Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stuttgart

OSTRZEŻENIE Sklep internetowy "66 procent"

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mój mail do A&F odniósł skutek, bo z oferty 66procent zniknęła ta marka :rolleyes: Co potwierdza tezę, że nic nie przyjdzie lub będzie to podrabiane badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mój mail do A&F odniósł skutek, bo z oferty 66procent zniknęła ta marka :rolleyes: Co potwierdza tezę, że nic nie przyjdzie lub będzie to podrabiane badziewie.

 

rzeczywiście!! ciekawe co będzie dalej :)

 

w sumie jakoś niebawem powinny dochodzić zamówione rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy komuś udało się zlokalizować swoją paczkę na podstwie numeru listu przewozowego ,który otrzymał?

Czy komuś minęło już te 30 dni,a może ktoś dostał już przesyłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lokalizacja paczek po podanych numerach jest niemożliwa. Pani "Kasia" powiedziała mi, że pewnie przewoźnik nie wprowadził ich do systemu :lol: na wszystko maja gotową odpowiedź. Przesyłki powinny być u mnie 24.10. Na pytanie "co mi pani powie jak po 30 dniach nie otrzymam przesyłki?" pani "Kasia" z rozbrajającym luzem odpowiada "niech pan wtedy zadzwoni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście!! ciekawe co będzie dalej :)

 

w sumie jakoś niebawem powinny dochodzić zamówione rzeczy...

 

Pani na infolinii twierdzi, że uaktualniają ofertę i w poniedziałek będzie nowa :lol:

 

Ale najlepsze jest to, że jak dzwonię i wysyłam moje ID to "połączenie nie jest możliwe", a jak nie wysyłam ID to bez problemu się dodzwaniam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niesamowici....

 

Siedzi baca na gałęzi i ją piłuje od strony pnia. Przechodzi turysta i mówi:

-Baco! Spadniecie przecie!

-Nie nie spadnę!

- Mówię, że spadniecie!

-Nie! Nie spadnę !

Turysta wzruszył ramionami i odszedł.Po paru minutach baca spada z gałęzi, patrzy na oddalającego się turystę i mówi: -Prorok jaki czy co?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lokalizacja paczek po podanych numerach jest niemożliwa. Pani "Kasia" powiedziała mi, że pewnie przewoźnik nie wprowadził ich do systemu :lol: na wszystko maja gotową odpowiedź. Przesyłki powinny być u mnie 24.10. Na pytanie "co mi pani powie jak po 30 dniach nie otrzymam przesyłki?" pani "Kasia" z rozbrajającym luzem odpowiada "niech pan wtedy zadzwoni".

 

Mam wrażenie ,że to jednak wielkie oszustwo i nic di Nas nie dojdzie.Jasne przewożnik (czyli Poczta Polska)nie wprowadził do systemu!!!,wypada tylko zadzwonić na pocztę i zapytać czy to wogóle możliwe,bo jeszcze się nie spotkałam z czymś takim.

Kurna,ale daliśmy sie wszyscy nabrać.Jestem taka zła na siebie,że zamówiłam bez zastanowienia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niesamowici....

 

Siedzi baca na gałęzi i ją piłuje od strony pnia. Przechodzi turysta i mówi:

-Baco! Spadniecie przecie!

-Nie nie spadnę!

- Mówię, że spadniecie!

-Nie! Nie spadnę !

Turysta wzruszył ramionami i odszedł.Po paru minutach baca spada z gałęzi, patrzy na oddalającego się turystę i mówi: -Prorok jaki czy co?

 

Widać każdy musi choć raz spaść z gałęzi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać każdy musi choć raz spaść z gałęzi :rolleyes:

 

 

Chyba mamy właśnie ten pierwszy raz!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komus na forum w szafiarence(czy jakos tak ;p)doszla zamowiona rzecz wczoraj, jest to kurtka A&F ta osoba dodała również zdjęcie kurtki. moja przesylka taikże powinna dojść do 24 pazdziernika zobaczymy co to bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komus na forum w szafiarence(czy jakos tak ;p)doszla zamowiona rzecz wczoraj, jest to kurtka A&F ta osoba dodała również zdjęcie kurtki. moja przesylka taikże powinna dojść do 24 pazdziernika zobaczymy co to bedzie.

 

możesz wrzucić link na to forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz wrzucić link na to forum?

 

Też to znalazłam ,ale to raczej prawdą nie jest,bo ygląda mi to na zdjęcie skopowane ze strony szafa.pl wystarczy spojrzeć na dół zdjęcia chyba to wszystko mówi za Siebie a po drugie dziewczyna pisze ,że nie jest z Polski i że dostała dwa numery paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to znalazłam ,ale to raczej prawdą nie jest,bo ygląda mi to na zdjęcie skopowane ze strony szafa.pl wystarczy spojrzeć na dół zdjęcia chyba to wszystko mówi za Siebie a po drugie dziewczyna pisze ,że nie jest z Polski i że dostała dwa numery paczki.

 

no to może link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobre, kilkaset osób zamówiło, jedna otrzymała i jakie poruszenie :P dajcie sobie spokój, szukacie nadziei w takich jednostkowych przypadkach?


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobre, kilkaset osób zamówiło, jedna otrzymała i jakie poruszenie :P dajcie sobie spokój, szukacie nadziei w takich jednostkowych przypadkach?

 

Myślę ,że szukamy jakiejkolwiek nadzieji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znak wodny z szafa.pl ;)

Ciekawe skąd się tam wziął. A może od razu kurtka poszła na handel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to uśmiejecie :rolleyes:

Pani z infolinii oznajmiła mi, że na przesyłkę mogę czekać do 30 dni ROBOCZYCH!

Coś mi się wydaje, że "regulamin" zmienia się jak w kalejdoskopie.

Ktoś ma może printcsreen'a pierwotnego "regulaminu"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sześć tygodni :D

Mam wrażenie, że Chińczycy muszą najpierw uszyć te wasze zamówione ubrania. Albo nawet dopiero prowadzą rekrutację do "szwalni producenta" gdzieś z boku jakiegoś pola ryżowego.

Za dwa miesiące okaże się, że nie trzydzieści dni, a trzydzieści tygodni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to uśmiejecie :rolleyes:

Pani z infolinii oznajmiła mi, że na przesyłkę mogę czekać do 30 dni ROBOCZYCH!

Coś mi się wydaje, że "regulamin" zmienia się jak w kalejdoskopie.

Ktoś ma może printcsreen'a pierwotnego "regulaminu"?

 

Tak było w regulaminie,czytałam Go dwa dni po zamówieniu towaru dokładnie.Było ,że od 14 do 30dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.Jestem tego pewna ,bo nawet w kalendarzu wyliczyłam sobie i zaznaczyłam,że mają czas na przysłanie Mi przesyłki do 09.11.2012r.Towar zamówiłam 27.09.2012r a potwierdzenie zaksiegowania wpłaty dostałam 28.09.2012r.więc 30dni roboczych mija Mi 09.11 dokładnie tak jak zaznaczyłam w kalendarzu po przeczytaniu regulaminu.

Niesyety są to złe wieści,ale pozostaje man czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też coś to zdj się nie podoba ;/ no ale może rzeczywiście to taki szajs że od razu został wystawiony ba sprzedaż :lol: ja już zaczelam ogladac sie za innymi kurtkami bo to czekanie na nic, juz mnie meczy a zima się zbliża :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo znalazlem w historii przeglądarki. I tak te paczki nie dojdą i tak, więc się nie nakręcam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pani Kasia odbiera telefony od wszystkich ? Bo każdy mówi, że odebrał tel od pani Kasi, z którą ja też rozmawiałam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.