Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chrono-craze

Submariner 'No-date' na NATO nylonie

Rekomendowane odpowiedzi

Na górnym zdjeciu  pablo122 jest sebenza regular i umfan (mały) na dole 21. Natomiast Snafu to sebenza cenowo x4:

 

Dzięki za info. Nie miałem pojęcia  :)

 

Wiesz, że znalazłbym więcej argumentów co do SUBa :D

 

Wiem, ja pisałem o Sabenzie, bo Rolexa i Submarinera to już mam dość... ;) , ale jakby 116610LN był za 10k pln?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo112 - napisałem w woli szerzenia wiedzy nożowej.

 

Poniżej najdroższy model sebenzy 21 mammoth ivory bark raindrop damascus - kolekcjonuję Seby.

post-37811-0-27010100-1392931003_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie co prawda noże nie bawią, ale jak możesz to napisz po ile chodzi ten model, który teraz wrzuciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóż obecnie nie do kupienia z racji zaprzestania wstawiania wstawek z ciosów mamuta przez CRK. Na rynku wtórnym jak masz szczęście kupisz za ok 4000 PLN. Dwa lata temu Polski dealer sprzedał ostatnią sztukę za 4600 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena faktycznie wysoka, ale nożyk bardzo ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo112 - napisałem w woli szerzenia wiedzy nożowej.

 

Poniżej najdroższy model sebenzy 21 mammoth ivory bark raindrop damascus - kolekcjonuję Seby.

Twój?


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był - był to nóż po SPA w CRK  - stan nie nowy dlatego przedałem go na forum knives.pl, obecnie przeszedłem na kolekcję regularów - załączyłem jeden z kolekcji.


post-37811-0-24366900-1392980546_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo112 - napisałem w woli szerzenia wiedzy nożowej.

 

Poniżej najdroższy model sebenzy 21 mammoth ivory bark raindrop damascus - kolekcjonuję Seby.

Wow, noz wspanialy. Ale gdzie takiemu prostemu w sumie w wygladzie tool watch'owi jak Sub do takiego wizualnie wysublimowanego, niemalze bizuteryjnego dziela sztuki jakim jest powyzsza Sebenza, to dopiero nie idzie w parze z Sub'em!  :D

 

Ale juz tak na serio: co sadzicie o kombinacji Sub'a z tym nozem? 

 

 

subnodateoncuda_1.jpg
 
subnodateoncuda_2_b_w.jpg
 
Jest to (jak zapewne wiecie) zaprojetkowany przez Boba Terzuole, legende jesli chodzi o projektowanie profesjonalnych (w tym wypadku bojowych) nozy taktycznych dla profesjonalistow (w swoim fachu) Camillus CUDA CQB1
 
subnodateoncuda_3.jpg
 
subnodateoncuda_4.jpg
 
Noz ten uwazany jest w kregu znawcow za jeden z najlepszych nozy taktycznych. Mowi sie o nim, ze zostal zaprojektowany przez profesjonaliste dla profesjonalistow, czyli jest z nim podobnie jak jest w przypadku Rolex'a Sub'a, ktory tez bylo-nie-bylo zaprojektowany zostal przez profesjonaliste dla profesjonalistow (tylko w innym fachu...  ;) ) 
Mysle ze surowizna i prostota z wygladu tego noza nie kloci sie z surowizna i prostota z wygladu tego Rolex'a Sub'a, co czyni ze powinny oba isc w parze.
Co o takiej kombinacji sadzicie?
Ujdzie w parze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrałeś noż wzorowo :) tematycznie, kolorystycznie i stylowo. Kydex dodał także taktycznego klimatu, choć kordura lepiej pasuję do "zielonego" paska.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajne te seby, jak zrobię foty swoje s 25 i Tima Galyena Turbulence to też zobaczycie. pozdr Łuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.