Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JED

Rolex gdzie kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Od jakiegos czasu nosze sie z zakupem modelu

Rolex Explorer II z pomaranczowa wskazowka (ref. 216570), 42mm.

Czy ktos z Was moze ma jakis "uklad" w PL salonie albo zna miejsca, najchetniej w Europie, gdzie mozna byloby taki zegarek nabyc w korzystnej cenie?

Nie rozwazalem uzywanego, ale... ;)

 

Zna ktos cene sugerowana w PL? Nie mam jak tego sprawdzic w tej chwili...


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Możesz zadzwonić np. do Kruka i poprosić o podanie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz wyzej.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z irekm albo z staniswiss.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj pod tym nr: 604 802 720, rozmawiałem ze Sprzedającym dwa tygodnie temu, z opisu wynikało, ze prawie nowy (kupiony w wakacje), moze się nie sprzedał, pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z irekm albo z staniswiss.

Dzieki, sprobuje.

spróbuj pod tym nr: 604 802 720, rozmawiałem ze Sprzedającym dwa tygodnie temu, z opisu wynikało, ze prawie nowy (kupiony w wakacje), moze się nie sprzedał, pozdrawiam,

To ten z Allegro? Ile on kosztowal? 20500?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z tego numeru?

Widze, ze cos wiecej wiecie na ten temat - podzielcie sie, pls. ;)

 

Co to znaczy, ze byl tam "uzywany"?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to ten sam, o którym mówi Darek, ok 2 tyg temu widziałem ofertę na Allegro i rozmawiałem ze Sprzedającym, twierdził, że zegarek jest prawie nowy (ma kilka miesięcy), kupiony za granicą z niekompletnymi dokumentami, oryginalny, w bb stanie, jako, że kupiłem inny, ten odpuściłem, może jeszcze jest aktualne, Sprzedający chciał za zegarek 14.500, tyle wiem, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne - juz cos wiem.

Ciekawe, czy to ten sam, o ktorym mowi Darek - bo te niekompletne dokumenty lekko go dyskwalifikuja i zalatuja bajka, jak dla mnie.

 


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legalny Explorer II w tej cenie ? Bzdura albo wlasciciel filantrop


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem, co napisalem. ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pracowni czasu byl drozszy na pewno i na pewno to nie byl ten sam z aukcji

Byl kilka razy zalozony z pelnym kompletem dokumetow etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że wiem o jakim zegarku mowa , niedawno znajoma osoba wystawiała na Allegro Explorera za ok 15000 pln, to był zegarek oryginalny z legalnego żródła, sprzedawany przez uczciwego człowieka. Nabył go niedawno i po krótkim czasie stwierdził że to nie jest to, sprzedał go chyba lekko poniżej ceny zakupu. Ten zegarek napewno nie był egzemplarzem oferowanym przez Pracownie Czasu i uwaga to była stara referencja czyli 40 mm, a autor wątku szuka 42 mm. Myślę że w kontekście powyższych informacji cena nie powinna dziwić, nie sądze aby używane 40 mm było wiele więcej warte, rynkowo oczywiście!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się. Ten explorer co był na allegro to z poprzedniej kolekcji. Cena zbliżona do tej z chrono24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile udalo mnie sie dowiedziec, to zegarka juz nie ma.

A owa cena byla o tyle korzystniejsza od tych z chrono24, ze ten zegarek byl prawie nowy, a nie np. 10 lat.

No, ale niekompletne papiery...

 

Szukam dalej i dziekuje za informacje podane do tej pory.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nieopodal lotniska we Frankfurcie, był salon Rolexa. Pamiętam bo tamtędy przejeżdzałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze jakos korzystniej bedzie?

 

Ten z pracowni czasu wrocil do wlasciciela, poza tym, chyba kosztowal ok. 27000, co nie jest jakas okazyjna cena - podejrzewam, ze sa tutaj tuzy ;), ktore za mniej kupilyby w Kruku nowke ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.