Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

hwysokinski

czy to autentyczne? tag heuer grand carrera rs2 17

Recommended Posts

Nie, jednak wszyscy do tej pory się mylili (ze mną włącznie). Tag Heuer robi podróbki, to chiński oryginał. Zrobiłeś interes życia - nie przejmuj się złośliwymi uwagami forumowych troli - używaj z radością!

Rozumiem, że to właśnie chciałeś przeczytać, patrząc na to, z jaką konsekwencją zaklinasz rzeczywistość.

;-)))))))

Ludzki upór jest niesamowity. Cena o 20-30% niższa jest zrozumiała, szczególnie przy nowych rzeczach bo poziomy marż bywają naprawdę wysokie i czasem ktoś ze swojej schodzi żeby odmrozić kasę. Ale promocja gdzie coś kosztuje 10% wartości wyjściowej - się po prostu nie zdarza. Chyba że chodzi o auto po powodzi;-)

Wcale nie trzeba być zegarmistrzowskim guru aby na podstawie samej ceny odpowiedzieć sobie na pytanie czy to jest oryginał;-)

heavenly:

piękne zdjęcie :-)

jaki masz kompleksy?

Rozumiem, że skoro zostałeś uświadomiony, że wyrzuciłeś 1000PLN w błoto nie pozostaje Ci nic innego jak wycieczki osobiste?

Noś dumnie tego swojego "hojera" i chwal się otoczeniu jaki jesteś fajny i masz zegarek, który zdobyłeś dzięki zakupowi życia.

Powodzenia.

Nie chwytam dowcipu ze zdjęciem. Objaśnij mi na PW.

A co do zakupu - to nie ja kupiłem to cacko, więc nie bardzo wiem o co chodzi...

ponowna informacja, może dużymi literami będzie czytelniejsza albo załączę plik mp3 z informacją głosową: za zegarek chciał ktoś 1000 zł. Dostałem go do ręki do sprawdzenia. NIE ZAPŁACIŁEM JESZCZE ANI 1 ZŁ - czy to jest zbyt skomplikowane do przeczytania i zarejestrowania...?

No to co, płacisz mu 1000 zł czy oddajesz go z powrotem?

Lubię małe zegarki…

przypomne Ci, że zostałeś zapytany, ile ZAPŁACIŁEŚ, (post nr 5) a Ty odpowiedziałeś, że 1000 zł (post nr 7). więc uwagi odnośnie przeczytania wsadź sobie głęboko.

masz podróbę i przestań już zawracać d*pę tym tematem, EOT.

bicie piany, to nie jest forum miłośników podróbek zegarków... to jest forum miłośników i pasjonatów oryginalnych zegarków, dostałeś info, że zegarek jest podróbą, po co to ciągnąć dalej...czy leci z nami Admin???

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By arrowhead_luke
      Cześć,
      czy ktoś z forumowych kolegów / koleżanek miał styczność z wyżej wymienionymi sklepami?
      Opinie w Internecie raczej dobre (szczególnie w przypadku tictime.pl), ale dość niewiele.
    • By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By szpila9
      Cześć!

Jak w temacie. Stale kusi mnie ten model i był kiedyś moim marzeniem, ale... trochę lat minęło i trochę nowych modeli się pojawiło, a Tag trochę stracił na prestiżu ;)

Pytanie - czy jeszcze warto? Czy macie dla mnie jakieś alternatywy?

Dzięki!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.