Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chrono-craze

Submariner 'No-date' na NATO nylonie

Rekomendowane odpowiedzi

probowalem z czarnym, jak i z roznymi innymi kolorami, na zadnym jednak nie prezentowal sie tak fajnie jak prezentuje sie na olive drab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Rolex to jednak na bransolecie, a jeśli z datą to obowiązkowo - znienawidzona przez pewne grono :):ph34r: - lupka.

 

hough :ph34r::)


cessante causa, cessat effectus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada mega dobrze ! gratsy !! moje marzenie sub....super na NATO wyglada! jakos mu tak pasuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna galeria. Bardzo mi się podoba Sub na nato :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

To prawda, mam szczescie taki komfort miec.

Ponizej zdjecie dwoch roznych SUB-ow w dwoch roznych 'ubrankach':

 

subsonnatoandbracelet1.jpg

 

i jeszcze kilka:

 

subsonnatoandbracelet2.jpg

 

subsonnatoandbracelet3.jpg

 

subsonnatoandbracelet4w.jpg

 

subsonnatoandbracelet6.jpg

 

subsonnatoandbracelet7.jpg

 

Pozdrawiam

Swietne fotki i zegarki rowniez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chrono-craze czy ta siedem-setka to North American Custom?

Zegarki też piękne...


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za 'dobre slowo', zawsze przyjemnie przeczytac pozytywne opinie.

 

@ quub

Nie, Sendero jest 'out of the box', jedyne przerobki jakie w nim poczynilem to zalozylem mu scope jak i skladany bipod.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polujesz tym Coltem 44ką? 

Bawiłem się Pythonem 357 i Desertem 50AE na strzelnicy Magnum w Poznaniu i jak na moją posturę(niestety 173/73kg, 3 miesiące na siłce wszystkiego razem - żenada xd). Przy 50AE oddałem 5 strzałów z 25 metrów - 1 w głowę, 1 nad, 1 w tors i 2 podbrzusze w porównaniu to 5/5 głowa w przypadku 38mki. Natomiast przy 357 nie było tak źle - 4 głowa, 1 obok głowy, 1 nad, 2 tors - nautralnie nie z 1 ładowania… 44ki nie mieli, ale sugerował mi, że niewiele mniejszy podrzut niż w przypadku 50AE, a większy niż przy 357.

BTW. Orientujesz się czy w Polsce polowanie bronią krótką nie jest nadal zabronione? Czytałem o tym w książe Pana Marka Czerwińskiego(redaktor Łowca i paru innych czasopism tytuł Broń i amunicja myśliwska). 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Polujesz tym Coltem 44ką?  

Nie, strzelam dla fanu, w ramach target practice.

 

Bawiłem się Pythonem 357 i Desertem 50AE na strzelnicy Magnum w Poznaniu i jak na moją posturę(niestety 173/73kg, 3 miesiące na siłce wszystkiego razem - żenada xd). Przy 50AE oddałem 5 strzałów z 25 metrów - 1 w głowę, 1 nad, 1 w tors i 2 podbrzusze w porównaniu to 5/5 głowa w przypadku 38mki. Natomiast przy 357 nie było tak źle - 4 głowa, 1 obok głowy, 1 nad, 2 tors - nautralnie nie z 1 ładowania… 44ki nie mieli, ale sugerował mi, że niewiele mniejszy podrzut niż w przypadku 50AE, a większy niż przy 357.

Jak na posture i na kalibry ktore wymieniles to wyniki miales wcale niezle.

Ja tez z kazdej z ww. sztuk broni strzelalem i tez uwazam ze najwiekszy kopniak jest w przypadku 50AE (podrzut spowodowany jest nie tylko wyrzutem z lufy, ale rowniez przesuwem suwadla do tylu, co jeszcze ten odrzut poteguje, stad odczucie takiego mocnego kopniecia). Co do 357(mag) to kopniak jest mniejszy niz w przypadku 44mag, ktory faktycznie w odczuciu podobny jest do odrzutu w 50AE. Co jest zauwazalne w przypadku 44Mag i 50AE, to roznica w takim sensie, ze podczas gdy w 44mag jest odrzut do tylu, to w 50AE jest nie tyle odrzut do tylu co odrzut plus podrzut do gory.

 

BTW. Orientujesz się czy w Polsce polowanie bronią krótką nie jest nadal zabronione? Czytałem o tym w książe Pana Marka Czerwińskiego(redaktor Łowca i paru innych czasopism tytuł Broń i amunicja myśliwska). 

Niestety, nie orientuje sie. Mieszkam w USA i jak z tym jest w Polsce nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

 

Dzięki również za odpowiedź. 

 

Fakt, dziecięce marzenie(Matrix i inne filmy akcji oraz gry komputerowe) sprawiało, że byłem napalony na tego Deserta, zwłaszcza że mają niklowanego (czy z nierdzewki nawet, trudno było mi to ocenić jednoznacznie bo nie był ani do końca matowy ani połyskujący), a w rzeczywistości nie zrobił na mnie porażającego wrażenia. Odrzut i podrzut był naprawdę mocny, a to spowodowało, że z 50 metrów nie trafiłem ni razu, haha. Zdecydowanie wolę Dziki Zachód i rewolwery - marzenie to gunmetal blue S&W model 29 z 4" lufą 44 magnum, tak za 10, 15 lat, jak nabiorę masy i doświadczenia.

 

Optykę masz Leupolda? 

 

Btw. Jesteś zainteresowany lornetkami(lub ktoś ze znajomych)? Mam Zeiss'y 15x60 BGAT(bardzo bardzo rzadki), 8x40 BGA w wersji przeciwatomowej, Jagd Dialyta 8x42 oraz dwa Nacht Dialyty 8x56. U nas ciężko sprzedać, a płacą nisko do tego, na ebayu mam za mało komentarzy na dobrą cenę.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze dopiero teraz odpisuje, ale dopiero teraz zauwazylem Twoj wpis w tym watku.

Faktycznie, rewolwery i zabawa z nimi to fajna rzecz, kiedys takie westernowe sztuki tez bardzo mnie bawily, a nawet i dzisiaj czuje do nich sentymment.

Jesli chodzi o optyke, to Leupolda nie mam. Mam Adco, Tasco, Bushnell i jeszcze kilka innych na roznych typach broni; calkowicie mi one wystarczaja do tej zabawy.

Co sie tyczy lornetek to z tego co napisales wyglada na to ze sprzet masz bardzo fajny (w ktorym nie jestem niestety zainteresowany, sorry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, to tylko forum dyskusyjne, czasem na odpowiedź się czeka tydzień ;)

Strzelasz głównie sportowo, nie polujesz, zatem?

Dzięki za odpowiedź. Widzę, że można poznać tutaj na forum pasjonatów wielu dziedzin, a myślałem, że tylko ja jestem taki wielotematyczny, że sam nie wiem co dla mnie najważniejsze i zegarki odchodzą na dalszy plan. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, że włączam się w temat z pominięciem głównego wątku- gratuluje obydwóch Rolków i Sub+nato naprawdę robi niezłe wrażenie i potęguje je chyba fakt, że to model bez lupki. Ale nie o tym chciałem tu napisać, bo uwagę moją przyciągnął Twój Remington i Anaconda;)- pierwsze co przyszło mi do głowy, to że pewnie przebywasz w USA sądząc po militarnym asortymencie, później potwierdziło się to w postach. 44 magnum Anaconda - robi wrażenie, strzelałem tylko z S&W 29 w 44 ale zapytam nieskormnie- skoro już jesteś w USA i tam możesz wszystko to nie ciągnie Cie do .454 Casull albo .500Mag? Taurus ma dwa modele z kompensatorem fabrycznym lepiej skonstruowanym niż S&W więc odrzut przy jego masie jest mniej wiecej jak z S&W 628 .357 a casullem możesz wyburzać domki działkowe;). Do kolegi Jakuba- masa ciała nie odgrywa tu tak istotnej roli, jak będziesz następnym razem popracuj nad korekta postawy- pewnie strzelałeś z dwóch rąk mając takie kopyta do dyspozycji. z .357 z 5,5" lufą z jednej ręki na 25m strzelałem 85-90/100 a ważę tyle co Ty mając 181cm;)- wszystko kwestia techniki i wstrzelania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

szczerze mowiac, to do 454 casull niebardzo mnie ciagnie. strzelalem kilka razy z Taurusa w kal. 454 i odczucia, poza byc moze tym ze trzyma sie w reku odczuwalnie bardziej masywny rewolwer, sa podczas strzelania podobne do strzelania z rewolweru o kalibrze 44 magnum (podobny w sile odrzut), no i druga sprawa to amunicja 454 jest ciut drozsza od amunicji 44 mag, takze jak dla zabawy jaka ja uprawiam (target practice) sprzet w 44 mag mi w zupelnosci wystarczy. jesli chodzi o kaliber 500 mag, to nie mialem jeszcze przyjemnosci z tego strzelac. podejrzewam, ze kopyto byloby nieco wieksze niz w przypadku 454 (pisze 'nieco' bo przy wspolczesnej budowie rewolweru o takim kalibrze moze ta roznica byc niezbyt wielka) ale nie mialem sie jeszcze okazji o tym przekonac. co do masy ciala, to mam wrazenie ze ma ona znaczenie przy strzelaniu z broni o wiekszych kalibrach i technika strzelania (postawa, trzymanie broni itp...) moze w przypadku osoby o drobnej budowie ciala (szczegolnie o szczuplych tudziez slabych nadgarstkach) niezawsze wystarczec, wiele razy bylem swiadkiem strzelania osob o drobnej budowie ciala z broni o wiekszych kalibbrach i stad ta moja opinia. ale powracajac do kal. 500 to bede musial rzeczywiscie kiedys z tego postrzelac, chociazby po to aby sie przekonac jak sie z tego strzela, byc moze przypadnie mi zabawa ze sprzetem tego kalibru do gustu, kto wie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem okazji strzelać z 500 ani .50ae bo w PL nie jest łatwo to dostać ale gdybym tylko miał okazje, to napewno bym nie odpuścił;) to mój priorytet przy następnej wizycie w USA- pozbawić sie tym czym nie można u nas a smiało można tam. W każdym razie, jak Ci sie uda zdaj relacje;) a co do masy i techniki- wiadomo, jak ktos jest skrajnie "suchy" i kg cukru w drodze do domu go męczy to nic poza 5,6 mu frajdy nie sprawi ale sportowa postura i sprawne mięśnie juz dadza rade przy odpowiednim przygotowaniu. Moze to faux pas ale korci mnie zapytać o Twoje pozostałe zabawki bo sadzac po tym co tu prezentujesz to kolekcja pewnie jest ciekawa;) <br /><br />Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze masz juz swoj ustalony priorytet w czasie Twojej kolejnej wizyty w USA, to najwazniejsze  :)

Co do broni palnej, to faktycznie mam ich kilka roznych sztuk (jak prawie kazdy tutaj), roznej dlugosci i roznych kalibrow;

Ponizej jedna z takich moich zabawek. Jest to pistolet Colt MK IV Series 80 o kalibrze 45 ACP (wersja niklowana, nie polerowana)

 

fortischrono_colt45_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to są cechy tego kraju, które mi odpowiadają najbardziej;) a Colt- no co tu dużo mówić.. Cudo! Polowałem na takiego tylko z regulowanymi przyrządami ale jak go obejrzałem to lufa już była prawie gładka;) a ten- piękny... Gratuluje, żeby nie dostać bana za niezegarkowy offtop to cykacz też całkiem niezły;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benchmade i SRK kiepsko pasują do Sub, chyba że kierowałeś się kolorystyką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chris Reeve Sebenza ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie 21, jeżeli już to regular. Natomiast bardziej myślami byłem przy customach np. Rassenti Snafu - odpowiednia liga dla Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Sabenza to taki Rolex. Niby nic takiego, a jednak mistrzostwo. Ma masę zwolenników i masę krytyków, których jedynym argumentem jest to, że jest przewartościowany

 

swz5.jpg

yny9.jpg

 

Zdjęcia z sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na górnym zdjeciu  pablo122 jest sebenza regular i umfan (mały) na dole 21. Natomiast Snafu to sebenza cenowo x4:

post-37811-0-32927600-1392929284_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i masę krytyków, których jedynym argumentem jest to, że jest przewartościowany

 

Wiesz, że znalazłbym więcej argumentów co do SUBa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.