Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne, fajne tylko w wezglowiu nie mam do czego przyczepić. Nawet kaloryfer się nie nadaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w drodze do lasu znalazłem całkiem fajne miejsce do zdjęcia ;)         

DSC.jpg

Edytowane przez Lukanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kadr ok, ale kolorki do podciagniecia na dole

Ale mniejsza o to. W jednym zdjęciu ujales cały sens wychodzenia z domu.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nic z roweru Ale za to cały dzień z rodziną i to praktycznie na dworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam. Masz kask?

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa właśnie nie. Musze kupić. Polecisz coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że polecę. Tylko ile chcesz wydać, bo to szeroki temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kazdy facet kupujacy zabawki dla siebie siebie nowa zabawkę. Chcialbym wydać dużo, ale dla początkującego, który nie będzie specjalnie szalał chyba nie jest zasadne kupować kask za 1k. Myślę, że do 200 zł znajdę kask zapewniający dobry poziom bezpieczeństwa.

 

A tak przy okazji. Dzieciom kupiłem kaski po 100 zł.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szalejejemy ;)

Polecam mój.

Ixs trial rs.

Albo poc trabac lub lazaer oazis to z kasków endoro.

Dość specyficzne kaski. Chroniące potylice i swietnie wyglądające.

Jeśli ten typ nie pasuje, wydaje się zbyt agresywny... To coś z catlike

Albo Rudy Project. A jak szaleć, to kask marki.... KASK. Każdy typ.

 

Czyli żem się rozpędził....:( :( W takim razie coś z catlike albo bell. Również dziecięce

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym szukał kasku z ochroną potylicy, zawsze to bezpieczniejsze a całkiem wygodnie leży na głowie. Ja za to będę chciał kupić coś za jak najniższą kasę. W tym tyg jadę odebrać koło kumpla z naprawy, przy okazji pewnie będę chciał zrobić zakupy i zastanawiam się nad tym kaskiem:

http://www.bikeatelier.pl/odziez-kaski-buty/kaski/kask-b-skin-regular-2013-bialo-czerwony

 ja dzisiaj trasa 67km, praktycznie 80% po lasach, na asfalcie z górki wyszło też 55km/h. Da radę szybciej ale to była już końcówka tripu a z kaskiem byłoby bezpiecznej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadaam Troy Lee Designs A1 Drona bardzo dobrze lezy na głowie i ma wieksza ochrone z tyłu niz te standardowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka budżetowa zwykła. Ciekawy jestem jak to na żywo wygląda.

Ja sobie chwalę kask enduro. Ale tanie nie są.

Lukanio, no właśnie masz enduro kask. Twk jak mój ixs trial rs.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szalejejemy  ;)

No może i szalejemy, ale taki które wskazałeś są po 500 zł :P A ja pisałem o 200 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niżej moja korekta. Bell i niskie modele catlike

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto przemyśleć temat i trochę więcej zapłacić? Wiem, że w tym przypadku zadawanie pytania czy jest sens dopłacać trochę głupio brzmi no ale, może warto je zadać? Kto pyta nie błądzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowolny, który będzie dobrze pasował i będzie się podobał. Każdy kask na rynku ma odpowiednie atesty i nie ma obaw, że kask za 500zł będzie bezpieczniejszy od tego za 100zł.

 

Dopłacając dostajesz zwykle, choć nie zawsze, mniejszą wagę, lepszą wentylację i wygodniejszy system dopasowania.

Edytowane przez sirkozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, kask to trochę plastiku, styropian i jakieś wkładki, ten za 100 przyjmie uderzenie tak samo jak ten za 500, obydwa nadaja się wtedy w kosz żeby było wszystko jak należy. Ważniejsze to kupić dopasowany kask dlatego chcę przymierzyć przed kupnemJ ak na razie biję się trochę z myślami czy kupić zwykły czy może dołożyć i szukać w/w enduro. Kumpel ma foxa, tani nie był a coś wspominał że wkładki chyba nie są wymienne - czyli lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o jednej rzeczy odnośnie bezpieczeństwa, czyli trochę kłamałem wcześniej. :P Jest coś takiego jak system MIPS, rzekomo minimalizujący obrażenia głowy w pewnych sytuacjach. W kaskach za 100zł go na pewno nie będzie.

 

Pewnie zależy jak i gdzie jeździsz czy ten kask do ęduro ma sens. Coś za coś - lepsze zabezpieczenie tyłu głowy kosztem wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie systemy nie zadziałają jak kask będzie źle leżał  :P mi niby kask enduro nie potrzebny, nie latam po skałach itd ale zawsze to bezpieczniej, fajnie wygląda a przynajmniej fox kumpla lekki jak piórko, nie czułem że mam go na głowie :P  ale pewnie padnie na tego z bikeatelier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy kask z mipsem, to bell super 2 coś koło 600 zł.

Warto, aby kask miał wymienialną wyściółke. Kask ma mieć atesty. Reszta, to jest to co się podoba i jak siedzi na czerepie ;)

Czyli paradoksalnie tani kask, chroni tak samo jak drogi ( omijając mips, ale to nowy system) reszta ceny, to detale wykonania, typ kasku, marka.

Mi sie zdarza dość często śmigać po lesie i kask enduro cholernie mi sie podoba :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie i ile najtańsze enduro?

ja dzisiaj na asfalcie rozbujałem się do 55 ale kilka h wcześniej kumpel w środku lasu na górce z korzeniami 53 a mówił że bywało szybciej. Ja muszę jeszcze trochę pojeździć bo jednak mam trochę śmierć w oczach na takich zjazdach i hamulce idą w ruch :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze enduro?

To chyba fox flux. Około 300 zł

Strach, to jest naturalny " hamulec " bezpieczeństwa nw zjazdach

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.