Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jaki chcesz budżet przezaczyć. Ceny nowych rowerów poszły na tyle w górę, że poniżej 2000 zł cieżko kupić coś ciekawego, mocnego i z przyzwoitymi parametrami z nowych. Używkę za 2000 zł kupisz piękną z wysokiej półki, taki który katalogowo kosztował ponad 5000 zł. Jeśli ma być to trekking polecam w zależnosci od budżetu któregoś z vsf manufaktur - 150 kg to "pestka" dla takiego, bardzo solidne stalowe ramy mają:

 

http://allegro.pl/rowery-i-akcesoria-16414?description=0&order=p&string=manufaktur&bmatch=seng-v8-p-aur-nwatch-spt-0423

 

np. dla małżonki, tylko nie wiem jaki rozmiar, ten L-ka na wysoką kobitkę:

http://allegro.pl/manufaktur-magura-hs-11-cala-deore-pradnica-55cm-i4379019786.html

nowy T300 to koszt, katalogowy bagatela 950 euro - na allegro masz za 25% ceny:

http://www.fahrradmanufaktur.de/katalog/trekking/T-300-Shimano-Deore-27-Gang

 

 

np dla Ciebie jeśli większy budżet jest ok:

http://allegro.pl/jak-nowy-manufaktur-t700-roz-61-cm-i4375758944.html

na pewno ze 150 Kg sobie poradzi.

nowy za 1400 euro - ponad 5600 zł:

http://www.fahrradmanufaktur.de/katalog/trekking/T-700-Shimano-Deore-XT-30-Gang

Macie Panowie jeszcze jakieś propozycje :) , dla mnie w miare może być ;) , żonie wizualnie raczej nie :D

Edytowane przez bury22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im taniej, tym lepiej ;) Dzięki vcore, będę obserwował aukcję w najbliższym czasie, może uda się coś wyrwać.

 

Też polecam samemu sobie coś złożyć. Ile niespodzianek można natrafić w takim prostym ustrojstwie, to też ciekawe. A to nietypowa średnica sztycy, a to dziwny wkład supportu albo łożyska sterów. :)

 

Tu moje "ostre" na wolnobiegu. Paskudny jest, co jest jego bardzo dużą zaletą. :) W komforcie jazdy to żaden carrefourowy wynalazek za podobną kasę nie ma nawet startu.

 

OhnQAL7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wrzucane tuż przed dyskusją na temat kasków. :)

 

Ciekawe rozwiązanie, ale na ile jest bez wad jak to reklamują to ciężko powiedzieć. Niby ciężko taki napęd usyfić, ale jak już coś się dostanie do tej przekładni to jest raczej kaplica. Przekładnia to pewnie mnóstwo kasy, a ciekawe jak z jej trwałością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronika wkracza do rowerow gorskich gdzie warunki eksploatacji sa zupelnie inne niz w szosowych. Zobaczymy jak w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W praktyce elektronika w MTB działa od roku bezproblemowo. Podpisując pewną klauzulę jest grono osób (nie tylko zawodników) które otrzymało zestaw XTR Di2 do testów. Więcej na ten temat nie mogę powiedzieć.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym ze dziala na prąd ;)

Trzeba mieć długi kabel do prąd :)

To na siłę czy 220 ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. W biedrze widziałem kabel w promocji za 44,90 na rolce. Niestety wymagane 3 fazy ;)

Ja tam 'łapię' nie raz fazę,ale by trzy ...trudno będzie..:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rowerze z fazą można stracić prawo jazdy... B)

  

lub życie

Mialem na myśli ze nie raz jestem bardziej energetyczny i radosny...:-)

Nigdy nie jeżdze po alkoholu...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rower przygotowany do jutrzejszego startu :

 

post-410-0-68100400-1404591409_thumb.jpg

post-410-0-47481900-1404591475_thumb.jpg

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Susz

Nie zrozumiałem :)

Ale też jutro ruszam rowerem, nad Zalew Zemborzycki,po drodze wizyta na torze [kilka rundek na motocyklu kolegi] póżniej dookola zalewu 15 kilometrów i powrót do domu...

Razem będzie ze 30 km


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem :)

Ale też jutro ruszam rowerem, nad Zalew Zemborzycki,po drodze wizyta na torze [kilka rundek na motocyklu kolegi] póżniej dookola zalewu 15 kilometrów i powrót do domu...

Razem będzie ze 30 km

Taka miejscowość: Susz :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz duzo wolnego ostatnio Marek;)

Dziś ,jutro no i w poniedziałek też....a co się będę przepracowywał na emeryturze ;) ,jeszcze miesiąc i 43 lata mi "stuknie".

Lato jest,gorąco ,komu by się chciało pracować? jak np teraz nawet po piwo mi się nie chce do sklepu iść.... :lol:

 

Taka miejscowość: Susz :)

Z "towarem " na kompot Wigilijny mi się skojarzyło... :D

Żartuję,wiedziałem ,daleka trasa?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ,jutro no i w poniedziałek też....a co się będę przepracowywał na emeryturze ;) ,jeszcze miesiąc i 43 lata mi "stuknie".

Lato jest,gorąco ,komu by się chciało pracować? jak np teraz nawet po piwo mi się nie chce do sklepu iść.... :lol:

 

Z "towarem " na kompot Wigilijny mi się skojarzyło... :D

Żartuję,wiedziałem ,daleka trasa?

Ciekawe skojarzenia :)

Trasa krótka - sprint TRI.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

a ja od kilku dni mam takie cos 

 

p6fi.jpg

 

80pg.jpg

 

-kola 29 dobrze sie spisuja na angielskie sciezki rowerowe,ale gorzej wypada pod aspektem wizualnym..bo w porownaniu z  tradycyjnym rowerem ten Cube wyglada jak ok ulary Harego Potera :)

 

 

ale zdecydowanie najladniej prezentuje sie druga moja zabaweczka,,co prawda zdjecia zaraz po zakupie,ale tez sie licza :)

 

dscn0529sw.jpg

 

dsc0120ja.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proper downhill, gratuluje koledze po fachu:) jest tam na wyspach gdzie jezdzic? Ja nie kojarze specjalnie ale w szkocji jest co robic na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.