Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Zegarki Ministra Nowaka

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka imprez, ściana z chropowatego betonu i da się zarysować szafir. 

 

Sam zarysowałem szafir w poprzednim zegarku, Longines Hydroconquest ;) Właśnie na imprezie, tańczyłem z koleżanką, ścisk był i zapomniałem, że warto by było uważać na zegarek. 

 

Fakt, że skrócony pasek, ryska czy dwie na szafirze, rysy na kopercie, to już jest stan 2 lub nawet 3 wg skali Chrono24.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszcz pada w Lublinie ...a u was?

Podobno ma być ciepłe lato w tym roku ...aż człowieka korci by ankietę zrobić co inni myślą.....

Ja tam lubie ciepło....w lecie.

Ciekawe co Chrono 24....sorry TVN 24 o tym sądzi?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cook jak Cie temat nie interesuje to moze pp prostu w nim nie bierz udzialu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cook jak Cie temat nie interesuje to moze pp prostu w nim nie bierz udzialu?

A tak szczerze co Ciebie w nim interesuje?

Proszę napisz.....

Jakieś nowości,innowacje,niespotykany zegarek,czy tylko zwykłe plotkowanie bo facet był ministrem?

Zwykłe politykierstwo z zegarkami w tle...

Moje zdanie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotek na onecie poharcuj... Tam i poklask i lajki sa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy odnieśli się do sprawy byłego ministra, a sprawy wyceny ;)

 

Gdyby to rzeczywiście ważna czy godna uwagi osoba była, to rozumiem...

 

Chyba chcemy, by w takich kwestiach, tzn. np. wycen czy określania oryginalności, w temacie tak nam, miłośnikom, bliskim, było więcej rzetelności, fachowości. Męczą mnie te nędzne wywody specjalistów i znawców o szerokiej wiedzy pokroju Jacykowa czy nadambitnej dziennikareczki, która parę razy zachaczyła okiem o witryny w Galerii i myśli, że jest ekspertem.

 

Nie wiem dlaczego, dla nich zegarek za 20 czy 30 tysięcy jest sensacją, a samochód za pół miliona już nie. Męczy ich gdy polityk ma zegarek za kilkanaście czy -dziesiąt tysięcy, a nie męczy samochód klasy premium, zamiast średniej czy średniej wyższej, w przypadku polityka, który nie ma innych źródeł dochodu niż stanowisko administracyjne. 

 

Moim zdaniem polityk może dostawać nawet 1 milion złotych rocznie, łącznego wynagrodzenia, ale niech jego praca, zaangażowanie i efekty będą tego warte - tak jak warta lub nie, jest praca prezesa rady czy członka rady nadzorczej. Zazwyczaj przez ich zacietrzewienie, głupotę, brak umiejętności dyplomacji i negocjacji, to my płacimy kilkanaście nie tysięcy jak za zegarek Nowaka, lecz miliardów na różnicy w cenie np. gazu czy ropy, bo jakiś idiota podpisał umowę w ogóle jej nie czytając. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycena wartości rzeczy powinna być wykonana na dzień wymagalności oświadczenia majątkowego. Nie na dzień zakupu !

Coroczne oświadczenie majątkowe (są jeszcze oświadczenia składane do 30 dnipo objęciu funkcji, stanowiska oraz po odwołaniu z funkcji, stanowiska) powinno zostać złożone do 30 kwietnia wg stanu majątku składającego na dzień 31 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cook masz racje, wlasnie nic i dlatego sie nie wypowiadam :). nash chyba bywasz na "tym onecie" skoro taki zorientowany jestes, ja pierwszy taz slysze o mozliwosci tam dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

O ile dobrze pamiętam, przedmioty powyżej 10000zł należy wpisać do oświadczenia majątkowego. Ehh co za cyrk.

 

No oczywiście, a wszystkie obecne działania zmierzają w kierunku zaniżenia ceny zegarka. Krótko mówiąc chodzi o to, aby sprawie ukręcił łeb. Ciekawe z jakiego salonu wytrzasnęli tych ekspertów, bo z moich obserwacji wynika, że ceny topowych (i nie tylko topowych) zegarków na przestrzeni ostatnich lat mocno wzrosły. Firmy zegarkowe nawet dwa razy w roku podnoszą ceny no ale specjalnie dla pana ministra trend jest odwrotny. Fakty tymczasem są takie, że można sprzedać bez straty albo nawet zarobić nie tylko na czasomierzach limitowanych - rarytasach kolekcjonerskich. Poza tym, nie rozumiem dlaczego cenę zegarka należy pomniejszyć o marżę sklepu ?, ktoś wie ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Poza tym, nie rozumiem dlaczego cenę zegarka należy pomniejszyć o marżę sklepu ?, ktoś wie ? :).

 

To jakiś absurd.

Za chwilę się okaże, że jego cenę należy obliczyć według ceny materiału z jakiego został zrobiony, czyli po cenie złomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

marża sklepu = 30%. To jakiś standard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam za zmierzający w kierunku dyskusji wyłącznie politycznej.

Zamykam go, co spotka się zapewne z protestami, podobnie by się działo gdybym go pozostawił otwartym lub usunął.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.