Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

Hotel, Pensjonat nad Bałtykiem

Rekomendowane odpowiedzi

Tam gdzie miałem jechać nastąpiły pewne problemy techniczne i tam nie pojadę, a nie mam czasu na ogarnięcie tematu.

 

Chodzi mi o hotel jak najbliżej morza z basenem i najlepiej las. Może być też pensjonat, priorytetem jest JEDZENIE tzn. jakość i ilość.

 

Myślałem o Senatorze http://www.hotelsenator.pl/, ale ja potrzebuję od 27.04 do 04.05, a tam sprzedają jakoś w pakietach, a jak skonfigurują mi tak jak chcę to wychodzi jakiś kosmos z ceną, ale mniejsza o to, czy był tam ktoś i jak oceniacie jedzenie (chodzi o dzieci).

 

Zaproponujcie coś jak możecie, może jakieś sprawdzone kwatery prywatne?

 

W grę wchodzi tylko polskie morze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od trzech sezonów jeżdże ze względu na jedzenie, jest rewelacyjne :) sam hotel równiez bardzo przyzwoity :) ceny bardzo przyjazne.

Specjalnością hotelu jest kuracja dieta i takie tam, jednak ja zawsze jestem na "normalnej kuchni"

http://www.ow-akces.pl/


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarrantul, dzięki za sugestię. Właśnie dokonałem wstępnej rezerwacji po Twoim poście i lekturze opinii z www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pensjonat Margo w Karwieńskich Błotach, polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Havet Hotel w Dźwirzynie - www.havethotel.pl

Nad samym morzem, jedzenie bardzo dobre, duży basen. Tanio nie jest, ale IMO warto.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.