Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

Niebieski czy biały ?

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest McIntosh

Mariusz, a Twoim zdaniem jaki to kolor? Dla mnie tarcza jest niebieska. Koleżanki z pracy uważają tak samo lub podobnie "z rodziny niebieskich" ;) (przy okazji tez "brzydki")

Nie mam zdania. Ja rozróżniam podstawowe kolory natomiast nie mam pojęcia jak nazywają się te wszystkie odcienie. Piszę właśnie artykuł pt. 40 lat Royal Oak i operuję pojęciami - tarcza jasna, tarcza ciemna, tarcza czarna :).

Widział ktoś gdzieś w sieci jakąś naprawde ładną galerie jasnego ?

Michał, a nie lepiej iść do salonu i zobaczyć na żywo ?. To tak jakbyś kupował gramofon na podstawie recenzji przeczytanej w gazecie albo w oparciu o opinię znajomych.

Nie ma ich tutaj gdzie mieszkam, wycofali się ze sprzedaży AP. Będę musiał kupić bilet na samolot i gdzieś się pofatygować na przymiarkę.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

W ambasadzorze w genewie nie bylo przynajmniej 15400 tydzien temu. Starszne kolejki sie robia po te zegary

A w pl. jest gdzieś do zobaczenia?

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Argumenty podawałem już w tym temacie. Nie wypada cytować samego siebie, ale raz na jakiś czas można zrobić wyjątek... :)

Czyli na zasadzie: "każda pliszka swój ogonek chwali".

Guest McIntosh

Czyli na zasadzie: "każda pliszka swój ogonek chwali".

Ja tak nie uważam. Jeżeli codziennie użytkujesz jakiś zegarek, to masz zdecydowanie więcej spostrzeżeń aniżeli w sytuacji, gdy tylko przez chwilę widzisz czasomierz w sklepie. O ocenie na podstawie samych zdjęć to już w ogóle nie wspominam, bo to nie ma żadnego startu. A o moje chwalenie też nie musisz się martwić. Jeżeli AP coś sknoci, to możesz być pewien, że napiszę o tym na forum. Byłem, jestem i zawsze będę obiektywny, nawet wobec firm, które lubię najbardziej.

Wwa Pl.Piłsudskiego 1 Hermitage Boutique

Podziękował.

Ja tak nie uważam. Jeżeli codziennie użytkujesz jakiś zegarek, to masz zdecydowanie więcej spostrzeżeń aniżeli w sytuacji, gdy tylko przez chwilę widzisz czasomierz w sklepie. O ocenie na podstawie samych zdjęć to już w ogóle nie wspominam, bo to nie ma żadnego startu. A o moje chwalenie też nie musisz się martwić. Jeżeli AP coś sknoci, to możesz być pewien, że napiszę o tym na forum. Byłem, jestem i zawsze będę obiektywny, nawet wobec firm, które lubię najbardziej.

Tu nie chodzi o obiektywność w stosunku do firmy AP tylko do zasad którymi rządzi się plastyka i optyka. Białe na jasnym tle zawsze będzie słabiej widoczne niż na tle kontrastowym - ciemnym.

Dorabianie ideologi do własnego przekonania tego raczej nie zmieni. ;)

Guest McIntosh

Tu nie chodzi o obiektywność w stosunku do firmy AP tylko do zasad którymi rządzi się plastyka i optyka. Białe na jasnym tle zawsze będzie słabiej widoczne niż na tle kontrastowym - ciemnym.

Dorabianie ideologi do własnego przekonania tego raczej nie zmieni. ;)

Nie dorabiam ideologii tylko piszę o praktyce. Ty teoretyzujesz. Wiele zależy od padającego światła. Zresztą zerknij sobie tu. Jest tam między innymi zdjęcie AP na moim ręku. Sam oceń czy wskazania są słabo widoczne.

Mam zegarek (wartości równej połowie wartości jednego ogniwa do bransolety RO, ale nie o tym mowa) z białą tarczą i wskazówkami i indeksami SS i jest on megaczytelny. Nie uważam też, że jest mdły. Nie widziałem na żywo białej tarczy RO. Widziałem tę ciemną, ale w PC, więc była... mało czytelna :P

Dla siebie brałbym białą, bo bardziej mi się podoba - Michał, kurna, toż to kwestia gustu.

Temat już jakiś czas temu uznałem za zakończony.

Nie no spoko, chyba nawet o tym nie wspominałem :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.