Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Młody92

Junghans Max Bill Chronoscope

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Szczerze zazdroszczę. Piękny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek. Brakuje mi w nim tylko sekundnika.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek. Brakuje mi w nim tylko sekundnika.

 

A mi nie :D

Początkowo tez miałem z tym problem ale teraz to w nim lubię, w końcu gentelmeni nigdy się nie śpieszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta duza wskazowka na 12 to co mierzy ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stoper zapewne.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza minutowa stopera


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem duza na 12 (cyfra ktorej nie widac) jest sekundowa. Jezeli nie, to co mierza te subtarczki ? Wydawalo mi sie, ze mozna zmierzyc nim czas max 12 h i 31 min. z dokladnoscia do jednej sekundy.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi 70', duża - sekundowa stopera, subtarczka na górze - minuty (30 min.), na dole - godziny (12 H).

 

Dni coraz cieplejsze, doskonały pretekst aby sprawdzić jak prezentuje się na dedykowanym mu meshu. Wczoraj założyłem i i muszę niebawem się pochwalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mozesz uzywac go jako sekundnika, no chyba, ze uzywasz chrografu naprawde czesto  :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mozesz uzywac go jako sekundnika, no chyba, ze uzywasz chrografu naprawde czesto  :)

Byle nie za często...... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, bo nie umiem czytać ze zrozumieniem. Coś mi się uwidziało, że chodzi o tarczkę na dwunastej. A duża wskazówka to oczywiście sekunda chroni. Właśnie swoją zatrzymałem

pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronografu nigdy nie używam, "przepalam" go od czasu do czasu żeby sobie pochodził, tak jak dzisiaj.

 

gallery_41182_606_2945818.jpg

gallery_41182_606_2155435.jpg

gallery_41182_606_2282251.jpg

gallery_41182_606_2063365.jpg

gallery_41182_606_2079507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mesh jednak moim zdaniem nie. Albo do czarnej tarczy, albo jak przejdę na emeryturę. A najpewniej obie rzeczy na raz


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lamhub

Te junghansiki pięknie wyglądają :) Niedawno widziałem takiego starego w złocie ale bez chrono to się świeci masakrycznie :) Ale tego białego tez bym wielbił :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mesh jednak moim zdaniem nie. Albo do czarnej tarczy, albo jak przejdę na emeryturę. A najpewniej obie rzeczy na raz

 

A ja potrzebuję czasu, żeby wyrobić sobie opinię...

Kiedyś pod uwagę brałem tylko i wyłącznie pasek ale chciałem mieć bransoletę tak do kompletu, później zaczął mi się podobać mesh ale teraz sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, też uwielbiam ten model. Jak zegarek wygląda po tym czasie? Nadal jesteś zadowolony?

Zastanawiam się nad zakupem wersji złotej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Po tych trzech latach zegarek nadal wygląda świetnie. Poza delikatnymi ryskami a raczej smugami na dekielku (od odkładania na blat) wygląda jak z salonu. Szkło się nie porysowało, mimo że to zwykły hesalit (ale w razie co, jedno mam w zapasie, tak na przyszłość :D).

Tak więc jak najbardziej jestem zadowolony. Żadnych problemów z mechanizmem, odchyłki nadal niezauważalne. Aczkolwiek u mnie zmienia się on z innymi zegarkami a więc, sporo czasu spędza w rotomacie...

Jedyne co przysparza mi mętliku w głowie, to pojawiające się nowe wersje kolorystyczne tarczy, szczególnie grafit z beżowymi indeksami...

Gdy kupowałem swojego miałem tylko dylemat między czarnym a białym, z podpisanymi indeksami i bez i pasek kontra bransoleta (może dlatego zdecydowałem się na dodatkowy zakup oryginalnego mesha). Ale stoję przy tym, że najbardziej klasyczna wersja jest najlepsza i że dobrze wybrałem :)

 

A jeśli myślisz o wersji złotej (pozłacanej) dochodzi ryzyko przetarć przy intensywnym użytkowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, szczerze zazdroszczę :). Moim zdaniem jest to jeden z najładniejszych zegarków jakie zbudowano - właśnie w tej "sterylniejszej" wersji bez cyfr - i to zarówno biały jak i czarny - szczerze mówiąc to nie wiem który bym wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Jesteś w stanie przesłać zaktualizowane zdjęcia szybki? Ile taka zapasowa kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło chyba 150zł, zdaje się, że tak mówił sprzedawca. Ale mogłem też pomylić, bo dawno to było a ja za nie nie płaciłem - dostałem jako rekompensata za opóźnienia w realizacji zamówienia...

Szkło obecnie ma jedną, punktową ryskę, którą widać tyko w ostrym słońcu bo rzuca cień na tarcze, ale na zdjęciach i tak nie będzie nic widać.

Rysy to najmniejszy problem, łatwo można spolerować, szkło kupiłem w razie pęknięcia w przyszłości, gdyby ciężko było już je dostać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyne co przysparza mi mętliku w głowie, to pojawiające się nowe wersje kolorystyczne tarczy, szczególnie grafit z beżowymi indeksami...

 

 

w pierwszej chwili szara wygląda ładnie, ale po jakimś czasie już się nudzi, a do tego jest totalnie nie fotogeniczna :) natomiast biały nadal rządzi wśród wszystkich :)

11374433_576165569201949_263869473_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda - nie nudzi się :) od sześciu lat co jakiś czas wskakuje na nadgarstek.

 

post-41382-0-43737600-1472836735.jpg


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.