Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o tych 540 myślałem, nawet fajnie wyglądają :)

 

 

Jak moze pedal fajnie wygladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idźmy ta drogą

 

Dzisiaj spotkałem Panią z flakiem. Jako facet postanowiłem jej pomóc. Odpinam pompke i pierwsza myśl: "jeszcze nią nie pompowalem, będzie siarka jak coś nie pójdzie". Detka napompowana. Pani zadowolona. Pełen sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun! Chwali się takie bezinteresowne zainteresowanie innymi :)

U mnie ostatnio pustki na ścieżkach rowerowych, ale sezon jeszcze się nie skończył dopóki nie zasypia mi solą dróg to smigam :D

 

Nie idźmy ta drogą

 

Dzisiaj spotkałem Panią z flakiem. Jako facet postanowiłem jej pomóc. Odpinam pompke i pierwsza myśl: "jeszcze nią nie pompowalem, będzie siarka jak coś nie pójdzie". Detka napompowana. Pani zadowolona. Pełen sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej pogodzie jaką zapowiadają do końca października będzie można pedałować do końca października spokojnie, a może i dłużej.

Zależy kto ma jakie możliwości.

Istotną kwestią jest tylko stosowany ubiór bo np takie kolana nie lubią chłodu i potrafią bolec, po długotrwałej jeździe przy niskich temperaturach. Tutaj https://www.dadelo.pl/blog/bol-kolan-po-rowerze/ trochę szerzej autor opisuje zarówno przyczyny oraz skutki.

Edytowane przez Elliasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem zawsze do +5 . moze w tym roku czas sprobowac tym bardziej ze w srodku lata kupilem kurtke rowerowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję że dopiero w tym roku zaczynam jeździć dłużej niż do końca września. Tutaj kieruje podziękowania dla kolegów za podpowiedź jakie ciuchy kupić! Jest ciepło, i w końcu po jesiennym rowerze nie jestem przeziebiony.

Największym moim wrogiem w tej chwili jest wiatr, są momenty kiedy całkowicie zabiera mi jakiekolwiek przyspieszenie.

A na kolana to co polecacie kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co zwracać uwagę przy wyborze pedałów i butów SPD do roweru szosowego?

Pedały, pedałami :D ale teraz są dobre ceny na buty i nie wiem czym tu się kierować.

Na bezawaryjność. Proste konstrukcje są najlepsze.

Jeżeli nie potrzebujesz BOA i karbonowej podeszwy - starczą buty z Lidla, czy tanie modele Shimano.

 

Właśnie o tych 540 myślałem, nawet fajnie wyglądają :)

 

Tak samo jak 520.

 

Nie idźmy ta drogą

 

Dzisiaj spotkałem Panią z flakiem. Jako facet postanowiłem jej pomóc. Odpinam pompke i pierwsza myśl: "jeszcze nią nie pompowalem, będzie siarka jak coś nie pójdzie". Detka napompowana. Pani zadowolona. Pełen sukces

A po kilometrze kapeć. No przysługa po ch..u. Flak jest nie bez powodu.

 

Przy takiej pogodzie jaką zapowiadają do końca października będzie można pedałować do końca października spokojnie, a może i dłużej.

Zależy kto ma jakie możliwości.

Istotną kwestią jest tylko stosowany ubiór bo np takie kolana nie lubią chłodu i potrafią bolec, po długotrwałej jeździe przy niskich temperaturach.

Nie mam problemu z kolanami. Nie ma jeszcze warunków by odstawić strój letni do szafy.

 

Przyznaję że dopiero w tym roku zaczynam jeździć dłużej niż do końca września. Tutaj kieruje podziękowania dla kolegów za podpowiedź jakie ciuchy kupić! Jest ciepło, i w końcu po jesiennym rowerze nie jestem przeziebiony.

Największym moim wrogiem w tej chwili jest wiatr, są momenty kiedy całkowicie zabiera mi jakiekolwiek przyspieszenie.

A na kolana to co polecacie kupić?

Zacznij jeździć w rytmie, a wiatr mocno straci na sile.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Hej

 

Do odczuwalnych -10 jeżdżę codziennie.

 

Też bym jeździł, ale mieszkam na zadupiu, gdzie już od dwóch tygodni mam smród palonego węgla i wszelkie normy PM są przekroczone o jakieś kilkaset procent  :angry: . Krematoria poodpalane już na stałe  - nie tylko do grzania wody do kąpieli! Dziw bierze, że obiadu na ogniskach ludzie nie przygotowują w XXI wieku :angry:

 

I to w zasadzie wszystko, jeśli chodzi o powód zakończenia  sezonu rowerowego i biegowego! Trzeba będzie bujać na treningowym rowerku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale potega. Rower pewnie deba staje

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazał hebe z najgorszej strony  :P   

a która jest najlepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pokazałem potęgę zacisku a Ty 4 litery zawracasz pierdołami z prospektu - pokażę ;)

Zapomniałeś, że tu większość kolarzówki - aż się dziwię, że nie opanowali hamowania butem o oponę jak w bmx - ;)

 

Poważnie, że są w czołówce to wiadomo, ale nawet gdyby ciekła i tak bym jej spróbował bo magura to już historia - zawsze chciałem spróbować na dłużej...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś napisał Hope z przewodami w stalowym oplocie to bym Ci uwierzył

a tak ?

wróć jak wytrzeźwiejesz  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem na hope 2 tłoki . W rowerku xc .

Nie wiem jaki model . Ale d*py nie urywało i za xt bym się nie zamienił .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś napisał Hope z przewodami w stalowym oplocie to bym Ci uwierzył

a tak ?

wróć jak wytrzeźwiejesz  :P  :D

każdy chwali swoje  :P  po pijaku mam takie samo zdanie  :lol:

wrzuciłbym jedno foto ale photobucket ma jakieś zwiechy  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nic nie chwalę! Jak pisałem chciałem spróbować. Zobaczymy ile to warte.

A tym czasem lecimy docierać Magurę5540509d4869935a68449b7dc51f9bf1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.