Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gocha

czy to oryginał CASIO EF-339BK -1A1V EDIFICE?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem "swieżakiem" jeśli chodzi o zegarki, trochę czytałam na temat mechanizmów i firm, ale zastanawiam się nad kupnem zegarka w prezencie dla męża, koniecznie musi być na czarnej bransolecie, wpadł mi w oko taki o to casio :

 

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-339bk-1a1v-edifice-nowosc-i2807510618.html

 

 

obawiam się jednak co do jego oryginalności, ponieważ na stronie casio jego cena wynosila 699zł a tu zaledwie 400, czy to jest możliwe i czy zegarek ten to dobry wybór?

 

Proszę o pomoc :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał.

Sprzedawca opisywany na forum setki razy.

Różnica w cenie wynika z "prywatnego importu" poza zibi, gwarancja 2 lata udzielana przez sprzedawcę.

 

W tej cenie Edifice to bardzo dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem "swieżakiem" jeśli chodzi o zegarki, trochę czytałam na temat mechanizmów i firm, ale zastanawiam się nad kupnem zegarka w prezencie dla męża, koniecznie musi być na czarnej bransolecie, wpadł mi w oko taki o to casio :

 

 

http://allegro.pl/ze...2807510618.html

 

 

obawiam się jednak co do jego oryginalności, ponieważ na stronie casio jego cena wynosila 699zł a tu zaledwie 400, czy to jest możliwe i czy zegarek ten to dobry wybór?

 

Proszę o pomoc :)

 

pozdrawiam

 

Brać i się nie bać ;-)

Zegarek oryginalny,sprzedawca sprawdzony,tylko mieć nadzieję że będzie "leżał" mężowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź, bardzo mi pomogliście :-) w takim razie prezent świąteczny mam już z głowy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.