Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20240324_103627.jpg

IMG_20240324_103641.jpg

IMG_20240324_103654.jpg

IMG_20240324_103720.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale Galeria znaleźliśmy temat Ondy założony przez @QuadrifoglioVerde w czasach, gdy za jego pośrednictwem można było nabyć Squale (szkoda, że te czasy minęły). Dodaliśmy tam zdjęcia wariantu Pink. Fajnie, jak uda się uzbierać fotki pozostałych wersji. @lysolek007 liczymy na Ciebie i Twoje świetne zdjęcia. 

 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony zegarek, ale oryginalna bransoleta jest dla mnie zwyczajnie niewygodna, więc zacząłem eksperymentować. Najpierw kupiłem chiński zamiennik shark(mesh?), leżał lepiej, ale nadal trochę uwierał w przegubie. Potem kolejny pasek z Chin, tani jak barszcz i podobnej jakości. Porównanie dotyczy nie smaku barszczu, ale wykonania. Jak to mówią, tanie mięso psy jedzą. ;) Dziś kolejna przymiarka. Kolejny chińczyk, ale znacznie lepiej wykonany, choć kosztował tylko nieco ponad 40 zł. Na początek prezentacja po zainstalowaniu paska. Ponoszę, zobaczę, poczuję jak się będzie sprawował.

 

20240424_110014.jpg20240424_110045.jpg

20240424_110123.jpg20240424_110113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstydu nie ma ale... 

Ja bym radził zamówić fajny handmade wiem, że to nie 40zl ale chłopaki z Łodzi np. SANTINO robi świetne paski wtedy będzie top. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Paweł wstydu nie ma ale... 

Ja bym radził zamówić fajny handmade wiem, że to nie 40zl ale chłopaki z Łodzi np. SANTINO robi świetne paski wtedy będzie top. 

Cebularz jestem, bo lubię "optymalizować wydatki". Proszę wszystkich czytających nie traktować poprzedniego zdania jako pretekstu do wywołania g.-burzy. Nie kwestionuję jakości robionych ręcznie pasków, bo zdarzyło mi się ostatnio kupić pasek od @andygp1 do swojego Orienta Kamasu i mogę z czystym sumieniem polecić. Niemniej polecałbym Ci kupić taki pasek (mogę dać linka) jak ten i ocenić nie hasłowo "bo chiński", ale wziąć do ręki i ocenić bezpośrednio. Wierz mi, że chińskie paski o przyzwoitej jakości można kupić już od około 40-50 zł. Co oczywiście nie oznacza, że nie ma droższych. ;) Najdroższe na Aliexpressie potrafią kosztować i 10 razy tyle.

Wracając do prezentowanego, to prawdziwa skóra idealnie przeszyta. Doskonale się układa na ręce, nie poraża sztywnością. :) 

Za jakiś czas będę mógł ocenić jego trwałość, co nie wyklucza że zamówię dodatkowy pasek w kolorze niebieskim z jakiejś ładnej i dobrej skóry, nawet gdyby aktualnie używany dobrze się sprawował. 

 

 

20240424_145000.jpg

 

20240424_145012.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Cebularz jestem, bo lubię "optymalizować wydatki". Proszę wszystkich czytających nie traktować poprzedniego zdania jako pretekstu do wywołania g.-burzy. Nie kwestionuję jakości robionych ręcznie pasków, bo zdarzyło mi się ostatnio kupić pasek od @andygp1 do swojego Orienta Kamasu i mogę z czystym sumieniem polecić. Niemniej polecałbym Ci kupić taki pasek (mogę dać linka) jak ten i ocenić nie hasłowo "bo chiński", ale wziąć do ręki i ocenić bezpośrednio. Wierz mi, że chińskie paski o przyzwoitej jakości można kupić już od około 40-50 zł. Co oczywiście nie oznacza, że nie ma droższych. ;) Najdroższe na Aliexpressie potrafią kosztować i 10 razy tyle.

Wracając do prezentowanego, to prawdziwa skóra idealnie przeszyta. Doskonale się układa na ręce, nie poraża sztywnością. :) 

Za jakiś czas będę mógł ocenić jego trwałość, co nie wyklucza że zamówię dodatkowy pasek w kolorze niebieskim z jakiejś ładnej i dobrej skóry, nawet gdyby aktualnie używany dobrze się sprawował. 

 

 

20240424_145000.jpg

 

20240424_145012.jpg

Wygląda całkiem nieźle i tego nie kwestionuje za to mam paski od Santino, Fixxera, Spinnera, Gripena i wiem co mówię 😀 Mimo tego, że ten pasek na pewno jest spoko to te skóry pachną inaczej. Teraz mi Radek robił pasek do spodni i to rewelacja. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Mimo tego, że ten pasek na pewno jest spoko to te skóry pachną inaczej. 

Starym smokiem? 🐲


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Starym smokiem? 🐲

Ten Mariusz nie wiem czym pachnie ale mówię o tych co kupuje ten do spodni z włoskiej skóry jest mega. A porządne paski że skóry pachną bardzo fajnie.

Tak jak napisalem ten pasek może nie jest zły ale niestety nie da się tego porównać. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.