Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czar

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  wino, kobiety, śpiew

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To się dopiero okaże Póki co odkrywam kolejne detale i podziwiam stronę wizualną. Dam mu jeszcze czas zanim zacznę mierzyć dokładność chodu.
 2. Tak - ten model jest wyjściowo na tej gumie. Całkiem wygodna, btw.
 3. Nie jest to cordovan Nomosa (który jest IMHO wyjątkowo wygodnym paskiem) ale nie ma dramatu.
 4. Kolejny jubileuszowy wypust NOMOSA - stalowe Lambdy. Ciekawe czy zostaje na stałe w ofercie... https://nomos-glashuette.com/en/watches/new-releases/lambda-175-years-watchmaking-glashuette
 5. Dzięki za wszystkie komentarze Panowie - daliście mi do myślenia. Po weekendzie uderzę do Jansena zrobić dym
 6. Drodzy koledzy, spotkała mnie ostatnio ciekawa sytuacja. Mój PAM (510, z malowanymi indeksami, kupiony u AD w Polsce, na gwarancji) zaczął się dość mocno spóźniać, w związku z czym udałem się do salonu AD, żeby oddali do serwisu. Przy okazji, ponieważ zauważyłem, że na tarczy literka "P" w "Panerai" jest lekko "niedomalowana", zgłosiłem również ten fakt, ciekaw jak w serwisie zareagują. Po 3 tyg. dostałem info, że zegarek wrócił do AD. Jak odbierałem zegarek, wpadłem w lekką konsternację, ponieważ egzemplarz, który dostałem do ręki miał sandwich dial. Powiedziałem uprzejmej pani, która mi go wydała, że to nie mój zegarek, bo ten, który oddałem miał inną tarczę, ale sprawdziliśmy razem numer i wyszło, że to jednak mój (sprawdziłem również ryski na kopercie, które sobie zafundowałem w trakcie użytkowania i to mnie upewniło). Wychodzi zatem na to, że w związku z tym, że w moim egzemplarzu "P" na tarczy było niedomalowane, wymienili mi tarczę, ale zamiast malowanej dostałem kanapkę...W książeczce nie ma żadnej wzmianki, a pani w salonie nie była w stanie powiedzieć mi jakie operacje zostały dokonane na moim zegarku (dokładności chodu nie miałem możliwości jeszcze zweryfikować). Czy spotkaliscie się kiedyś z podobną historią?
 7. @nicon wydaje mi się, że w Ciechocinku królują takie elastyczne bransolety. Może podczas Baselworld Nomos pokaże też taką wersję (i od razu model dla seniorów w opozycji do Club Campus).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.