Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Seven

GW-9400 Rangeman

Recommended Posts

Witam. Od ok. 2 tyg jestem szczęśliwym posiadaczem gw-9400. Przesiadłem się z gw-9200 którego nadal posiadam i normalnie użytkuje. Zegarek gw-9400 zakupiłem na eglobal za 800 zł. Długo szukalem dobrej ceny i tam znalazłem najtaniej. Czas oczekiwania to ok 2 tyg. Mega zadowolony jestem ale choruje na gwg-1000.

Panowie, nie macie wrażenia, że im częściej zmnieniacie gacie tym bardziej są rozciągnięte?....jak kolwiek to zabrzmiało :D

Panowie, nie macie wrażenia, że im częściej zmnieniacie gacie tym bardziej są rozciągnięte?....jak kolwiek to zabrzmiało :D

Make my day

Oplułem telefon

Na eglobal kupiłem juz dwa zegarki a teraz idzie trzeci. Nie było problemu tyło 2 tyg trzeba czekać. Przesyłka dpd można śledzić bo podają nr.

siemano. wnioskuje że z eglobal można śmiało kupywać romka ? nie będzie to żadna podróba ?

Ja kupowałem dwa tygodnie wstecz, wszystko bez problemów a na dostarczenie czekałem 7 dni.

Dzisiaj przyszedł nowy Range do kumlpa i ma gorszy kontrast od mojego.

Co prawda nie ma aż tak dużej różnicy jak przedstawia to zdjęcie ale patrząc na wprost widać różnicę gołym okiem.

Widać też że mój ma jaśniejszy wyświetlacz, szczególnie to widać w miejscu daty dni i miesiąca gdzie jest ciemniejszy od reszty.

Może mój panel, wyświetlacz trochę rozjaśniaj na mocnym słońcu?

Pod kątem już kontrast jest podobny i na moim łatwiej jest się dopatrzyć pod słońcem brakujących wskazań, cyfr i znaków aktualnie nie wyświetlanych a na tym nowym ciężko się tego dopatrzyć.

Ciekawe jak jego dostanie porządnej dawki słońca czy coś się zmieni, czy juz tak pozostanie.

A podświetlenie też ma wyraźnie inny odcień.

Mój jest rok wcześniej wyprodukowany, ten nowy był 3 miesiące temu złożony.

1.jpg

Edited by tomaliusz

To fakt najlepiej mieć jeden już dawno do tego wniosku doszedłem niestety nie potrafię temu wyzwaniu sprostać  :D

Wracając do sedna to owszem różnice są, co prawda mogę wypowiedzieć się w kwestii 56ek ale co jedna to lepszy lub gorszy kontrast oraz Jaśniejsze lub ciemniejsze podświetlenie. różnice tak jak napisał Tomaliusz nie są drastyczne ale zauważalne jeśli mamy możliwość porównania dwóch tych samych modeli lub więcej. Ja takich okazji przy 56kach miałem już sporo i w większości przypadków minimalne różnice w kontraście i nasyceniu były. 

SYGNATURA.jpg

Podrzuci ktoś jakieś sprawdzone źródło foli na szybę do romka?

Jest tego trochę, a najchętniej skorzystał bym z już sprawdzonego źródła. 

Dzięki

Jak najlepsza(cena) na ekrany smartfonow.

Jak kupisz trochę tańsza to też będzie tylko częściej trzeba będzie wymieniać.

Za bardzo mi się ten sikor podoba, żeby go takim kagańcem zasłaniać ;-)

Dzięki za sugestie z folią do smartfonow, idę na zakupy.

Edited by Murillo