Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

W dniu 11.10.2021 o 22:56, mnkn napisał(-a):

Barry, czym zdjęcia robiłeś?

iPhone XS

ehh zdążyłem na 4 ostatnie przejazdy, Godźka nie widziałem a Semenuk - w zeszłym roku mu nie poszło a chciał zrobić super przejazdy a w tym - chyba tworzy nową historię i pcha ten sport w stronę, w którą pójdą za nim inni

29 minut temu, trollu napisał(-a):

ehh zdążyłem na 4 ostatnie przejazdy, Godźka nie widziałem a Semenuk - w zeszłym roku mu nie poszło a chciał zrobić super przejazdy a w tym - chyba tworzy nową historię i pcha ten sport w stronę, w którą pójdą za nim inni

Piszę z pamięci, więc mogą być przekłamania. Słaby ten RP! Szymon tak czy siak jest wielki, z tego co pamiętam spokojnie w 2019 powinien być bliżej podium. Dzisiaj to nie był jego dzień, pomijając to: W poprzednich latach była większa petarda pod względem lotów i ewolucji. Teraz jedna mega ściana i jedna ścianka, jedna i druga na postawienie klocka ze strachu, reszta ? - brachol więcej pokazał i namęczył się w zawodach w slopestyle.

PS. najbardziej przypadł mi do gustu przejazd debiutanta z łańcuchem na szyi !  

a w tym roku wykręcił ktoś front flipa? Szymon w zeszłym roku wg mnie też powinien być dużo lepiej oceniony 

ok, fronta wykręcił ale po tym backflipie ma pogruchotaną miednicę - przynajmniej tak wynika po jego wpisie z insta

On stał z 7 minut na starcie z urwiska, strącał jakieś fragmenty skały. Co czarował ? Coś mu nie grało. Polacy komentatorzy, że nie przećwiczył trasy. Zamknęli się po tym jak pojechał i co pokazał. Niestety zdążył się nieszczęśliwy wypadek, może poszedł na żywioł, ale gdyby ukończył byłby szanse na  podium. Niech wraca do zdrowia.

Chciał zrobić cave man czyli skaczesz z dropa wchodząc na rower spadając. Dziwne ze nie ogarnal ze drop startowy się nie nadaje ale możliwe że chodzilo też o wiatr. 

Anyway Szymon wielka szkoda, plany na przejazd miał niesamowite (po 36 z dropa na następnym miał być backflip) 

1 godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Umyty i bez pedałów. Jutro kolega zabiera go do Warszawy. I ...oby to Oltre w całości już do mnie nie wróciło 😉

aż tak kiepski rower ? ;)

2 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

aż tak kiepski rower ? ;)

Nie, za dobry dla mnie 😉 Mam nadzieje, ze wróci z niego kaseta i siodełko, ale już na nowym rowerze. 

Edited by zegarkowo_rowerowo

Teraz, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Nie, za dobry dla mnie 😉 Mam nadzieje, ze wroci z niego kaseta i siodelko, ale juz na nowym rowerze. 

również włoszczyzna czy coś innego ? :)

2 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

również włoszczyzna czy coś innego ? :)

Na razie plan jest taki, że będzie coś zza wielkiej wody tym razem. Cannondale Supersix Evo z tego roku, ale co z tego będzie ostatecznie, zobaczymy? 

1 minutę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Na razie plan jest taki, że będzie coś zza wielkiej wody tym razem. Cannondale Supersix Evo z tego roku, ale co z tego będzie ostatecznie, zobaczymy? 

czyli nadal szosa :) 

1 minutę temu, ecipeci napisał(-a):

czyli nadal szosa :) 

No tak 😁 Dla mnie szosa to zasadniczy wybór rowerowy od 10 miesięcy i to się nie zmieni. Choć na razie na szosie nie jeżdżę (odpoczywam od niej). Dziś co prawda był wypad na rower, ale znowu gravel i znowu po lesie. Na szczęście było dużo fajniej niż ostatnio, bo bez wywrotek 😉

No tak 😁 Dla mnie szosa to zasadniczy wybór rowerowy od 10 miesięcy i to się nie zmieni. Choć na razie na szosie nie jeżdżę (odpoczywam od niej). Dziś co prawda był wypad na rower, ale znowu gravel i znowu po lesie. Na szczęście było dużo fajniej niż ostatnio, bo bez wywrotek 😉

domniemam, że skoro bez wywrotek to pedały platformowe były dziś ?

domniemam, że skoro bez wywrotek to pedały platformowe były dziś ?

Nie ma już pedałów platformowych. Butów zresztą też się pozbyłem. Tak jak ostatnio, tak i dziś, już tylko spd. 

Nie ma już pedałów platformowych. Butów zresztą też się pozbyłem. Tak jak ostatnio, tak i dziś, już tylko spd. 

i dobrze, im więcej w spd tym więcej i szybciej się nauczysz

i dobrze, im więcej w spd tym więcej i szybciej się nauczysz

Wyszedłem z takiego samego założenia. Na szosie też się musiałem nauczyć jeździć w pedałach zatrzaskowych. Parę gleb w związku z tą zauką zaliczyłem, ale innego sposobu na to nie ma...