Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem nowy temat. Dostałem kilka pytań na PW. A w podglądzie moich wątków i głównego działu, jest

:

  • 0 Odpowiedzi
  • 0 wyświetleń

 

frustrating .. <_<

Ktoś ma jakieś pomysły?


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który to temat ?

Brak odpowiedzi wyświetlonych w temacie przy otrzymaniu tylko PW chyba nie powinien dziwić...

Częstość odświeżania ilości wyświetleń tematu była kiedyś zwiększona. Może po ostatnich poprawkach znowu została "zakręcona".


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie każdy temat który założyłem. Z tym włącznie :)

Ale chodzi mi przed wszystkim o SPRZEDAM - moją ofertę z chińczykiem. Dostałem już kilka wiadomości PW z pytaniami o szczegóły, a na liczniku odwiedzin oferty jest 0 :)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam ten sam problem co kolega XLesio. Oferta na bazarku od 3 godzin, kilka PW a na liczniku 0.

Dodatkowo mam wrażenie że znacząco ubyło mi postów. Kiedyś spojrzałem i miałem ponad 1000, obecnie około 800 zdaje się. Nie wiem natomiast kiedy był błąd z wyświetlaniem. Czy błędne było ponad 1000 czy teraz coś jest nie tak ;)

Nie chodzi mi o liczbę postów ale o same posty, głupio by było jakby nagle ponad 200 zniknęło.

 

 

EDYTA: Po kilku godzinach odświeżyła się liczba wyświetleń. Kwestia postów pozostaje zagadką.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku brak wyświetleń potrafi utrzymywać się do kilkunastu godzin.


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem odnośnie "wyświetleń"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, jednak po pewnym czasie "wyświetlenia" tematu się pojawiają, nawet jak nie ma odpowiedzi w danym wątku.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.