak mówi o paraolimpijczykach:

- Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego - równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa. (...)

 

Niestety skonczony debil JKM ma na tym Forum wielu zwolennikow, wiec uwazaj co piszesz. A teraz pan Lis zaprasza to dno do swojego programu. Jeszcze jeden dowod na to, ze jesli chcesz byc w telewizji, musisz powiedziec cos, za co przyzwoity czlowiek przestanie ci podawac reke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole popatrzyć na paraolimpiade tam sa prawdziwi sportowcy z wolą walki i ambicją

Rywalizacja sportowa w najczystszej postaci. To się czuje podświadomie przez skórę

 

http://www.youtube.com/watch?v=riR_SyhvB6s


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy polityk ma swoich zwolenników i ja nic do nich nie mam. Ich sprawa. Mam też prawo do własnego zdania i oceniam KM po jego wypowiedziach jako człowieka a nie jako polityka. Ktoś kto kpi z czyjegoś kalectwa jest dla mnie szumowiną i prostakiem bez względu na to kim jest.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za jak najbardziej.

No to trzeba by temat założyć i mod by go podkleił

a ktos z was dostawców by wytypował model i ew odsprzedał bo kosztach lub z rabatem :P

Co reszta forumowiczów na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pan Lis zaprasza to dno do swojego programu.

Ziemkiewicz powiedział, że jeśli ktoś chce zaszkodzić Korwinowi, to powinien zaprosić go do telewizji i pozwolić mu gadać. Niech kompromituje się dalej. Z wypowiedziami takimi jak "sram na twój głos, kaleko" idzie mu to świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy polityk ma swoich zwolenników i ja nic do nich nie mam. Ich sprawa. Mam też prawo do własnego zdania i oceniam KM po jego wypowiedziach jako człowieka a nie jako polityka. Ktoś kto kpi z czyjegoś kalectwa jest dla mnie szumowiną i prostakiem bez względu na to kim jest.

 

 

w 100% się zgadzam,ale teraz za takie odwazne wypowiedzi można sie w sadzie znależć...Swoją droga wielka radosć mnie ogarneła jak się sowiedziałem że ten pozer,wielki pis-owiec,łodzianin(niby...i aż mi jako łodzianinowi wstyd)przegrał sprawę w sadzie z Bońkiem.Zawsze Grześka Late szanowałem...Ale teraz to co ten człowiek soba reprezentuję to zasługuje tylko na pogardę.Zastanawiam się tylko czy to starość czy pranie muzgu przez pis...Z góry przepraszam zwolenników tej "formacji"

Wyraziłem tylko swój ból...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz powiedział, że jeśli ktoś chce zaszkodzić Korwinowi, to powinien zaprosić go do telewizji i pozwolić mu gadać. Niech kompromituje się dalej. Z wypowiedziami takimi jak "sram na twój głos, kaleko" idzie mu to świetnie.

 

W wypadku tego prostaka nie ma potrzeby dodatkowo go obrzydzac pokazujac w TV. Dostaje w kazdych wyborach 1 % poparcia, wiec to nie ma sensu. Facet szczyci sie iloscia wejsc na blog, jakby nie wiedzial ze mimo ze w ZOO jest slon, zyrafa, niedwiedz to i tak najwiecej gapiow jest przed klatka z malpami, bo zabawne, ale nikt ich nie traktuje ich powaznie. Pokazywanie takiego barachla w telewizji robi mu tylko niepotrzebna reklame.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jest to też i anyreklama?Pamietajmy że mamy coraz bardziej świadome społeczenstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki tak mu odpowiedział na swoich stronkach :)

idzie jak burza dołączając do najsprawniejszych intelektualnie celebrytów świata takich jak Britney Spears ("kara śmierci to nauczka na całe życie") czy Paris Hilton ("bardzo lubię dostawać listy, dostaje je z Indii i innych krajów Afryki"). Tym razem Janusz wyznał, że organizowanie paraolimpiad to jak organizowanie zawodów w szachy dla debili. Mikke wie co mówi. Przegrać w życiu pięć kolejnych wyborów parlamentarnych, cztery kampanie prezydenckie i trzy samorządowe to też w pełnym sensie niepełnosprawność


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bojkotuje to dziadostwo...juz dlugo znosilem te miernoty ale mam dosc.... i powiem wiecej, a zeby tak dostaøy w d...e z 5:0 na dzien dobry nasze gwiazdeczki, pseudo pilkarze- bylbym bardzo szczesliwy. Niestety ale tu trzeba wszystko roz...c tak zrobiø to Putin u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba by temat założyć i mod by go podkleił

a ktos z was dostawców by wytypował model i ew odsprzedał bo kosztach lub z rabatem :P

 

Jeśli chcielibyście/byśmy dali Glycine albo Aero to załatwimy.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie że Piechniczkowy Fornalik gra ZNOWU jednym napastnikiem...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki tak mu odpowiedział na swoich stronkach :)

idzie jak burza dołączając do najsprawniejszych intelektualnie celebrytów świata takich jak Britney Spears ("kara śmierci to nauczka na całe życie") czy Paris Hilton ("bardzo lubię dostawać listy, dostaje je z Indii i innych krajów Afryki"). Tym razem Janusz wyznał, że organizowanie paraolimpiad to jak organizowanie zawodów w szachy dla debili. Mikke wie co mówi. Przegrać w życiu pięć kolejnych wyborów parlamentarnych, cztery kampanie prezydenckie i trzy samorządowe to też w pełnym sensie niepełnosprawność

 

Myśle że Korwin powinien dostać od paraolimpijczyków złoto za swoja niepełnosprawnosc intelektualna...A apropo ufundowania zegarka jestem za i chetnie się złoże :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuta, karny wykorzystany przez Lewandowskiego zamieniony na bramkę przez Kubę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tytoń trafiony petardą.

O kolejna petarda.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.