Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
albiNOS 01

Casio Edifice problem ze stoperem

Recommended Posts

Kolega ma problem ze stoperem, jego wskazówki nie wracają do zerowego położenia. Jak na zdjęciu. Czu ktoś orientuje sie czym jest to spowodowane? Pozdrawiam.

Zegarek ma około 2 lata.

post-70090-0-05868800-1490167218_thumb.jpg

post-70090-0-23163700-1490167233_thumb.jpg

Edited by albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Problem rozwiązałem oczywiście dzięki forum. Wystarczyło odciągnąć koronkę i powciskać przyciski. Jest ok, temat do zamkniecia.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By 1qwer1
      Witam wszystkich,

Czy posiada ktoś na sprzedaż wskazówki do zegarka kieszonkowego Tissot Antimagnetique cal 43 wskazówki ?
      Średnice otworów wskazówek to:
      -godzinowa 2mm
      -minutowa 1,15mm

Ewentualnie czy ktoś posiada inne wskazówki ale o wielkości otwór takich ja podałem ?

Oryginalny numer katalogowy wskazówek to 43042.

• By Spokojny Człowiek
      Od jakiegoś czasu pracuję w domowym warsztacie montując zegary ścienne na bazie plastrów drewna (w załączniku jedna z ostatnich produkcji). Mocno mnie to wciągnęło, do tej pory przygotowałem kilkanaście zegarów, ale cały czas są one dalekie od moich wyobrażeń. 
      O ile sam materiał bazowy - drewno, przygotowuję dosyć pieczołowicie, o tyle doskwiera mi jakość wskazówek i mechanizmów, które kupowałem do tej pory przez allegro lub aliexpress. Szukam przede wszystkim twardych, nie wyginających się wskazówek (kupowałem do tej pory jakieś aluminiowe, rachityczne wskazówki) i nieco bardziej estetycznych mechanizmów (obecnie używam czegoś takiego: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB10tvdc7fb_uJkSnaVq6xFmVXaa.jpg). 

Czy możecie coś polecić? Ew. może znacie miejsca, które wyprodukowałyby np. mosiężne wskazówki? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.