Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
qniczynka

Orient Elite FET0H001B wersja LUX :D

Recommended Posts

Cześć,

od wczoraj dzięki szczęściu oraz uprzejmości firmy Orient i Poljot Euro na mojego Orienta Elite mam bransoletę od modelu STI. Jestem zachwycony rezultatem. Postanowiłem podzielić się moim szczęściem w galerii.

orient-elite-fet0h001b-1.JPG
orient-elite-fet0h001b-2.JPG
orient-elite-fet0h001b-3.JPG
orient-elite-fet0h001b-4.JPG
orient-elite-fet0h001b-5.JPG
orient-elite-fet0h001b-6.JPG
orient-elite-fet0h001b-7.JPG
orient-elite-fet0h001b-8.JPG
orient-elite-fet0h001b-9.JPG

Edited by qniczynka

Ciekawy ten orient, gratuluję.

A mała tarcza po lewej to co przedstawia?

Kupię garniturowca z jasną tarczą, 38mm-41mm, do 5k

15:27 ;)

Dokładnie, jednowskazówkowiec 24 H

Edited by qniczynka

Bardzo ciekawy Orient - nie sądzicie że krzywizny koperty są zbliżone do Seiko Samurai'a ?

:)

Bardzo ciekawy Orient - nie sądzicie że krzywizny koperty są zbliżone do Seiko Samurai'a ?

Zgadzam się jest trochę podobny. Jest też widoczna w nim pewna inspiracja Hublotem Big Bang, ale mi to w ogóle nie przeszkadza, a może nawet wręcz przeciwnie ;)

Edited by qniczynka

Witam, jakie odczucia po czasie? Poluję na swój pierwszy automat i coś upolować nie mogę. Zastanawiam się nad Orientem FER1V004B0, jak i również Seiko SRP031K1 (chociaż go nie mogę wyczaić w żadnym sklepie, chyba tylko używki :<), no i naturalnie nad tym modelem orienta co Ty posiadasz. Jaki masz nadgarstek jeżeli mógłbym zapytać? Bo mój do najgrubszych nie należy. Nie pasuje tylko mi w twoim modelu mała tarczka 24h, gdyby był w tym miejscu taki bajer jak w FET0P002B0 (sun&moon) nie wiem czy długo bym się zastanawiał :) w FER1V004B0 nie pasuje mi za to brak ''12''. Pozdrawiam!

Witam, jakie odczucia po czasie? Poluję na swój pierwszy automat i coś upolować nie mogę. Zastanawiam się nad Orientem FER1V004B0, jak i również Seiko SRP031K1 (chociaż go nie mogę wyczaić w żadnym sklepie, chyba tylko używki :<), no i naturalnie nad tym modelem orienta co Ty posiadasz. Jaki masz nadgarstek jeżeli mógłbym zapytać? Bo mój do najgrubszych nie należy. Nie pasuje tylko mi w twoim modelu mała tarczka 24h, gdyby był w tym miejscu taki bajer jak w FET0P002B0 (sun&moon) nie wiem czy długo bym się zastanawiał :) w FER1V004B0 nie pasuje mi za to brak ''12''. Pozdrawiam!

Cześć,  obaczyłem oba modele o których napisałeś i oba zostają w tyle w porównaniu do Orienta Elite. On ma szafir, te Twoje mineralne szkiełka. Zresztą to był decydujący argument dla mnie jak szukałem zegarka.

Mam w nadgarstku 17,5 cm, ale ten Orient dobrze pasuje równiez na 16,5 mojego kumpla poniewaz ma ścięte uszy co daje idealne optyczne dopasowanie do ręki (widać to na zdjęciach).

Spotkałem czlowieka co z tym zegarkiem nurkował i skakał do wody z klifu.

Generalnie polecam.

Nie jest fajny, jest świetny! Genialnie wygląda z tą bransoletą. Eh, jestem rozerwany, nie wiem na co się zdecydować, ale dam sobie jeszcze czas z kupnem zegarka. PS: super fotki ;)

jak sądzisz? gdybym przy zakupie nowego orienta DJ02002B zazyczył sobie taka branzolete to mialo by to szanse powodzenia???

jak sądzisz? gdybym przy zakupie nowego orienta DJ02002B zazyczył sobie taka branzolete to mialo by to szanse powodzenia???

Zupełnie nie, inne uszy (krótsze). Nie będzie fizycznie pasować. Bransoleta w DJ02002B  będzie baaardzo wygodna, tego typu bransolety się doskonale układają.

Edited by qniczynka

ten Orient dobrze pasuje równiez na 16,5 mojego kumpla poniewaz ma ścięte uszy ....

Uff, przez chwilę się obawiałem o Twojego kumpla, że biedak ma ścięte uszy ... :)

Cieszę się że się podoba. Czasem nadchodzą mnie myśli o jego sprzedaży jednak lubię ten kawał stali.