Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jazzband

Wirtualne marki- "czarna lista"

Rekomendowane odpowiedzi

1865 to chyba data urodzin pradziatka założyciela. Cena 1050 EUR to trochę duzo jak na chiński werk. 699 zresztą też. Moznaby uswiadomić nabywcę. Moze jeszcze przelewu nie zrobił. Ja niestety nei moge tego zrobić. Za podobna akcję otrzymalem ostrzezenie od allegro za...... wtrącanie się w nie swoje sprawy. Sprzedawca zadowolony, allegro prowizję wzięło to czego ja chcę?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirzej91

TIK TAK

Czyli miałem racje że w 1865 roku to troche za wcześnie :?: :lol: :?:

Gdyby to bya prawda to ATLANTIC został później założony :shock: a ATLANTIC ma troche latek 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek777

Witam wszystkich na forum!

Zainteresowal mnie ostatnio zegarek Krug Baumen 2017KM. Moglby mi ktos doradzi czy jest on warty zakupu? Nie chcialbym zeby po roku uzytkowania sie zepsul!? Obecnosc tej marki na czarnej lisie oznaca ze to chinska tandetra czy tym podobne? Zegarek ten ma chronograf ISA. Zegarek ten wyglada ladnie jak dla mnie, ale zalezy mi rowniez na wytrzymalosci tego zegarka(dobry mechanizm). Nie znam sie zbytnio na zegarkach wiec prosze o rade i wyrozumialosc.

 

Link do aukcji allegro:

http://allegro.pl/item147452313_krug_baume...yjrzyj_sie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ISA chińska.

2. Brak serwisu.

3. Bardzo delikatny

4. Dobrze poszukasz to kupisz go za 200 zł.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek777

Wielkie dzieki tik tak. Ten link to tylko przykladowy. Nie mialem zamiaru wydac na ten zegarek 400zl. Raczej zrezygnuje z niego i poszukam czegos z modeli casio lub timex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć 200 zł i kup Tissota, albo Atlantica.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z was posiada jakieś informacje na temat firmy Louis Valon?? znalazłem zegarki tej firmy kosztujące 869 euro.Oczywiście teraz mozna dostac je juz taniej nie znalazłem tej firmy na czrnej liście ani w innych tematach na forum tak więc się pytam tutaj link do aukcji na ebay gdzie przedstawionych jest kilka modeli

http://cgi.ebay.de/Feinste-Louis-Valon-Aut...0QQcmdZViewItem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chińczyk, firma krzak.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TIK TAK

Czyli miałem racje że w 1865 roku to troche za wcześnie :?: :D :?:

 

Przesadzasz - Chiny to dość stary kraj :D

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss12

witajcie,

 

to moj dziewiczy wpis :D

 

jestem bardzo zadowolony, ze zupelnym przypadkiem (szukajac info o Krug Baumen) trafilem na to forum.

informacje tu zawarte pozwolily mi w delikatny sposob odwiesc moja slubna od kaprysu zakupu damskiego Krug Baumen z allegro i do wydania podobnej kwoty ale na Claude Bernard w Apart.

:)

sam szukam subtelnego prostokata na pasku najlepiej z indeksami i czarna tarcza ale Atlantic w tej cenie to wydatek prynajmniej 700 zl a Lorus znacznie mnie (100-150pln) ale jednak nie daje takiej satysfakcji

 

moze jakies rady lub propozycje?

dodam ze z uwagi na budzet moge obecnie zapomniec o mechanicznym skupiajac sie na kwarcowym

 

pozdrawiam,

kriss12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorzo

Mimo,że jestem młodym(zw na staż) klubowiczem,zaczynam rozumiec modów i innych dbających o czystosc,przejrzystośc itp. aspekty dotyczace tych stron.Naprawdę szlag może trafic (sorry za dosadnośc),jeśli czyta się posty,w których ludzie pytają o zegarki z czarnej listy tak jakby:1albo nie wierzyli w to co przeczytali;2nie czytali faktycznie nic!No bo jak wytłumaczyc teksty typu-"czy to rzeczywiscie chińska tandeta;czy ktoś mi doradzi ,czy dany zegarek jest tyle wart(a widnieje on na czarnej liście!) itd...Naprawdę ,mimo swoich OT,które też popełniałem-współczuję modom i innym Klubowiczom dbającym o to Forum...Na wszelkie tego typu pytania(zadane bez uważnej lektury poprzednich postów-zaznaczam to)chciałoby się odpowiedziec:Panowie-kupujcie!!!To dobry towar!Ludzie tu sobie czasem żartują!Jesteśmy miłośnikami wszelkich zegarków-tandeta,czy nie,nie ma różnicy,smak jest kwestią względną,ważny jest bizness!Więc do roboty! Powodzenia-KUPOWAC,NIE PYTAC...sorry,poniosło mnie,ale musiałem...w ewentualną polemikę się nie wdam.Wybaczcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss12

dzieki RadG

 

w zasadzie odpowiada wszelkim wymaganiom lacznie z datownikiem

 

a nawiasem mowiac (nie chcac sie rzecz jasna wdawac w polemiki) czy wpis ponizej mojego postu cos imputuje mej osobie?

 

bo jesli tak to chetnie odbije wszelkie (ewentualne) insynuacje

:D

 

pozdrawiam,

kriss12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, pisz posty w odpowiednich działach i/lub tematach. Po co w temacie o markach z czarnych list pytasz jaki zegarek kupic? To jest pomieszanie z poplataniem. Rownie dobrze mozesz isc do biblioteki i pytac czy da sie u nich kupic schabowego z kościa, albo czy w perfumerii mozna dostac Ferrari.

 

Skoro jestes mlodym stazem uzytkownikiem forum to powinienes w pierwszej kolejnosci, zanim umiesciles swoj otwierajacy wpis, przeczytac regulamin http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=1495


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorzo
a nawiasem mowiac (nie chcac sie rzecz jasna wdawac w polemiki) czy wpis ponizej mojego postu cos imputuje mej osobie?
-nie zakładaj ,że to insynuacje,bo wyraźnie napisałem o co mi chodzi.Aby było jasne:z całą pewnością nie pisałem tego pod Twoim adresem-przejrzyj poprzednie wypowiedzi.Po prostu mój post znalazł się pod Twoim.Hi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss12

ok :)

 

nie jestem znowu taki wojowniczy

zreszta racja jest po Waszej stronie i dlatego zadalem swoje pytanie w innym temacie

 

pozdrawiam

kriss12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tauchmeister akurat nie jest marką wirtualną. Detalicznie ceny tych zegarków oscylują od 700 do 1200 zł za ETA 2824. Mechanizmy stosowane to Miyotki oraz ETA. Nie ma też problemu z oryginalnymi paskami, szkiełkami etc. Dodam, że to moja aukcja :lol:


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z jakością? Czy są porównywalne np. do Seiko, bo na zdjęciach wyglądają średnio (np. datownik).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o lupkę, to jest ułożona centralnie na datę. Zdjęcia zakłócają te proporcje.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bergerac

Przejrzałem Twoje aukcje - masz "w zanadrzu" inne Tauchmeistery? Interesuje mnie Marine Combat-Diver Professional Deep Sea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sio na priva :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a sio na priva

słusznie


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.