Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Murcins napisz mi roznice miedzy 9200 a 9400 ja mam 9200.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 9200 jest zielone, jednostajne i rowne podswietlenie. w 9400 jest biale, ledowe i widac, gdzie ta dioda jest... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kółko w rangemanie ma wiele ciekawych zastosowań ale nawet odliczanie sekund na głównym ekranie jest super moim zdaniem. Wolę też mieć duży wykres z dłuższego okresu tak jak w rangemanie niż mały wykres wciśnięty w kółko tak jak w risemanie.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główną zaletą Rangemena jest niewątpliwie szybszy odczyt z sensorów w porównaniu do Ryska. Poza tym Rangemen ma kilka dodatkowych fajnych opcji jak kompas czy wschody i zachody słońca. Fajnym bajerem jest też możliwość aktywacji stopera poprzez naciśniecie jednego przycisku.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 9200 jest zielone, jednostajne i rowne podswietlenie. w 9400 jest biale, ledowe i widac, gdzie ta dioda jest...

Zatem po co kupowałeś....w mojej ocenie nie ma co Ryśka do Romka porównywać i pisać żali...9400 tak został zaprojektowany i zatwierdzony przez casio i tyle... nie podoba mi się nie kupuje a jak już kupiłem to sprzedaje jak nie spełnia moich oczekiwań...mam ten model dość długo i jedyne co mnie wkurza to słabej jakości szkło...ale ja używam go jako osiołka do pracy a nie dla szpanu....

 

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Pirzu tylko wyraził swoje zdanie, ja nie odebrałem tego jako żali tylko jako spostrzeżenia, od tego jest forum  :) .

Może Komuś to pomoże przy podjęciu decyzji niż ma być właśnie później rozczarowany  ;) .

A na tym forum chyba bardzo mało jest osób które noszą zegarek tylko dla szpanu  -_-

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże, nie pomorze :P

Jeżeli kolor layoutu na forum mi się nie podoba to tez mam nie wchodzić tutaj? Kupiłem bo mi się podoba, ale są rzeczy które bym poprawił. Proste. Nie ma rzeczy idealnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rangeman to zegarek idealny :D miaLem już risemana i mudmana g9300 ale rangeman najbardziej przypadł mi do gustu :) mam gw 9400 a czekam na gw9400bj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mając wszystkie trzy uważam, że idealnie było by połączyć te 3 w jeden zegarek i bym już go nie ściągnął.

- Wygoda noszenia i wygląd/bryła z 9300

- sensory + funkcje z 9400 oraz te podświetlenie ale w innym kolorze

- logiczne upakowanie wszystkiego na ekranie z 9200

 

A do tego jak by dodali blutacza z modeli GB to bym wychwalał ich pod niebiosa :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek do szpanu? W dzisiejszych czasach samochód pełni taką funkcję :D

Ziko739 teraz przyświruje swoim BJ w tym temacie, ale czy ktoś na ulicy mu go pozazdrości oprócz nas to już tego nie wiemy :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnik zegarków na pewno pozazdrości a reszta osób nawet nie powie czy to zegarek za stówkę czy za tysiaka. A co do szpanu autem to ja jeszcze dodam telefony bo coraz więcej dorównuje rozmiarom mojemu 7 calowemu tabletowi :blink:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak się lansuje moim Romem :D

post-78564-0-84522100-1434188523_thumb.jpg


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli nie ogarniam tego Romana :D Coś mi pika cholera wie co xd zasnalem wczoraj z instrukcja w łózku :P Funkcji to on ma duzo wiecej od 9200 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miałeś włączony alert barometru. Wczoraj były burze wiec i cisnienie nagle sie zmieniło i włączył sie alarm.  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat stworzyłeś  :)

Powinieneś robić zawodowo tapety :P

Dzięki :)

Pytanie z innej beczki. Czy komuś spadło w Romku kiedyś z H na M? Ja ostatnio swojego Ryśka wsadziłem do ciemnego lochu, ustawiłem wszystkie alarmy i pożeracze prądu, męczę go już tak tydzień i nie chce spaść :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi spadł, jak Ci bardzo na tym zależy to pokatuj go podświetleniem 3 sekundowym co chwila to Ci spadnie z czasem, być może po kilkunastu minutach z powrotem wskoczy H ale od podświetlenia co chwila najprędzej spadnie na M.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś spadło w Romku kiedyś z H na M? 

W tym miejscu o to pytalem

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/95642-gw-9400-rangeman/page-100

W moim przypadku byl to prawdopodobnie efekt zbyt dlugiego przebywania w pudelku. Swiatlo widzial, przez kilka miesiecy, tylko gdy otwieralem pudelko zeby wyjac lub wlozyc inny zegarek :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal go masz? Naładował się w końcu porządnie? ;) U mnie nie chce spaść, a robię cuda wianki i nie chce się poddać skubaniec... chyba ja się już poddam z tym katowaniem bo mi się znudziło i straciłem już nadzieję :D Czyli morał z tego taki, że jak bateria jest porządnie naładowana na H to już raczej nie powinno spaść przy normalnym użytkowaniu i codziennym noszeniu.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Po okolo godzinie w swietle dziennym wskoczyl na "H"


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal go masz? Naładował się w końcu porządnie? ;) U mnie nie chce spaść, a robię cuda wianki i nie chce się poddać skubaniec... chyba ja się już poddam z tym katowaniem bo mi się znudziło i straciłem już nadzieję :D Czyli morał z tego taki, że jak bateria jest porządnie naładowana na H to już raczej nie powinno spaść przy normalnym użytkowaniu i codziennym noszeniu.

Moze spasc. Zwlaszcza zima. Przy normalnym uzytkowaniu, jesli siedzi pod mankietem a dni sa krotkie to spadnie na 100% po jakims czasie.


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał niebieskiego rangemana to jest w TT w factory Warszawa Ursus za 979 zł, bodajże. Jak ktoś nie jest z Warszawy, to wiem z doświadczenia, że można się powołać na tą cenę w opcji negocjacji na stronie. ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup rangera. Ponieważ mam już g-9300 w wersji standardowej (czarny w pozytywie) zacząłem sie zastanawiać nad wersją 3c oliwkowy w negatywie. Tak dla urozmaicenia :) . Jak jest z czytelnością? Idzie odczytać godzinę np w pełnym słońcu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj negatywa jeśli to ma być jedyny zegarek.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.