Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tylko na stronie głównej bodajże. Teraz jest wgrana inna modyfikacja duplikująca sidebar (panel boczny) na wszystkie strony forum.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli część z forum będzie tak mała to porażka. Tak jak na PC jeszcze ujdzie przy dużym ekranie to proponuję sprawdzić jaka kiszka jest na tabletach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyć się tego można, ale jak dla mnie to chodziłoby raczej o ukrycie, a nie pozbycie. Potrzebne klikam i mam, niepotrzebne klikam i znika.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał tablet to bym z chęcią sprawdził. A tak muszę się opierać na waszych wpisach.

 

krystekomega, mówisz, że nic się na safari nie wyświetla. A na innych przeglądarkach?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dawid. Na tym samym silniku oparte jest forum Pasjonatów, forum MP3Store i one przy bocznym panelu mają dodatkowy przycisk "X" który pozwala całkowicie zamknąć/wyłączyć prawy panel i poszerzyć forum do prawej strony. W tej formie źle się przegląda i czyta. To jest za małe.

Screeny wrzuciłem w poście #62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty nadal nie rozumiesz. Myślisz, że nie wiem co ten silnik potrafi, a co nie? :)

Tutaj jest wgrana modyfikacja do replikacji tego paska na każdej podstronie i owa modyfikacja takiej funkcji nie ma. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestała też chodzić "nowa zawartość".

Nie wyświetlają się posty z ostatnich 24h, od ostatniej wizyty etc...


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestała też chodzić "nowa zawartość".

Nie wyświetlają się posty z ostatnich 24h, od ostatniej wizyty etc...

Jak to nie jak działa? Bądź bardziej szczegółowy, a postaram się pomóc.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał tablet to bym z chęcią sprawdził. A tak muszę się opierać na waszych wpisach.

 

krystekomega, mówisz, że nic się na safari nie wyświetla. A na innych przeglądarkach?

 

Na Ipad mam tylko Safari, ale teraz sprawdziłem na lapku (Firefox 16.0.2 i Vista) i jest dokładnie tak samo.

Na lapku są reklamy przynajmniej poukładane, bo na Ipad mam chyba 2 a reszta dziury, ale na pasku bocznym goło i tu i tu.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, modyfikacja OK, ale to czyni stronę zupełnie bez sensu dla wąskich ekranów w trybie portretowym.

 

Tablety duże nie są z definicji ale ludzie ostatni corac bardziej masowo z nich korzystają.

Wyświetlanie na siłę jedego bannera i informacji o chronos24 czy popularnych tagach kosztem 1/3 ekranu tablety jest strzałem w kolano.

 

Żadne inne forum zegarkowe, które przeglądam nie jest takie nachalne pod kątem eksponowania reklam i partnerów na każdej podstronie.

 

Głowna OK , ale reszta - a co z treścią, czyli esencją forum?

 

Gdzie tu proporcje treści do przeszkadzaczy:

 

9cu0t.png

 

I dla przykładu TomeZone - uttrzymujący się również z reklam i sponsorów:

 

DZ3aq.png

 

 


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne inne forum zegarkowe, które przeglądam nie jest takie nachalne pod kątem eksponowania reklam i partnerów na każdej podstronie.

Przecież to było tak jak do tej pory. Poza tym decyzja należy jak zwykle do Pana Darka, a nie mnie.

 

Reklamy na skinie mobilnym już nie powinny się wyświetlać - sprawdzisz proszę?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji mobilnej ich nie ma.

 

Nie ma pretensji do Ciebie Dawid, piszę na forum swoje uwagi, bo może się z nimi przebiję ;-). No i może to tylko mi przeszkadza.

 

Wersja mobila to nie rozwiązanie na dłuższą metę, bo o ile w epoce WAP to było rozwiązanie to dzisiaj w epoce smartfonó i tabletów z niezłymi ekranami to przeżytek. Do tego ergonomia fatalna - wspomniana już niemożliwość skoku do ostatniej strony tematu.

 

Mam nadzieję, że Darek spojrzy na forum za pomocą tabletu i spojrzy na użytkowników mobilnych trochę łaskawszym okiem, choćby przez sentyment ;)

Dzisiaj gdyby nie tablety i smartfony, wielu z nas zaglądało by na forum o wiele, wiele rzadziej.

 

Dla porównania: w trybie edycji posta - poniżej okienka wyświetla się podsumowanie:

 

vk3zD.png

 

Zauważ jak dobrze wyglądają posty na całej szerokości strony, o ile więcej treści mieści się w linii a co za tu idzie więcej na stronie, czyli tematy mają mniej stron - czyli mniej ich ładujemy - czyli czytamy forum szybciej, taniej ( nmiej zapuchamy sieś i obciążamy serwer zapytaniami o ładowanie nowej strony - czyli tak jednak było by taniej, prościej i przyjemniej :)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego ergonomia fatalna - wspomniana już niemożliwość skoku do ostatniej strony tematu.

Oczywiście, że jest taka opcja.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pasku bocznym mam inaczej niż Klaudiusz. Nie mam tam absolutnie nic.

Zgadzam się z Klaudiuszem co do wersji mobilnej. Ja jej nigdy nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, jest ok na firefoxie. Forum na całym ekranie.

Na Ipad też jest ok.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, jest ok na firefoxie. Forum na całym ekranie.

Masz jakiegoś nowszego Firefoxa niż 16.0.2. ?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolejna sprawa. W zakładce Shoutboxa pokazują mi się powiadomienia o nowych wiadomościach.

Wchodzę i ukazuje mi się: "Brak wpisów. Dlaczego nie napiszesz tego pierwszego?"

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie :)

 

Tutaj screen z iPada:

 

heMoh.png

 

 


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam firefoxa 16.0.2 na Vista i Safari na iOS 6.0.1 Ipad.

Teraz już nie mam paska bocznego nigdzie i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza konkursem :D

Klaudiusz, jak zrobiłeś prnt scrn w Ipadzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście, że jest taka opcja.

 

 

Oczywiście, że jest taka opcja.

 

To na co mam kliknąc jak jestem w temacie a są tylko przyciski poprzednia i następna - które kierują do poprzedniej i następnej strony. A ja chcę do ostatniej ?

 

mewOt.png

 

@krystekomega

 

Wciskasz równoczeście przycisk power i home - masz zdjęcie ekranu w bibliotece. Potem aplikacja imgur i masz kod bb do obrazka.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz jak chcesz przejść do np. ostatniej strony to na razie pomocne będzie kliknięcie w liczbę stron "Strona 1 z 5" wtedy wyskakuje okienko "Przejdź do strony", w którym wpisujesz np. 5 i klikasz ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.