Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Do roboty musi być czysty, robi za reklamę :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto tam ma już długo Romana niech wstawi jakieś fotki,chodzi mi o to jak starzeje się Romek ;) co się wyciera,zmienia barwy itp. U mnie na razie nic specjalnego nie widać,ale mam go stosunkowo niedługo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto tam ma już długo Romana niech wstawi jakieś fotki,chodzi mi o to jak starzeje się Romek ;) co się wyciera,zmienia barwy itp. U mnie na razie nic specjalnego nie widać,ale mam go stosunkowo niedługo .

Mój ma już 2 lata ale przez to, że jest żółty to oszczędzałem go w okresie długich rękawów i na pierwszy rzut oka wygląda tak samo. W internecie widziałem sporo wyślizganych rangemanów więc podejrzewam, że starzenie wygląda tak jak w 9200.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak mój na razie z ręki nie schodzi to pewnie za nie długo jakieś oznaki będą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mój w żółtym też nadal jak nowy.

No to udanej wyprawy. U mnie w górach wiosna na całego, ale jak to z pogodą u mnie bywa, może w kilka minut się zmienić. W 2008 r. jak sobie przypominam to w jedną noc 120cm śniegu spadło, a ogólnie to miałem pod domem ponad dwumetrowe zaspy. To były czasy, a teraz od kilku lat śniegu jak na lekarstwo. Jednak góry i bez śniegu mają niepowtarzalny klimat.

Faktycznie wiosennie! 15 stopni! Po drodze widziałem krowy pasące się na łące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Camo dzisiaj poszedł w Polskę :/


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj pożegnałem swojego Romka wersję 1ER :(

Pewnie jeszcze wrócę do niego za jakiś czas i jakaś taka pustka i nostalgia mnie ogarnęła, i pudełko z moimi G również.

I już myślę, czym by tą pustkę zapełnić ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriae

Najlepiej następnym Rangemanem w innej wersji  :) Posiadałem kiedyś NV i żałuję do tej pory, że go sprzedałem i cóż - trzeba kupić następnego... :)

Edytowane przez Patriae

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócę napewno to Ranga kiedyś ale tym razem chyba w wersji BJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z Kolegów coś mi wspominał, że myśli o sprzedaży BJ... ale nie wiem czy nadal aktualne. Musiałby sam się wypowiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommly, a to nie Ty ostatnio szukałeś Romka na bazarku?

 

Jeden z Kolegów coś mi wspominał, że myśli o sprzedaży BJ... ale nie wiem czy nadal aktualne. Musiałby sam się wypowiedzieć ;)

 

Tja, jakiś czas temu miałem schizę, żeby mieć jednego w czarnym przebraniu, a drugiego w czerwonym i już mi przeszło ;) Ale czerwone ubranko sobie zostawiłem, a chwilowo Gulfmaster wyparł Romka.

 

Dawaj namiary na tego kolegę od negatywa :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, niestety to nówka z Japan, nie stać mnie :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie myślałeś, że będzie kosztował "trochę" więcej niż zwykły? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to nie, ale myślałem, że to używka ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziś był spacerek po górach (więcej <TU> ). Towarzyszył mi Rangeman...

 

DSC_0211.JPG

 

DSC_0212.JPG

 

oraz SGW-100, który dzielnie wskazywał mi temperaturę po zamontowaniu na szelce plecaka.

 

DSC_0203.JPG

 

 

SGW okazał się bardzo dzielnym i fajnym zegarem - dzięki ShoRtie. :)

 

Przy okazji pozdrawiam z Pienin! :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję i cieszę się, że ma teraz SGW takie fajne wyprawy :) Super foty lodowo-zimowe aż spojrzałem za okno a tam czarny asfalt.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fotki Romana i dzięki za fajna relacje z wyprawy :) Czekamy na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki. Dodam, że fotki Romana strzelone z telefonu, bez jakiejkolwiek edycji. Ten zegar jest bardzo fotogeniczny,.. w odróżnieniu od fotografującego. ;):D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee nie jest źle. Podobno jak facet trochę ładniejszy od diabła to już dobrze :) :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ee nie jest źle. Podobno jak facet trochę ładniejszy od diabła to już dobrze :) :) ;)

Hehe, muszę to żonie sprzedać. Uważa, że wszystkie zdjęcia jej psuję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.