Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

domdok

Tag Heuer Carrera Calibre 16

Recommended Posts

Witam, nie znalazłem wątku dotyczącego tego zegarka, więc pytam, wisi on już długo na allegro, z stosunkowo dobrą ceną, co o nim sądzicie:

http://allegro.pl/tag-heuer-carrera-cv2017-0-i3364490666.html

celowałbym, że oryginał, niemniej stan utrzymania raczej kiepski, na innym portalu widziałem zdjęcia, gdzie miał uszkodzenia, jakby ktoś używał go jako młotka. Cena 5500zł.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By szpila9
      Cześć!

Jak w temacie. Stale kusi mnie ten model i był kiedyś moim marzeniem, ale... trochę lat minęło i trochę nowych modeli się pojawiło, a Tag trochę stracił na prestiżu ;)

Pytanie - czy jeszcze warto? Czy macie dla mnie jakieś alternatywy?

Dzięki!

• By pepepatryk
      Witam

Panie i Panowie, proszę o doradztwo w sprawie zakupu kobiecego zegarka. Chciałem zrobić niespodziankę Żonie i kupić jej jakiś fajny zegarek.
      Kryteria:
      - nowy
      - full set
      - cena max 2500 Euro
      - do codziennego użytku
      - wygodniejszy będzie kwarc (mniej obsługowy)

Żonie podobają się Hubloty i Rolexy, ale budżet nie ten. Póki co najbardziej przemawia do mnie Cartier Tan Solo, Tudory, może TH Carrera. Macie coś jeszcze na myśli? 

Dzięki z góry, Pepe
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.