Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XAVIER7

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    602
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

292 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Łódź

Ostatnie wizyty

613 wyświetleń profilu
  1. XAVIER7

    Perfumy

    Dostałem taki flakon. Jeśli ktoś lubi klimaty Drakkar Noir, to tu się odnajdzie. 😉
  2. XAVIER7

    Co noszą znani ludzie?

    A napisałem, że z innego roku? 😅
  3. XAVIER7

    Co noszą znani ludzie?

    Wcale... Nie wystarczy założyć garnitur i krawat. Otyłość, skołtunione, tłuste włosy i nieprzystrzyżona broda, żyjąca własnym życiem, na pewno dodają mu wdzięku? I proszę... Nie opowiadajcie mi tu o przygotowaniach do roli Goeringa, bo aktor spasł się znacznie wcześniej. Poniżej fotka i link z 7 czerwca 2018. https://www.pomponik.pl/plotki/news-russell-crowe-bardzo-sie-zmienil-tak-teraz-wyglada,nId,2591036
  4. I serio nikogo nie interesuje użyteczność i radość z takiego prezentu? A co byś powiedział gdyby ktoś ofiarował Ci w dobrej wierze (bo historia to jego pasja) polskie wydanie dzieł wszystkich Włodzimierza Lenina, który liczy 55 tomów? 😜 Swego czasu zrobiłem podobny prezent koleżance. Kupiłem jeden tom z dzieł Lenina (papier kredowy), po czym jak typowy wandal, wyciąłem między kartkami odpowiedni otwór, w który włożyłem jej ulubione i bardzo drogie perfumy. Jej miny gdy zdjęła papier opakowania z książki i zobaczyła tytuł nigdy nie zapomnę! 😅 Jeśli mamy coś komuś ofiarować to niech jego cieszy, a nie naszą próżność.
  5. XAVIER7

    Co noszą znani ludzie?

    Jakoś Leonardo niczego nie pomylił. Dwukolorowy rolek. Super. Co prawda poszedł trochę w Bonda i ma sporo dupereli na tarczy (jak do smokingu) ale do przyjęcia. Serio nie dostrzegasz różnicy? Mówisz, że :" Jak się ma wszystko, to posiada się wszystko. Bardzo proste prawidło"? Tak. To proste prawidło, podobnie jak to, że :,,Frak leży dobrze dopiero w trzecim pokoleniu". Poza tym Russell Crowe, to fleja. Od czasów ,,Gladiatora" strasznie się zapuścił. Jest młodszy od Toma Cruise, a wygląda jak jego dziadek. Totalny brak klasy i stylu.
  6. Tyle, że dla wielu małolatów zegarek jest już dzisiaj przestarzały. Nawet ten z grawerunkiem.😉
  7. XAVIER7

    Co noszą znani ludzie?

    A co za różnica jak to robią, skoro całość wygląda odpustowo? Kicz w czystej postaci. Kolorowy jak papuga + złoto + ,,milion" psu na budę potrzebnych pokręteł i tarcz. Cóż... Jak widać są ,,smakosze", skoro model się sprzedaje. Gdyby mnie to ktoś ofiarował darmo, to tego samego dnia bym sprzedał, bo zbyt idealnie pasuje do ,,stylówek" typu: dresik, czarne BMW i gruby złoty łańcuch na szyi. A ja nie mam czarnego BMW i łańcucha... 😉
  8. XAVIER7

    Co noszą znani ludzie?

    Sorry... Wiem, że Rolex ale to totalne bezguście. Błękitna tarcza, złota koperta, a do tego bransoleta powleczona czarnym tworzywem sztucznym? Kto projektuje takie kolorystyczne koszmarki? Tylko cyrkonii brakuje i jelonka lub kaczuszki na cyferblacie. Coś idealnie w klimacie naszego ,,super-detektywa". Jedyny plus, to pasuje mu do krawata!😅
  9. Przerabiałem to. Nie wypaliło. Szkoda czasu i pieniędzy. Wniosek - przestańmy oceniać innych ludzi i ich potrzeby, przez pryzmat własnej pasji. Dla sporej grupy młodych ludzi, zegarek to zbędny gadżet. Niestety... Zamiast wypas zegarków, kup im lepiej po laptopie gamingowym. Radość gwarantowana, nawet jak mają już jakiś sprzęt.
  10. Nie musimy się licytować. Po 30-latach czynnego strzelectwa sportowego, nie ma u mnie już takich potrzeb... niestety. Zabierz sobie jaki chcesz pistolet i wpadnij na zawody strzelania precyzyjnego do Łodzi. Zobaczymy, co lepsze. Całkiem niewykluczone, że mnie przekonasz do tej CZ-tki. Trochę wolnych promes mam, a miejsce w w sejfie się znajdzie. 😉
  11. Fajny do tarczy? Nie zgodzę się. Nie ma nic lepszego do tarczy niż rewolwer z 6 calową lufą. Sztywno osadzona w szkielecie lufa+ trochę bębna robi wynik. 😜
  12. Rolls-Royce Phantom 1939 🙂
  13. @GostRado Nie potrzebuję kupować młynka, bo w domu mam wypasiony ekspres ciśnieniowy, który ma wbudowany młynek i mieli kawę do każdego naparu osobno. Żona kupuje do niego różnego rodzaju kawy, bo lubi. W domu piję kawę z ekspresu, a w biurze ,,zalewajkę po turecku", bo mi smakuje. Może spróbuj tak parzonej kawy? A nuż zasmakujesz? 😉
  14. No... Niestety nie. Zbyt szerokie uogólnienie. Cena od pewnego pułapu nie odzwierciedla już jakości, a jedynie snobizm zwany też niekiedy prestiżem. Przykładowo w takim Rolexsie nie ma nic co uzasadnia wielomiesięczne oczekiwanie w kolejce na nowy zegarek, a czego taniej nie kupisz u konkurencji. Jedynie logo. Jak gorzej pokazywał czas od najtańszego Casio, tak nadal pokazuje. 😉 Z jednym mogę się zgodzić. Zegarki zaproponowane przez @Geed też nie przypadły mi do gustu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.