Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nie korzystam.

Tak mam na tel. Przeglądam przez Chrome.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości... długo jeszcze zamierzasz trzymać temat rolexa zamknięty?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dzisiaj mocno muli i chyba nie nalicza postów.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana wróciło do normy.

Jest ok 


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, z ciekawości sprawdzę statystyki czy coś zapisało.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to Chińskie tematy w ilości hurtowej się pojawiają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Już pozamiatane - spam jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to właściiwy wątek - przed chwilą usunięto mi wątek o problemie z zegarkiem kwarcowym w dziale "zrób to sam", nk wyjaśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to właściiwy wątek - przed chwilą usunięto mi wątek o problemie z zegarkiem kwarcowym w dziale "zrób to sam", nk wyjaśni

 

Ten?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/167742-kwarc-do-zabawy-w-zegarmajstra-nie-chodzi/

 

Ma się dobrze, nikt go nie usuwał.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka czkawka się zdarza na forum, też tak kilka razy założyłem dubla...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nk wyjaśni czemu spadły mi wszystkie ogłoszenia na bazarku

 

Jak się nauczysz liczyć to zrozumiesz...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, nie policzyłem, ale usunięcie wszystkich ogłoszeń to takie dziwne rozwiązanie, mogliście po prostu nie wpuścić najnowszego, wykraczającego poza normę :) Teraz muszę od nowa klepać opisy, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z przyjemnością informujemy, że dziś w godzinach nocnych z środy na czwartek (3:00-5:00) będą prowadzone zaawansowane prace techniczne związane z upgrade sieci szkieletowej naszej firmy. Realizacja tych zmian ma ogromne znaczenie z perspektywy dalszego rozwoju i jest bezpośrednim skutkiem dynamicznie rosnącego zainteresowania naszymi usługami!

W trakcie przeprowadzania prac, dopuszczamy możliwość wystąpienia maksymalnie 5 minutowej przerwy w dostępie do usług.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj coś lub ktoś przyblokowało mi pisanie w tym temacie  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125573-dyskusje-o-wszystkim/page-212#entry2411821  okienko to tylko ramka bez możliwości rozszerzenia o dodatkowe opcje - mogę w tej ramce napisać ale po wciśnięciu NAPISZ nic sie nie dzieje - tak samo mam w telefonie 


W reszcie tematów na forum normalnie wszystko mi działa tylko ten jest zablokowany 


.

post-68206-0-59228900-1543419141_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie blokujemy w żaden sposób edytorów wybranym userom (nawet wszystkim) w wybranych (nawet wszystkich) tematach. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem ............. temat jest dla mnie zamknięty nie mam możliwości pisania w nim ani z komputera ani z telefonu 

 

A możliwe jest aby w temacie na bazarku (było to jakieś 2 lata temu)  moderator otworzył mój post i część wykasował - po tym zabiegu nie mogłem tego tematu edytować w żaden sposób ani podbijać w regulaminowym czasie - temat musiał w końcu zostać usunięty bo nie dało się go podbijać itd... 


A mam prośbę - niech ktokolwiek z użytkowników napisze coś w tym temacie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125573-dyskusje-o-wszystkim/page-212#entry2411821 ale tylko zwykłe szaraki bo moderatorzy wiem że mogą 

Będę wdzięczny 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarant3

No to nie wiem ............. temat jest dla mnie zamknięty nie mam możliwości pisania w nim ani z komputera ani z telefonu 

 

A możliwe jest aby w temacie na bazarku (było to jakieś 2 lata temu)  moderator otworzył mój post i część wykasował - po tym zabiegu nie mogłem tego tematu edytować w żaden sposób ani podbijać w regulaminowym czasie - temat musiał w końcu zostać usunięty bo nie dało się go podbijać itd... 

A mam prośbę - niech ktokolwiek z użytkowników napisze coś w tym temacie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125573-dyskusje-o-wszystkim/page-212#entry2411821 ale tylko zwykłe szaraki bo moderatorzy wiem że mogą 

Będę wdzięczny 

 

Można. Widać coś przeskrobałeś i silnik forumowy (bo nie żywi moderatorzy) zawiesił Ci dostęp do tego tematu :D

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125573-dyskusje-o-wszystkim/page-212?do=findComment&comment=2411821

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo 

No niestety ja nie mogę - robiłem reset komputera i telefonu i nic nie pomogło 

Najwyżej będę tylko czytał - oby nie postępowało na inne bo mnie w końcu wyeliminuje  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.