Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi podpowiedzieć co oznacza numer na kopercie mojego zegarka? One są numerowane, czy to oznaczenie modelu?

 

 

 

20230704_104459.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Możecie mi podpowiedzieć co oznacza numer na kopercie mojego zegarka? One są numerowane, czy to oznaczenie modelu?

 

 

 

 

Jest to seria numerowana (nielimitowana)  miałem ten sam model, przegrał u mnie z Onda, ale gdyby miał 42mm to może by został, mimo wszystko miło go wspominam  :) gratuluje nowego nabytku 🦈👊

IMG_20210314_155213-01 (1).jpg

IMG_20210622_204145-01.jpeg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lysolek007 napisał(-a):

Jest to seria numerowana (nielimitowana)  miałem ten sam model, przegrał u mnie z Onda, ale gdyby miał 42mm to może by został, mimo wszystko miło go wspominam  :) gratuluje nowego nabytku 🦈👊

IMG_20210314_155213-01 (1).jpg

IMG_20210622_204145-01.jpeg

Dzięki, także za wytłumaczenie. 60 ma kopertę o średnicy 42 mm, ale bezel nieco szerszy (44 mm). Myślę, że przy koronce na godzinie 4. rozmiar jest strawny dla sporej części miłośników zegarków, także kształt uszów powoduje dobre spasowanie na przegubie. Głównym problemem może być raczej jego grubość (ze szkiełkiem prawie 16 mm). Onda jest też pięknym i charakterystycznym modelem, gdyby miała tarczę o podobnym kolorze jak w mojej 60., to miałbym problem. Zwyczajnie, w moim przypadku, było wszystko namierzone na wyjątkowy błękit jaki mam teraz w swoim zegarku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Jest jeszcze mniejsza wersja Squale bianco limitka Chronofactum 

51FECBC1-A233-40CD-BC0B-9AAD8F4A229E.jpeg

IMG_4368 2.JPG

Też bardzo ładna, ale nakładane indeksy mają jednak coś w sobie. Na pewno na mniejsze nadgarstki będzie bardziej odpowiednia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, exuus napisał(-a):

I do mnie dzisiaj przyjechał Squale. Będzie nowym EDC na lato i wiosnę, muszę się tylko trochę obyć z tym rozmiarem :) Nie planowałem aż tak dużego zegarka, bo w diverach lubuję się raczej w max 42 mm, natomiast jak go przymierzyłem to czysty fun wziął górę nad rozumem. Onda czy 1521, które brałem pod uwagę w pierwszej kolejności, z mojej perspektywy nie robią jednak na żywo takiego efektu wow jak Matic. Jak dla mnie petarda.

 

unnamed.jpg

Po pierwsze gratuluję. Po drugie nie marudź. ;) 

Koperta w tym modelu ma 42 mm, tylko bezel jest nieco szerszy, a dodatkowo koronka na godzinie czwartej wizualnie zmniejsza całość. Poza tym masz łapę drwala a nie witkę pianisty. Ja mam nadgarstek tylko 18 cm i leży idealnie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Po pierwsze gratuluję. Po drugie nie marudź. ;) 

Koperta w tym modelu ma 42 mm, tylko bezel jest nieco szerszy, a dodatkowo koronka na godzinie czwartej wizualnie zmniejsza całość. Poza tym masz łapę drwala a nie witkę pianisty. Ja mam nadgarstek tylko 18 cm i leży idealnie. :) 

Już się przyzwyczaiłem i siedzi idealnie. Ponad 19 cm w łapie też tu pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20230719_140749.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów ma Squale Montauk, drugą edycję? Szukam opinii, ponieważ w internecie ubogo pod tym względem.

 

image.thumb.png.04590a123388d3e178ad2af173767f7e.png


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

IMG_20230729_101315-01.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Panowie , gdzie bezpiecznie dokonać zakupu Squale? Interesuje mnie 60 Atmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, hub01 napisał(-a):

Dzień dobry. Panowie , gdzie bezpiecznie dokonać zakupu Squale? Interesuje mnie 60 Atmos

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2023 o 09:52, Nomateus napisał(-a):

Czy ktoś z forumowiczów ma Squale Montauk, drugą edycję? Szukam opinii, ponieważ w internecie ubogo pod tym względem.

 

image.thumb.png.04590a123388d3e178ad2af173767f7e.png

 

 

One świetnie się prezentują, niestety dostępne tylko w Longisland Watches, czyli tygodnie podróży a potem wypełnienie i wysyłanie (pocztą!) deklaracji celnych.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.08.2023 o 16:34, kkwpk napisał(-a):

Spontanicznie na mieście.

 

 

Zacna brygada👍🏼

 

a może wznowimy pomysł z klubowym Squale? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

 

One świetnie się prezentują, niestety dostępne tylko w Longisland Watches, czyli tygodnie podróży a potem wypełnienie i wysyłanie (pocztą!) deklaracji celnych.

 

jakim przewoźnikiem wysyła ten sklep ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

IMG_20231025_102003.jpg

9252023103637.png


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.