Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Tornan

Spotkanie podstolika warszawskiego.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ireneusz Paluszek
Jak ma być 16go grudnia, to ja już na 99% odpadam. Mam w tym terminie (najprawdopodobniej) inne ważne spotkanie. Chyba że coś się zmieni, ale nie sądzę...

 

korba & oth,

każdy ma jakieś obowiązki zawodowe, prywatne, różne priorytety, jest jeszcze coś takiego jak "los" albo "siła wyższa", dlatego proponuję trzymać się motta:

 

wszyscy mile widziani, dlatego proponuję sie nie zapisywać i nie potwierdzać, niech będzie nutka zaskoczenia i może miła niespodzianka

 

dane techniczne dot. spotkania podam w tygodniu 49.

jestem też przekonany, że nie będę musiał sam ze sobą rozmawiać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

A czy nie możemy spotkać się tydzień wcześniej, 9 grudnia? Z wyjazdu służbowego, który swój sam środek będzie miał 16 grudnia nie uda mi się wyplątać, a nie chciałbym przegapić klubowego spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
A czy nie możemy spotkać się tydzień wcześniej, 9 grudnia? Z wyjazdu służbowego, który swój sam środek będzie miał 16 grudnia nie uda mi się wyplątać, a nie chciałbym przegapić klubowego spotkania.

 

Marcin,

 

wszystko się da :!:

zaproponowałem 16/12 to niech tak zostanie - póki co.

stabilność ustaleń i długi horyzont czasowy to też element ułatwiający planowanie innym.

za chwilę okaże się, że znowu ktoś nie może i będzie trudno wyjaśnić zasadność zmiany takiej a nie innej.

 

Ty już masz jedno, jedyne B) spotkanie na koncie :) (dzięki, że wpadłeś 18/11) - sądzę, że uda się przełamać złą passę i wprowadzić jakąś cykliczność spotkań.

 

ciekawe co robi reszta klubowej W-wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Prawda, cykliczne spotkania powinny być i również mam nadzieję, że uda nam się to zorganizować. Myślę, że obecni na pierwszym spotkaniu są w stanie tworzyć trzon grupy spotkaniowej :wink: Przy okazji - miałem spore zaległości w wątku o podstoliku krakowskim, ale przed chwilą nadrobiłem i widzę, że tam się bawią "grubiej", niż my ostatnio (vide post TikTaka z 28.10.2006 B)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
Prawda, cykliczne spotkania powinny być i również mam nadzieję, że uda nam się to zorganizować. Myślę, że obecni na pierwszym spotkaniu są w stanie tworzyć trzon grupy spotkaniowej :wink: Przy okazji - miałem spore zaległości w wątku o podstoliku krakowskim, ale przed chwilą nadrobiłem i widzę, że tam się bawią "grubiej", niż my ostatnio (vide post TikTaka z 28.10.2006 B)).

 

masz rację :):):)

 

wklejam:

 

Po tygodniu czas powiedziec sobie prawdę!!!

Powiedziałem sobie dość, gdy zamówiłem sobie kebaba. Kiedy go odbierałem wypadł mi z ręki, gdy się po niego schyliłem, z za pazuchy wylała mi się tequilla na buty. Powiedziałem wtedy stop i wsiadłem do pierwszej taksówki. Była to 7 rano.

To podziwiam-ja powiedziałem sobie dośc jak koledzy do mnie mówili a ja widziałem tylko ruch warg ale nie byłem w stanie zrozumieć sensu dobiegających mnie dźwięków (chyba że koledzy już bełkotali i to mnie zwiodło :twisted: ) z tym że to była dpiero 4:00-tak że szacuneczek :roll:

 

ukłony dla Krakowiaków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 100% wcześniej znany termin pozwala wszystko poustawiać aby tylko lokal nie był zbyt złotówkożerny reszta bez znaczenia B) tzn. najważniejsze jest spotkanie - wszystko inne ma drugorzędne znaczenie


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

zgodnie z obietnicą rezerwacja zrobiona (mamy oddzielna salkę, więc darcie ryja nam nie będzie przeszkadzało :wink: ).

lokal znacie więc, żywię głęboką nadzieję, że się spotkamy i o zegarkach & kobietach & samochodach pogadamy.

 

Kompania Piwna

sobota 16 grudnia, godz. 18.00

rezerwacja na nazwisko Paluszek

 

adres & mapa

 

kilka fotek TU

 

ps. będę jechać z Legionowa więc mogę zabrać kogoś pijącego po drodze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

jakby co telefonik do mnie 606-426-310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro
sobota 16 grudnia, godz. 18.00

:cry:

A zupełnie poważnie - bawcie się dobrze. Do zobaczenia na następnym spotkaniu. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
sobota 16 grudnia, godz. 18.00

:cry:

A zupełnie poważnie - bawcie się dobrze. Do zobaczenia na następnym spotkaniu. :wink:

 

wypijemy twoje zdrowie, chyba, że Cie zwolnią z roboty i nie wyjedziesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro
wypijemy twoje zdrowie, chyba, że Cie zwolnią z roboty i nie wyjedziesz :wink:

Dzięki :) Dobrze wiedzieć, że można na Was liczyć. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez dobrej zabawy życzę. Dołączę do jakiegos spotkanka w nowym roku. Sobota 16. 12 nijak mi nie pasi :)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
No to ja tez dobrej zabawy życzę. Dołączę do jakiegos spotkanka w nowym roku. Sobota 16. 12 nijak mi nie pasi :)

 

po raz drugi - szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila od Irka :) Ja przeważnie w weekendy jeżdżę do Mińska, do dziewczyny i nie bardzo mogę wpaść na spotkanie... Postaram się coś wymyślić i wpaść do Was, z zegareczkiem jakimś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
Właśnie dostałem maila od Irka :) Ja przeważnie w weekendy jeżdżę do Mińska, do dziewczyny i nie bardzo mogę wpaść na spotkanie... Postaram się coś wymyślić i wpaść do Was, z zegareczkiem jakimś :)

 

sie nie wtrącam :) , ale możesz pojechać i wrocić z Nią :wink: bo spotkaniu zapewne nie będziesz miał siły pojechać do Niej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będę i bez przypominania ale oczywiście dziękuję za zaproszenie :) - gdy coś napiszę to staram się to wdrożyć w życie - najbardziej mnie zastanawia że nie byłem w żadnym lokalu od chyba 4 lat - zazwyczaj żyję jak jaskiniowiec lub leśny człowiek :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie. Mam nadzieję, że mi sie uda. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

A mnie raczej nie będzie... :shock: :? :D

 

15-stego mam obronę pracy licencjackiej w Kielcach...

 

Ale jeszcze postaram się moją nieobecność jakoś zrekompensować - myślę już o ciekawej lokalizacji na następne spotkanie (po Irkowym :))

 

Pozdrawiam.

 

PS. Przepraszam Irku. Mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze :wink:. Acha i dziękuję także za maile informacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sie nie wtrącam :D , ale możesz pojechać i wrocić z Nią :wink: bo spotkaniu zapewne nie będziesz miał siły pojechać do Niej :)

Jak wrócę z Nią to nawet nie tknę kieliszka, a bez Niej to bym mógł sprawdzić co się pod stolikiem dzieje :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

Ja też dziekuję za zaproszenie i do zobaczenia :D

 

mik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zaproszonko :D Na 90% jestem.


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

małe resume:

prosze o korektę gdyby coś się nie zgadzało

kolejność przypadkowa

 

1. eye_lip

2. tsuki

3. Tomasz Sitkowski

4. mik

5. STARUSZEK

6. Fikthor

7. Fixxxer

8. lalus => 90%

9. Ireneusz Paluszek

10. Dommir [edit]

11. tool [edit]

12. ....... niepotwierdzeni 8)

 

usprawiedliwiona nieobecność :D

- maestro

- tornan

- korba

- soft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wpiszcie i mnie :D

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
No to wpiszcie i mnie :D

 

Mirek

 

edytnąłem powyżej (super, że jesteś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhhh... Takie zacne grono się zbiera, a ja nie mogie :cry: Lecz firmowej imprezy, choć nudnej i sztywniackiej (jak to zwykle firmowe imprezy) opuścić nie da rady.

Ale przeciez to nie koniec świata. Do zobaczenia nastepnym razem :!:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.